Skocz do zawartości

Chłodzenie powietrzne do i7-3770K


Recommended Posts

Witam,

 

potrzebuję porady w sprawie wyboru jak najlepszego chłodzenia  procesora i7-3770K, który będzie następnie podkręcany.

 

Płyta główna : MSI z77A-GD65 

Obudowa : Antec  p280

 

 zainteresowało mnie :

 Prolimatech Megahalems Black + wentylator Fractal Design Silent Series R2 140mm?

Czy taki zestaw pasuje do wyżej wymienonego zestawu?

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

podaj budzet to wtedy bedziemy mogli doradzic :D

a racja zapomniałem chciałbym zmieścić się z przesyłką do kwoty 350 PLN.  Chyba że ktoś z Was przekona mnie, że jest sens pchać więcej kasy już w nie nową przecież specyfikację.

Link to post
Share on other sites

Noctua NH-D14 to chyba najlepsza propozycja w tej cenie, warto rozważyć też Be Quiet Dark Rock Pro 3. Z trochę tańszych bardzo dobrą propozycją będzie Prolimatech Armageddon oraz wymieniony przez Ciebie Prolimatech Megahalems. Wszystko zależy od tego jak wysoko chcesz kręcić procesor.


Tutaj masz recenzję Be Quiet Dark Rock Pro 3 oraz Dark Rock 3 wykonaną przez t.luka ;)

http://chlodzenie.net/reviews/be-quiet-dark-rock-3-i-dark-rock-pro-3-trzeci-akt-coolerow/

Edytowane przez bumbel123
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dziękuję za wszystkie propozycję, myślę że zdecyduje się na  Noctua NH-D14 [powinienem to jakoś upchać]. Z tego co czytam dodają wentylatory w zestawie dla mnie to plus.  Nie będę zmuszony w dobieranie odpowiedniego/pasującego wentylatora tak jak wypadku np. Prolimatech_a. 

 

Temat do zamknięcia.

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...