Skocz do zawartości

Gra dla starego pryka


Recommended Posts

TDU - gralem, nic specjalnego.

 

Tom Clancy - nie cierpie.

 

Dragon Age - widzialem i mnie odepchnelo.

 

Borderlands - przeszedlem na normalu, 46 lvl soldier

 

Batman Arkham Asylum - lipa.

 

Fallout 3 - przeszedlem.

 

Wolfenstein - tez.

 

Prototype - tez.

 

Sacred II - jest badziewne, przeszedlem I lesna elfka.

Link to post
Share on other sites

AvP - przeszedlem kilka razy. Jestem fanem s-f.

 

@lukyeti - widze, zes KoRnik, wiec lubisz mroczne klimaty. ;] Powiedz mi jak oceniasz Dead Space'a. W Cryostasis nie gralem. Warto? Jakie jeszcze tytuly znasz dla duzych chlopcow?

Link to post
Share on other sites

no ja właśnie zacząłem singularity i powiem szczerze że już teraz wiem że pójdę dziś spać baaaaaardzo późno niezły klimat a dopiero początek gry... do tego wszystko mi chodzi na maksymalnych ustawieniach a to dla mnie ważne

dead space duży minus za sterowanie i za liniowość gry to samo co w metro (jak można tak zepsuć tak ciekawie zapowiadającą się grę a porównywanie jej do stalkera to czysta profanacja) plus za klimat i to co mnie się podobało a mianowicie momenty gdy zauważasz że kończy ci się amunicja a potwory nawalają, taki mały skok adrenaliny zawsze się przydaję...inna rzecz ja osobiscie nie lubię jak w grze masz do wyboru 20 rodzajów broni i sam nie wiesz co wybrać deada przeszedłem z pierwszą napotkaną bronią oczywiście cały czas ulepszaną i grało się całkiem przyjemnie ogólnie jak dla mnie 7/10 zagrać warto

Link to post
Share on other sites

Dla starego wyjadacza to polecam: Stary dobry Return to Castle Wolfenstein nie śmiertelny klasyk, jak się nudzi i chce się po gimnastykować umysł to polecam pierwsze trzy części setlersów lub Heroes of Might & Magic, lub jak ci się gdzieś uda wygrzebać klasyki RPG :lol: Ishar I-III, Black Krypt, Eye of The Beholder I-II. Od biedy pozostają zawsze stare dobre MoH i CoD.

 

I na koniec gra która mnie powaliła czyli Portal z Orange Box teraz wsumie czekam na nowego Portala 2 zapowiada się mieodnie zwłaszcza w trybie Co-op przez lana :rotfl: .

Link to post
Share on other sites

bardzo dobry pomysł, popieram :)

a nie wytrzymasz Istvan do premiery StarCraft 2, czy za drogi ;) poza tym nie wiem czy nie ma ogólnie dostępnej bety

ze strategii polecę jeszcze Supreme Commander i nieco słabszą drugą część tej samej gry

pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

jak ktoś się zastanawia nad wydaniem 70 zł na grę to z czystym sumieniem polecam singularity masakra gierka wczoraj grałem do 2.30:) piękna sprawa snajperka plus zwolnienie czasu na 5 sekund headshooty miodzio do tego super klimat dobra grafika przy niezbyt dużych wymaganiach POLECAM

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...