Skocz do zawartości

[MULTI] World of Tanks


Recommended Posts

Macie jakieś ciekawe rady jak grać aby coś wygrywać? Bo ISem 3 większość bitew to zarobek 1-2k, czasami jak mam niepohamowaną chęć strzelania we wszystko co się rusza, to i nawet wygrana runda potrafi się zakończyć obciążeniem konta a nie zarobkiem xD

 

Dodatkowo taktycznie leże, bo albo jak ostatni noob pcham się na pierwszą linię, albo tak się ustawie, że i tak mnie zjedzą :(

Czołgów mam sporo:

Pz.Kpfw. II Luchs

Hetzer

Cromwell < załoga 100% i po 81% naprawy (kolega mi polecił aby wsio w naprawę)

VK 30.01 (H)

IS-3

Jagdpanther < wyexpiłem jak na razie tylko do najlepszego działa

T49

AT 2

AMX 38

 

IS3, Jadgpanther oraz Cromwell to moje główne czołgi, które od samego początku rozwijałem, reszta to poszukiwanie nowych wrażeń :D

Link to post
Share on other sites

nie wiem jak teraz, ale w wersjach 7.x granie bez premium powyżej 7mego tiera to była mordęga... najlepiej wychodziło kampienie i chowanie się za budynkami i strzelanie tylko w czołgi swojego lub wyższego tieru kombinując czy będzie penetracja aby zbyt wiele kasy nie stracić :/

 

ale na cromwellu da się łatwo zarabiać najpierw odpowiedni scouting, a potem polowania

Edytowane przez makabrax
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

7 tier to jeszcze jako tako idzie ale 8 to już tragedia, bo serio mało kiedy cokolwiek zarabiam.
Dlatego Cromwella trzymam i nie sprzedaje, same zalety ma ten czołg, zwrotny, szybki, dobra penetracja i jednak jakiś pancerz ma.
Aby nie zostać gołosłownym, szybki - bo 60km/h z górki to nawet do 70 ciągnie, dobra penetracja bo w KV1S lecą hity po 100-120dmg, pancerz jakiś ma, bo potrafi 2-3hity od KV1Sa przyjąć na blache. Tylko jak już gąske ktoś uszkodzi, to raczej szansy nie ma aby z tego wyjść cało :P

Link to post
Share on other sites

No przejście z T25 AT na T28 trochę boli ale musisz nauczyć się nim grać. Męką jest wymaxowanie go ale potem się fajnie gra.

Ale następny czołg (nie wiem czy jeszcze to drzewko obowiązuje) T95 to jest tragedia na stocku - masz działo z T25 AT i jeździsz 9km/h. Lepszego działa nie możesz zamontować bo musisz jeszcze gąski kupić. Ehh. Ale potem na max też się przyjemnie grało. Ostatni żywy członek zespołu, w miejscu gdzie nie da się go objechać i wygrana :P

 

Wysłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 4

 

 

Link to post
Share on other sites

Czy jest jakis sposob aby z tej 105 dalo sie przyzwoicie strzelac w tym czolgu ( tlyko w tym czolgu mam z nia problemy, pewnie przez brak mobilnosci), lae po prostu ten RNG mnie nienawidzi co chwile losuje ponizej tego 198 penetracji i po prostu gotuje sie ze wscieklosci. Gdzie nawet z HE wiecej nie wchodzi niz wchodzi, a krytykow tez nie wali...

Edytowane przez Moggster
Link to post
Share on other sites

Nie wiem czy w ogole bede po niego szedl, jak na razie z m103 mam zle wspomnienia na tierze 9-10. Wiekszosc bitew przegrana bo team w ktorym bylem nie mial pojecia co robi, wszyscy na wszystkich bluzgaja no i po 100 bitwach ratio 39%... Wiec raczej nie bede szedl po te najlepsze czolgi bo po prostu na random battles nie da sie nic pograc (moje doswiadczenie). Z kolei na 7 i 8 tierze jest zupelnie inaczej. Duzo bardziej przyjemne walki.

Link to post
Share on other sites

Jak chyba największy fan amerkańskiego drzewka T110e5 muszę zabrać głos :)

Przecież M103 to chyba najprzyjmniejsza 9 w tej grze? :P wymaxowałeś go?

Johny dobrze mówi raz że trzeba się bardziej postarać dwa trochę trudniej się gra bo trzeba znać łabe punkty każdej X

Nie wiem jak tą przewagę wyrównuję granie na złocie na IX bo nigdy nie grałem ale jeśli chcesz wejść na X to musisz już znać dobrze inne czołgi bo inaczej to lipa będziesz kompletnie nieprzydatny w teamie

Miałem ost taką bitwe gdzie po obu stronach było po 9 X

Jak wygrać jak u mnie 5 X nie licząc mnie i kolesia w IS4 (ja mausem 3k też się nie popisałem ale robiłem co mogłem trzmałem cały most aż mnie objechali...w 3 koles isem 2500) zdobyli całe zatrwazajace 2,200dmg...

żenada

W settlersach kumplom co zaczęli grać polecam właśnie to drzewko i są zachwyceni T1 , M6 T29 świetnie im się gra jak na razie:)

Ja wbijłem T110 na nowym koncie i mausa

Trochę się wkur.. bo na minimausie miałem załoge z 250% perków a tutaj jedno miejsce więcej !! no kur...Teraz gram żeby wbić na tym ostanim pierwszy perk na 100 żeby mu wgrac bractwo broni bo wzyscy muszą mieć żeby działało żenada..

