Skocz do zawartości

[MULTI] World of Tanks


Recommended Posts

Lowe sie gra śmiesznie, ani na czele nie pojedziesz, ani nie jesteś rewelacyjnym supportem. Ale na obu pozycjach jeśli musisz to sobie poradzisz. Jest dość celny co jest jego niewątpliwą zaletą no i działo ma mocne. Poczytaj więcej na forum tanków opinii i wyrób swoją ;)

Link to post
Share on other sites

pewne jest że dziś jest poniedziałek;) na rosyjskim forum piszą że na 100%, jak będzie to się przekonamy

co do zabierania to lepiej mieć dobrze zarabiającego heavy niż średnio meda, poza tym pewnie wejdzie inny med usa, z tego co czytałem to do końca roku ma wejść jeszcze 120 czołgów różnej maści



 

 

T26E4 ma smutne działo

nie jest tak źle, trzeba strzelać po weakspotach, mi się najwięcej udało zrobić 4,5k damage

Edytowane przez ryba21184
Link to post
Share on other sites

A czym możecie się pochwalić lub co zapamiętaliście z wota?

1. Ja najlepiej pamiętam jak na treningu na el halufie grajac artą Ob 261 ściągłem najpierw jednego kumpla w IS-7 na hita a dokładanie podpalenie pożar a potem finito by za 25sekund w drugim strzale zrobić z drugim to samo :)  Dwa IS-7 ubite od 2 strzałów

2.. Atakowaliśmy jakąś prowincje na piaskowej rzece na 2s przed końcem kumpel w T30 strzałem przez pół mapy ubił ostatniego wroga.

3. Niezniszczalny GW type E kumpel przyjął za 0 strzały z mojej arty (ob 261 ) 2szt plus strzał z m40/43 oraz jak dobrze pamiętam 2 strzały od T-54 i nic...

4. Najlepsza bitwa na typie 59 gdzie zabrakło mi amunicji a jeszcze 2 kille bym miał na bank w skutek czego zarobek zatrzymał się chyba na 143k

5.Frajera w ob 704 który na górce na kopalni zabił mnie przez garaż do dziś nie wiem jak to zrobił ale po prostu bez cheata nie mógł mnie ubić....

6. Zajęcie drugiego miejsca w turnieju esla 3vs3 oraz pół godziny śmiechu jak kumpel w półfinale z sarmatami w decydującym momencie zaliczył rykoszet na amx od IS-3 lub T32 , w finale mimo prowadzenia 1-0 przegraliśmy niestety 1-2 to był mega turniej a moją radość po kolejnych wygranych słyszał chyba cały blok :)

7. Wspólne granie z kolegą frncuzem którego poznałem w klanie. Jak ruszaliśmy do boju swoimi T-54 lub typeami 59 to był sajgon na mapie.

8. 13 killi we dwóch z kumplem (ja 6 on 7) to widowisko miało 2 bohaterów i 13 statystów :)

9. Zdzwiko gdy kumpel wkleił link gdzie artą ubił 10 wrogów...

10. Chyba druga bitwa na T-62A i stłułem mausa w 36 sekund zresztą na filmiku trochę widać

http://www.youtube.com/watch?v=iXIDkzUmX40

Edytowane przez lukyeti
Link to post
Share on other sites

Hmm mi to daleko do waszych osiągnięć... :ups:

 

Co miło wspominam:

1.Number one mojej listy, wielokrotnie wspominane bitwy w plutonie z dżonym (KW+troll), ubaw i rzeźnie co nie miara, bez względu na to czy łoiliśmy tiery IV czy X  %-)

2.Kupno KT- dopiero wtedy przestałem się obawiać T59, wcześniej bałem się go spotkać w bitwie

3.Znów T59 w roli głównej- swego czasu na malinówce było ich chyba z 5 w drużynie przeciwnej, zaatakowali wszyscy naraz- początkowo sadziłem, że z teamem nie damy rady a tu niespodzianka, polegli, bitwę wygraliśmy.

4.Rozwalenie na hita sojuszniczego M4 z trolla- gnój wraz z kolega mnie blokowali uniemożliwiając jakiekolwiek poruszenie, cóż nie wytrzymałem i dostał w zadek

5.Rozwalenie moim boćkiem na hita jadącego IS-6 oraz używanie go niekiedy w roli TD.

 

Jak mi się coś przypomni to dopisze do listy ;)

Link to post
Share on other sites

1. Taak, te bitwy z trollem to było coś pięknego :D

 

2. Piaszczysta rzeka, CW o przejęcie prowincji, zostaliśmy same arty(3 sztuki chyba, nie pamiętam) przeciwko 2 arty wroga i 2 HT. Jedna nasza arta padła ale zdążyła oddać strzał i druga zlikwidowała jednego HT. Chwilę potem Ob. 261 zdjął naszego 261 czyli w tamtej chwili skauta :D

Zostałem ja sam w powolnym GW Type E przeciwko dwóm artyleriom i jednemu HT którego nigdzie nie ma, może pojechał capować naszą bazę?

