Skocz do zawartości

[MULTI] World of Tanks


Recommended Posts

Cos sie pobugowalo, pzegrywam mecz i win ratio idzie w gore XD

* Losuej takie druzyny ze sie nei da grac dzisiaj normalnie ><, non stop %@^%@^^@ gaylordy ktore nie ptorafia zupelnie nic i wala wszyscy na jedna flanke, 10 przegranych pod rzad z tymi samymi @$%^@^@!. Cholera moze wziasc...

Edytowane przez Moggster
Link to post
Share on other sites

Moggster, po mojej fali zwycięstw, też tak miałem...

A zaczęło się od człowieka chorego umysłowo w KV-3. Jechał obok mnie, ale ciut szybciej, specjalnie przecinał mój tor jazdy abym nie przejechał mostem. Później stanął w poprzek na moście, dostał plombę od jakiegoś TD'ka i ja mu strzeliłem - w bok to weszło ładnie z KV1S'a, i przejechałem obok. Zawalił mi w tył, to chciałem mu oddać ale nie po celowałem i sobie pomyślałem, że szkoda ammo na idiotę. A ten jeszcze raz, no to co... dwa razy i typa nie ma xD
Tylko mi zabrał połowę HP a walka już była blisko bazy przeciwnika, no i nic nie zrobiłem a zginąłem :/

Link to post
Share on other sites

JEST! Hahaha E3 w garazu :D

T95 na zlom idzie :(, wspanialy czolg 399 bitew i win ratio 57% (dobijalem do 60%, ale multum lemingow ostatnio gralo :()

Na E3 musialem zatrudnic ladowniczego z m103 :D

E3 to potwor :D, rzucilo mnie na 8 tiery huehue :) 5 czolgow zabitych, 6k dmgu i zero dmgu rpzyjetego XD jechal caly czas do przodu i nikt mnie nie przebil XD

Sluzbe patrolowa w nim dostalem XD

Edytowane przez Moggster
Link to post
Share on other sites

Mam wrazenie ze E3 to typowy czolg kamperski albo po prostu nie znam zadnych miejsc do krycia dolnej plyty, na dodatek ten pancerz boczny to porazka. Niby 172mm ktore daloby sie przeciwko medom kontowac, ale do T95 nie ma porownania. >> 

Przypomina mi dosc T25AT, taka w sumie hybryda t95 z T25AT.


* http://img198.imageshack.us/img198/7565/qr56.jpg

Niezle trzeba sie napracowac (Szturm na erlenbergu)
Edytowane przez Moggster
Link to post
Share on other sites
  • 3 tygodnie później...

hej dawno nie pisałem:)

Kupiłem ostatnio 12500golda i 37 dni premium gram ile się da :)

Głównie z klanem chce dobić do pozycji 10k w sali sław to dają X tier gratis.

Różnie to wychodzi przegrywamy przez głupie błędy a ogólnie to brak teraz ludzi z X w klanie...

Ja dorobiłem się już 3 dziewiątek (maus i T110E5 już jest)

Kupiłem IS-8 , T30 i T54E1

Największy nacisk jako fan T34 kładę teraz na T30- genialna jest - nawet to drugie działo 120mm daje radę i zastanawiam się czy nawet tracić 66k expa na 155mm :)

Is-8 wiadomo raz już tym grałem żadna rewelka ale ze 3 miechy i będzie IS-7

Ten T54E1 to jakiś żart 

9 tier a działko 90 potem niby 105 ale z tego co widzę taka sama kiszka czyli penetracja traktora:)

CO do pinga to ręce opadają...

No i noobów tyle że szok.

Edytowane przez lukyeti
Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

:)

Poszalałem przez weekend chyba po 80k expa na dzień nabiłem w pare godzin:)

Na razie T110E4 rekord hita 977 dmg wczoraj w IS-7 :) Na złocie jeszcze nie grałem :)

Ogólnie wymiata ale co mnie dziwi kolesie mnie strzelają w wieże od przodu i dużo wchodzi lol

Teraz bije IS-8 i T54E1 faktycznie ten amerykaniec daje frajdę grania na najlepszym działku

Wczoraj zaliczyłem trochę zonka - ubiłem 4 plus 5222 dmg i nie wpadł "as pancerny" tylko I klasa szkoda

Ale gra się przyjemnie teraz to działko topowe wali po 400 nawet :)

Odkupiłem też KW-1 bo zobaczyłem że nie mam na nim asa i pomalutku pójdę do KW-2 i potem na S-51 żeby chociaż trochę pograć artą.

X z klanem nie udało się wbić zresztą chyba tylko dwóch kolesi u nas dostanie:(

Mam nadzieje że nie planują zabić tej gry poprzez te pingi lub haczenie.

W pewnych momentach ping po 150-170 i zwis na czerwono masakra

Dziś nowy patch może pójdę w to nowe drzewko zobaczymy :)

Link to post
Share on other sites

Miałem nie sprzedawać T-44 a wyszło jak zwykle i poszedł na pniu :) W garażu zagościł T-54 i nawet ze stockowym działem przy łaskawym losowaniu udało mi się zdobyć szereg odznaczeń już po kilku bitwach :D Maszynka bardzo fajna, oby z lepszym, działem potrafiła więcej ;)

Pytanie do posiadaczy- jest sens odblokowywać drugi silnik, czy różnica w porównaniu ze stockowym jest zauważalna?

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...