Skocz do zawartości

[MULTI] World of Tanks


Recommended Posts

Bo to jest niemożliwe. Nawet strzał z GW Tigera nie zabierze na tyle HP, żeby zniszczyć E-100. To samo z IS7

E100 nie, ale IS7 artą raz udało mi się na strzał ubić, ale pewnie dostał w ammo rack, bo tyle dmg samego to w goły pancerz(albo kartkę :D) by musiało wejść ;) Edytowane przez JoHnNy08PL
Link to post
Share on other sites

Bardzo dużo jeździłem IS7 i powiem szczerze, że jak się zamontuje pancerz na arty czy jakoś tak to wtedy mniej się obrażeń otrzymuje. I rzeczywiście tak było. Choć ja niszczyłem każdy typ artylerii jednym strzałem i to na wylot to się nie obawiałem. Po prostu trzeba wiedzieć jak bronić przed arty.

Link to post
Share on other sites

No pomimo, że IS7 ma tylko 150 mm to odbija nawet znacznie groźniejsze pociski :D Ogólnie bardzo lubiłem ten czołg. Miał chyba najlepszą armatę w tej grze. 130 mm S-70 to było coś :D No ale cóż - Jeszcze długa droga. Ogólnie to ja chce zrobić teraz JagdTigera i T-54

Link to post
Share on other sites

Sorry ale nie wiem jak można grać TD jakoś mnie to nie kręci, za wolne to to, łatwo go pokonać wystarczy zablokować i po zabawie

Wczoraj miałem fajne 4 gry pod rząd gdzie kolejno padali na strzała:

ferdinand

ferdinand

IS-4

IS-3

A potem wkur.. bo dwie przegrane bitwy gdzie na premce na jednej 800exp i 77k (na czysto 59k) i druga 700exp i 59k (na czysto 39k) taki wynik na porażce masakra

Czasami trafiają się takie beznadziejne typu że mózg staje, możesz się dwoić i troić i tak spieprzą grę

A największe mośki to Ci co jadą na pałę 200-300m bo gdzieś jest czołg co ma 200hp i trzeba go dobić ....

W IS-7 z artylerii wszystko wchodzi, gorzej z E100 gdzie bardzo rzadko ale się zdarza trafiasz idealnie i O dmg, czołg pochłonął pocisk normalnie

Link to post
Share on other sites

@JoHnNy08PL

Właśnie :P

 

A co do samej gry, zapragnąłem Tigera czy tam inne dobre niemieckie i w tym celu sprzedałem KW by kupić VK3601 :P Tak więc spore roszady hehe

 

Ponadto T29 ma nową wieżę oraz gąski a do tego jedynie 90mm :/ Do VK36001 zakupiłem gąski a teraz będę ciułał XP na 88mm (obecnie pomykam z ta "drugą" 75mm) :P

 

O i pytanie za 100 pkt- jak walczyć z Typ-em 59- jak go widzę to mnie wpienia, normalnie IS-3 czy tam wyższy w wersji medium. Ciągle rykoszety a jeśli nie to zabiorę mu z 6% HP (front), często jestem za wolny by atakować z boków bądź z tyłu albo rozwali mi gąski i po ptokach :(

Link to post
Share on other sites

Te chińczyki to jest pieroński problem ciężko je ugryźć takim gównianym działem i tyle...

Wczoraj miałem ciekawa sytuację . Bawię się shermanem jumbo i spotkałem się 1vs1 z pershingiem na prohorowce. I cholera byłem w szoku bo jemu hp spadało co chwilę a u mnie na 3 strzały dwa rykoszety (fakt faktem lepiej umiałem się ustawiać) ale samo to że bym dziada ubił, gdyby jakiś pajac mi go nie zdjął gdy mu zostałem parę %, dało mi poczucie satysfakcji:P

Premka się skończyła więc planuję trochę odpoczać od wota, oczywiście po weekendzie bo trzeba wykorzystać ten event co dali.

Podójna kasa jest nie do odpuszczenia , mimo że mam 2mln i żadnych zakupów w najbliższym okresie bo 200k expa do ob.261,całe exp do is-3, całe exp do e-75 to każdy grosz na przyszłość się przyda.Planuje nabić te 1,5 mln przez piątek i sobotę.

 

Edytowane przez lukyeti
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...