Skocz do zawartości

[MULTI] World of Tanks


Recommended Posts

Wczoraj zamontowałem topowe działo w IS-8, teraz tylko gąski i IS-7 ;) Zastanawiam się czy by nie pójść w T57 tylko, że po pierwsze bardzo daleka droga przede mną a po drugie (a może pierwsze) nie trawię graczy w tankach z automatami i uważam to za frajerstwo :P

No offence guys :)

Link to post
Share on other sites

Po prostu wpienia mnie to, że gra od momentu wprowadzenia francuzów z magazynkami, poprzez T57 aż do niemieckich tedeków (sic!) straciła swój urok. Kiedyś każdy czekał te ~10 sek na oddanie strzału, walczyło się jak równy z równym a teraz? Ja strzele raz a w tym czasie wchłonę 4 pestki :/

Link to post
Share on other sites

Effi sie teraz kompletnie nie liczy. Jesli patrzymy juz na staty to tylko wn6/7. A co do zmian w grze, to nie magazynki zniszczyly klimat a zlote pestki. Chociaz sam czesti uzywam to niestety calkowicie spieprzyly one balans, przez co czolgi pokroju mausa, is7 czy e75 bardzo mocno stracily na znaczeniu. Pamietam kiedys na spokojnie mozna bylo wyjechac przodem na takiego is swoim is3 i miec przyslowiowe "wyjebane" na jego strzaly, a teraz to nigdy nie wiadomo kto cie przebije.

Link to post
Share on other sites

Nie można się z tym nie zgodzić złote pestki za kredyty zniszczyły najwięcej

Wszystkie magazynki grają tylko na złocie

Druga sprawa to zatrzęsienie TD dodam przekoksowanych TD"ków bo rozumiem strzał za 650-700 ale te co biorą po 1200-1800 to już żenada

Do tego foch z 3 strzałami co rozpierdalają 99% czołgów i są nieprzebijalne

Psuje się ta gra a frajdę daje granie na tierach 6-8 na ten moment

Link to post
Share on other sites

Juz bez przesady, ze wszystkie. Mi o wiele przyjemniej gralo sie na t69 zwyklymi pestkami niz goldem, uzywajac ktorego mozna dostac szalu od niezrozumialych dingow np. Na boku t32. Zreszta obecnie na t54e1 rowniez uzywam bardzo malo golda. Jedynym czolgiem, ktorym notorycznie bilem z golda byl amx 13 90, ale po prostu nie chcialem sie meczyc na zwyklych ppciskach. Co do rhm, krew mnie zalewa gdy wsadza mi taki kretyn w krzaczku pestke za 700 i mimo dziala 150mm nawet nie raczy sie zaswiecic.

Link to post
Share on other sites

Dziś nowy patch i bitwy narodowe ciekawe jak to wyjdzie

Przydałby się nowy serwer bo to co ostatnio się wieczorami dzieje to jakiś żart

Lagi straszne...

Chociaż nie narzekam bo przy ostatnim lagowaniu wbiłem asa pancernego na mausie haha

Edytowane przez lukyeti
Link to post
Share on other sites

Zamiast paczy poprawiających drzewka, odgłosy wystrzałów czy nowe mapy zaimplementowali by w końcu wykorzystanie przez grę wielu rdzeni no i jak lukyeti wspomniał dodatkowy serwer. Pomijam rozwiązanie problemu odpowiedzialnego za crashe gry.

Link to post
Share on other sites

Szkoda ze Crossfire dalej nei dziala >>

Ale zyskalem 20, a niekiedy 50 fpsow na minimalnych ustawieniach i juz tak chamsko nie przycina (moze dlatego ze modow nie mam :<). No nic odpale wota na maksymalnych. 

Oczywiscie festiwal lagow... dawno nie bylo tak zle z lagami...

Dzieki temu trikowi moge spowrotem grac na maksymalnych ze stalymi 60 klatkami :D

Edytowane przez Moggster
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...