Skocz do zawartości

[MULTI] Medal of Honor - seria


Czy podoba ci się nowy Medal Of Honor  

103 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy podoba ci się nowy Medal Of Honor

    • Bardzo dobra gra
      14
    • Dobra gra
      23
    • Przeciętna gra
      26
    • Nie mam zdania
      8
    • Słaba gra
      15
    • Bardzo zła gra
      2
    • Gniot jakich mało
      16


Recommended Posts

Grając w medala przez troche musze powiedzieć że się mylilem troche co do gry, lecz trzeba przyznać że kryje w sobie nie co błędów co razi w oczy,a mianowićie inteligencja przeciwników,no bez jaj ale to jest jakiś smiech na sali,nie to żę wbiegają pod twój lecownik chamsko i grafika,wiem że grafika to nie wszystko ale bez przysady ale to jest widowisko la oczu przed kilku lat a do tego wiemy że EA stać na naprawde coś lepszego i to każdy wie.Ale sam gameplay i rozgrywka to naprawde przyjemne dla oka,może nie jakiś tam cod w którym tyle się dzieje że ekran jest zamazany wybuchami,krzykami i wszystkimk co możliwe,ale no cóż żle nie jest,grać się da a fabuła jest orginalna i trzyma się kupy,tylko szkoda że jest krótka więc wychodzi na to że płacimy za multi w którego jeszcze nie gramy i za singel który trwa aż żal mówic ile...z góry przepraszam za błędy,ale mistrzem w polskim nie jestem,a to było tylko moje wrażenie z którym chciałem się tylko z wami podzielić.

 

A tak to gre jeszcze przechodze i jeszcze troche przedemną,ale jak narazie to dobrze i przyjemnie :P Tylko 100% arab potrafi się wsunąć pod lufe xd

Link to post
Share on other sites

Witam. Gram w Medal of Honor i mam problem z jedna misją, otóż w misji znajdujemy się w takim wąwozie, naprzeciwko mamy zniszczony domek z którego ciągle napływają talibowie, najpierw muszę oznaczyć ten domek, oznaczam przelatuje bombowiec i go niszczy potem pojawia się napis BROŃ POZYCJI i strzelam się 10 minut z talibami którzy ciągle napływają ze zniszczonego budynku, zabiłem już ich chyba tysiąc a jednak i tak nadal nic się nie dzieje. Mógłby mi ktoś pomóc ? Z góry dziękuję !

Link to post
Share on other sites

Nie widziałem tam żadnego samochodu po 10 minutach walki z nimi, a oni ciągle nadchodzą i nadchodzą z tego dymu co się unosi po bombie ?

Strzelam, bo gry nie posiadam, ale nasuwa się jedna myśl - skrypty? Może nie przekroczyłeś jakieś magicznej bariery, po której akcja się rusza?

 

Przy okazji mógłby ktoś napisać jak to wygląda w przypadku nowego MoH, bo na samą myśl o tej pladze współczesnych gier tracę wszelkie chęci nawet spróbować grać w tego czy inne FPS.

Link to post
Share on other sites

Producenci powiedzieli, że gra musi się sprzedać w ilości 3 milionów sztuk, żeby powstał kolejny Medal of Honor. Wszystko wskazuje na to, że seria będzie żyć. W ciągu pierwszych 5 dni, grę kupiło 1,5 miliona nabywców.

 

Źródło: VG247

Nie wiem czy się cieszyć, czy smucić, przed premierą bym się cieszył, ale jak zagrałem w najnowszą odsłonę to stwierdziłem że jak mają taką padlinę produkować to już lepiej niech zakończą na tym i nie zszargają do końca dobrego imienia MOH.

Link to post
Share on other sites

Ja gram w multi z braku laku... Moim zdaniem klimat szturmowania na punkt X utrzymany w dużo lepszym klimacie niż w BC2.

 

Niestety doprowadzają mnie do szału respy i hitbox... Odrzut przeboleję, bo traktuje to jako totalne arcade. Zobaczymy co przyniosą poprawki. :rudolph:

 

 

 

EDIT: swoją drogą... Nie mam pojęcia dlaczego ale na radku 5770 jak pogram 15-20 minut w multi mam freeze'a i guzik mogę zrobić... Hard reset pozostaje. Ma ktoś problemy na karcie ATi z tym?

Link to post
Share on other sites
  • 2 miesiące temu...

Co muszę zrobić, aby uruchomił się skrypt w misji "Brzuch bestii". Z tego co zrozumiałem muszę nawalać w działko, aby jeden z trójki współtowarzyszy mógł je namierzyć (fantastycznie). Szkopuł w tym, że bez względu ile czasu strzelam w taliba nic się nie dzieje. Niestety klasycznie dla tego typu miernych produkcji klasy Call of Skrypt talib stojący za działkiem jest nieśmiertelny.

 

Zakupiłem ten syf w dniu premiery. Od tego czasu kurzył się na dysku. Aby nie być straty kolejnych 100 zł - parę niewypałów niestety w poprzednim roku zakupiłem - postanowiłem zaliczyć tą pozycję.

 

Proszę o pomoc.

Link to post
Share on other sites
  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...

a mogę sobie instalować/kasować grę ile chce ? A jakie tam są tryby ? Gra ktoś na benchmark w medala ? Ile mapek, są achievementy ? ogólnie fajne ?

 

Wysłałem do "goldmmo" z allegro maila :a oni odpowiadają tak:

 

nie jestesmy oficjalnym dystrybutorem ale nie grozi panu ban

kod wpisany w eadm jest juz na zawsze przypisany do pana konta ea i moze pan odinstalowywac i instalowac ile razy sobie pan zechce na max 5 roznych komputerach. pozdrawiam goldmmo

Link to post
Share on other sites

Po prostu kolo Ci przesyła klucz i ty go wpisujesz w EA Downloader( z resztą wszystko dokładnie opisał w opisie produktu ) i tyle. A co do kompa. Noooo tak sobie powiem szczerze. Widać gołym okiem, że to gotowiec ale jak podkręcisz proca i grafikę to tak myślę w 1024x768 na high pohulasz :wariat:

Link to post
Share on other sites

Każdą cześć kupowałem na allegro osobiście , oprócz grafiki wszystko używane więc nie gadaj że kupiłem go z kiełbasą w supermarkecie, nie każdy ma dużo pieniędzy. :wariat:

 

Gram w 1280x1024 i tak sobie myślę, czy nie będzie się pocił komputer przy tej grze. słyszałem że lubi zamulać 2.0 itp.

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...