Ogólnie po tym badziewnym mini na mausie gra się świetnie gdyby dodali te 5-7km/h byłoby idealnie...

T110 jak zawsze bajka potrafie przejechać zamek na himmelsdorfie zaliczyć bazę wroga i wrócić drugą stroną ratujac arcie du*e przy okazji zadajac 5k dmg :)

Do tego mam już IS-3 z BL -9 i T69 wymaxowane

SPokojnie też rozwijam drewka do USA TD czyli mam wymaxowanego Hellcata :)

Wczoraj też zakupiłem Kw13 z drzewka KW1s i znowu pomału po 2k dziennie będę szedł to T54 :)

Co do gry ...

Mam nerwy bo widzę że teraz wiekszość gra na złocie co mnie irytuje do potęgi n-tej a już jak widzę amx =100% gold i to nawet 1390  żenada bardziej się ich boje grajać HT niż innego HT nawet 1-2 tiery wyżej haha

Żeby nie być du*a też na każdym czogłu wbiłem po 5 gold ammo i w razie W czyli np do zbijania capa 80-90% też zasadze ze złota dla pewnosći dmg no i przede wszystkim na tego gnoja FOcha 155...

TO mój wróg numer 1 w tej grze żaden czołg (nawet KW4) mnie tak nie irytuje jak to gó**o DO DZIŚ NIE WIEM JAK W NIEGO CELOWAĆ...

 

Ostatnio miałem ubaw

Po jakiejś bitwie zagadał do mnie jakiś koleś z Danii

Żebym do ich klanu się dołączył

Koleś nie mógł zrozumieć jakim cudem w 3 800 bitew wbiłem

Mausa , T110 , T69 , IS-3 czyli 2 x X i 2 x VIII haha

Myślał że cheatuj lolek

Nie pisałem mu że mam na koncie w sumie 22k bitew i te pkt VXM to nie przypadek :)

Fakt faktem konto mam dopiero od 21 kwietnia ale ze dwa miechy na premce leciałem no ale też znajomość gry i doświadczenie robi swoje :)

Gdyby nie settlersi online to staty pewnie byłyby lepsze ale grając w dwie gry na raz i tu i tu popełnia się wtedy błedy niestety...

A to wejde do bitwy w 13 minucie a to żle puszcze wojsko w setach i tak sie traci :)

PS.

Idę właśnie do T28 z obrotową wieżą mam nadzieje że nie będzie tak żle jak piszą :)

Swoją drogą moje doświadczenie an TD wynosi 0 (słownie zero) bo nie jestem typem gracza co stoi czeka i celuje 25sek żeby oddać jedne strzał więc czy dam radę skończyć drzewko? czas pokażę

Nie potrafię grać czołgami bez obrotowej wieży :)

 

PS. cholera metro czeka i czeka na mnie i doczekać się nie może ale jeszcze 8 dni premki wykorzystać i zanurzam się w ten za******y klimacik !!!!

Edytowane przez lukyeti
Link to post
Share on other sites

Jak chodzi o celowanie to wale zwykle w weakspot'y wg. skorek (na wszystkie mam). Coz teraz dopiero odpalilem mod z obliczeniami efetkywnego pancerza dla mnie i wyliczaniem pancerza przeciwnika na punkt w ktory celuje. Mozliwe ze lpiej pojdzie. Niedlugo jak na t29 dobije zaloge na drugi perk to laduje spowrotem na m103. Mojej glownej zalogi nie ruszam, swiezo co z Jumbo dalem ja na t20 i tak mnie jakos nie ciagnie specjalnie pomimo ze t20 zabawny jest czasem (przejechanie calej lini wroga i dymanie od art zaczynajac). Mam nadzieje ze sie jakos jeszcze ulozy, ale mam na prawde zle wspomnienia z tych 9tek. Raz piekna bitwa gdzie nawet sie udaje 5k dmgu zrobic, a innym razem padam na strzala od arty fuksiarskim strzalem gdy jade 30 na godzine (mam 6sty zmysl xd). Nie wiem nie ogarniam tego czolgu do konca. Zupelnie inny od pozostalych. W sumie moze z tego wzgledu ze mam dopiero 3,4-5k bitew (od maja 2012). Troche mnie i tak tanki odstraszaja ostatnio. Nerf niemcow i czy przypadkiem nie mial isc buff ruskich? Podejrzewam ze w 8.8 znerfia amerykanow w takim badz razie XD ( nie mam pojecia co bo i tak byli nerfieni wg. forum caly 2012).

W ostatecznosci przeniose sie na francuzow TDki, bo niby maja wszystkie staty mniej wiecej podobne jak T25 AT. Ten TDek dla mnie byl genialny. Najlepszy czolg jakim jezdzilem. Reload niesamowity, DMG swietny, mobilnosc imponujaca. Scout, med, TDek. Wszystko w jednym. Z tego co slysze to wlasnie francuzy maja podobne wlasciwosci. Zobacze co bedzie pierwsze, chec na te FR TDki czy wyjscie Ground FOrces w Warthunderze :P

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...