Skocz do zawartości

[MULTI] World of Tanks


Recommended Posts

Dla mnie ten czołg to bajka , szybki zwrotny, genialne przeładowanie

Miałem go an tamtym koncie z 4 perkami :) teraz też to będzie moja pierwsz X maus poczeka hehe

 

Widzę że masz tego brutusa ,M23 mam pytanie te filtry co dali to jak je zamontowałeś?

Odkleiłes te magnesy?

Bo jak tak się przyłoży na górę to spadają .... tylko się nie śmiej ale skladałem kumplowi kompa wszystko mu oddałem a te filtry mam na półce hehe

Edytowane przez lukyeti
Link to post
Share on other sites

takie głupie pytanie, a co ciebie to obchodzi? przecież jeżeli nawet by zbanowali to sprzedane konto to już nie jest ono twoje nieprawdaż? :D

Bo mam w sobie jeszcze coś takiego jak minimum przyzwoitości :)

 

Poza tym czasem jednak do gry wracam :D

Link to post
Share on other sites

Cały sierpień w wocie bo nawet jednego dnia nam nie odpuszczą bez kapitalnej okazji :P

Masakra kasa exp premki taniej ,trzeba kupic parę miejsc w garażu :)

No i te *****iste misje!!

Co mnie cieszy to misja za porażki bo w 80-90% jestem pierwszy drugi od góry, w końce będzie za to jakiś bonusik

Edytowane przez lukyeti
Link to post
Share on other sites

Za czołgi lekkie radzieckie to ja podziękuję... .

 

 

Po tym jak popełnili grzech ciężki eliminując T-50-2 mój T-127 stracił sens (choć dalej jest dobry do podbijania win/loss ratio :)) a teraz drugi złom... dla mnie to dodatkowe miejsce w garażu :)

Link to post
Share on other sites

M103 to chyba IX którą najprzyjemniej się gra

Szybki zwrotny , dobrze penetrujące działko i do tego celne

Szybko się expi w porównaniu np do takiego minimausa :)

Tak jakby szybkość ładowania działa przekładała się bezpośrednio na szybkość zdobywania expa:P

A na poważnie to czołg którym nie musisz sie bać nikogo

Z HT walczysz jak równy z równym , med CIę nię obskoczy , a TD uwalisz waląc po weak spotach

CHyba za bradzo chwalę amerykańce ale fakt tą nacją każdym czołgiem na każdym poziomie gra mi się kapitalnie :)

4dni grania i 6,5mln mam :)

Jeszcze chyba 30k expa i mam T110 masakra jak to idzie jak burza :)

ZOstawie M103 i wtedy sobie wybadam dopiero wieżę :)

 

PS. Jest jeden czołg którego niczym nie potrafie rozwalić zwie się FOCH i jak macie go na celowniku poślijcie mu pestkę ode mnie! Ma to gó**o jakiś słaby punkt od przodu? obstrzelałem całego i kupa... ani lewa strona górny właz ani długa belka masakra

Edytowane przez lukyeti
Link to post
Share on other sites

e-75 to jeden z najlepszych czołgów 9 tieru ,gdy się schowa dół i dobry kąt wybierze masakra ;) stalowe ściany lecą , ale jest ten minus wystarczy jakiś mocniejszy med i ledwo co daje rade , działa 10,5 cm celne jak zawsze 12,8 cm jeszcze nie odblokowałem . z naprawą na 100 % i kamuflaż 80 , idealny do kampienia i rozwalania z odległości . W krzakach nie ma szans mnie wykryć .

Link to post
Share on other sites

Popieram przedmówcę- mam E-75 od dłuższego czasu i jest wyśmienitym czołgiem. W mojej opinii med go nie objedzie, no chyba, że jakiś z automatem bo np taki T59 itp mają niewielkie szanse. Mocna wieża umożliwia starcie na klaty co sprzyja zdobywaniu stalowych ścian ;) Mój ulubiony heavy. prawdę mówiąc poza X-mi z innych IX obawiam się właściwie tylko wspomnianego przez lukyetiego M103 do którego powolutku zmierzam (pomijam tanki z automatami czy innymi magazynkami). 

Link to post
Share on other sites

Niezła bitwa:)

Zgadzam się że e75 jest świetny i milo go wspominam jednak ma cholerny weekspot na wieży w postaci tego nieszczęsnego włazu i jak walczę z nim M103 to nikt praktycznie nie ma szans bo nawet z daleka wchodzi w to miejsca, jak wystawi podbrzusze to też wchodzi jak w masło

Tak samo na zderzaki jakoś nie widzę żeby następca tygrysa miał szanse :)

CO do E100 to całe drzewko jest genialne a X zdupiona na maksa :)

Niby taka armata ale przy 1vs1 ten czołg to porażka z żadną X nie ma chyba szans żałuję że na tamtym koncie ją zrobiłem bo czołg chyba 8 miesiecy stał w garażu i nawet nie odpalałem x2

Ale pamiętam jak walczyliśmy z chłopaki na CW gdy weszły E100 ku...a 4-5 takie sztuki działo 150 na złocie jak szły wydmami lub przez miasto to jak spotkały IS-7 to z tamtych nie było co zbierać no ale potem co patch to nerfili nerfili i teraz to kupa

Wczoraj nie miałem czasu grać bo w settlersy trzeba grać żeby interes się kręcił ale kolejne 800k wczoraj dobiłem :)

No i grunt to że dzeiń skończyłęm chyba z win ratio 57% zawsze to na plus do stat

Edytowane przez lukyeti
Link to post
Share on other sites

Ostatnio po 8,6 do łask powrócił is7 po prostu ten czołg teraz wymiata przynajmniej dla mnie ;p

 

http://i.imgur.com/lPjquDo.jpg

 

 

 

 

 

 

T71 czołg killer szkoda że porażka pociski się prawie skończyły (:

 

 

http://i.imgur.com/XJ591wL.jpg

 

Edytowane przez Libero
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...