Wyjechał mi 261, strzeliliśmy w tym samym momencie ja go zniszczyłem direct hitem a jego pocisk zrykoszetował! :D Nie ma to jak Typ E heheh

 

Dowódca tam uciszał ekipę bo się grać nie dało takie emocje, kolejna arta zdjęła mi tylko gąski i zabrała trochę HP, naprawiłem się, przycelowałem i boom po wszystkim. Jest 40 sekund do końca, przerywam ładowanie HE i ładuje złoto, ostatni strzał bo koniec czasu. Ktoś mi krzyczy że tam chyba był jeden HT zablokowany i zaznacza markera na mapie, mi też się wydawało że tam jakiś kołek stał ale i tak nie miałem tam strzału a podobno nasz T92 go tam uszkodził dosyć solidnie odłamkami. Czasu coraz mniej, z 8 sekund przed końcem mam załadowany pocisk, jeszcze skupiam na to miejsce, 5 sekund i tak nic więcej już nie zrobię, strzelam, pocisk leciał z 3 sekundy i boom IS7 zniszczony!

Takiego krzyku na TS to jeszcze nie słyszałem, 30 chłopa się darło :D

Taki epicki strzał :D Prawie jak rozbrojenie bomby z czasem 0:01 heheh

 

W sumie szkoda że się rozstałem z tamtą ekipą. Byłem tam jeszcze w kilku klanach, na kilku testach ale to nie to samo ;)

 

3.Chyba mam jeszcze screeny jak graliśmy klanówki - Hummele, Tygrysy, ktoś tam już zdobył IS3 i KT a po przeciwnej stronie Mausy z 3200HP, GW Tigery itd hahah

 

4.Od klanu dostałem złoto żeby kupić sobie premium i dobić szybko do GW Typ E. Szybko poszło tylko z tego podniecenia nową maszyną sprzedałem GW Tigera z CAŁĄ załogą świetnie wyszkoloną. Gdybym nią dalej grał to bym miał już 5 skilla pewnie.

 

5. Takie moje osobiste osiągnięcie - zdjąć każdy IX i X tier na strzała, i się udało Typ E. To było jak nie było X tierów MT i TD a z nacji to tylko był RU, DE, US, FR

 

Jak mi się przypomni coś więcej to opiszę

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

No szaleje żony nie było 5 dni w długi weekend to ostro przyexpiłem już mam 3 x 6 tier i V a konkretnie

vk3oo1P - masakra czołg postrach 6 tierów :P już na fulla 25k expa do tigera P

T21 - lol nie wiem co to ma być niby linia ciężkich a to zwykły T20, jedyny plus relaod < 3sek

M6 - świeżak wczoraj kupioony zero bitew

KW-1 - juz wbijam w stronę KW-1S

ta vk mnie zadziwia kupiłem jej wszystko bo raz że radio, silnik przyda się do samego minimausa a dwa to gra mi się nią po prostu bajka

Szybki czołg, dobra penetracja na tym tierze i świetna celność.

Zabawa przednia coraz więcej bitew gdzie mam 3-4 kille :)

Chyba zostwie ten czołg w garażu :)



Polecam tego moda

Po najechaniu na inny czołg pakazuje jego pancerz , penetracje, obrażenia i co najważniejsze CZAS PRZEŁADOWANIA

To nam daje sporą przewagę przy walce:P

http://www.mediafire.com/?91cu11d36s6wrx4

Edytowane przez lukyeti
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Wrogie czołgi (T26E4 oraz T28TD) zajmują bazę, jest ponad 50%... Spider pędzi aby je podświetlić, mierzy do tedeka, ten się obraca ku spiderowi w s51, strzelają... tedek traci ze 100% do 0%, spiderowi zostaje 1hp, drużyna spidera wygrywa... Ach co to była za bitwa, cóż za emocje... Spider save the day %-)

 

E:

Przeglądając screeny natrafiłem na takowy z powyższej bitwy, to nie ja wykończyłem tedeka. Zabrałem mu mnóstwo hp ale eliminacja trafiła na konto kogoś innego  :cry:

 

E2:

Korzystając z promocji kupiłem KV-1 :D Założyłem 122ke a później dla testu 85mm, trudny wybór ale zamiłowanie do trolla chyba przeważy i pozostanę przy jego mniejszej wersji.

 

Tu porcyjka małych osiągnięć z nocki:

 

 

http://img812.imageshack.us/img812/7986/shot057n.jpg

http://img209.imageshack.us/img209/9725/shot058i.jpg

http://img254.imageshack.us/img254/3569/shot060b.jpg

 

 

 

 

E3:

Sprzedałem kv-1s i kupiłem T32 :D Coś kusi mnie M103... Od długiego czasu miałem załogę z T29  w koszarach, przydała się teraz.

Edytowane przez SP1DER987
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Ja już posiadam vk 4502 P z najlepszym działem i powiem że gra się całkiem przyjemnie

Nie mam tego najlpeszego silnika ale i tak zasuwa ja na HT całkiem całkiem...

Wczoraj też zakupiłem T29 i zagrałem 1 bitwe :)

Mega bitwe - ubiłem 7 , strzały 22/22 wpadło sporo expa ale też nerwów bo capowałem baze i wyjechała arta ....trafiłem ją ale zostało jej parę HP i mnie zdjęła a koleś w jacksonie dobił ją dosłownie 0,5s po tym jak padłem

Mogło być tak pięknie bo jeszcze oprócz snajpera , specjalisty wpałaby stalowa ściana (28odbić) i pewnie jeszcze jakieś medale...

W końcu poprawiłem te nędzne staty i mam już chyba 51-48 win ratio plus 70% celności :)

Co do KW-1 ja jednak sadziłem z tej 85-tki.

M103 jest świetna, dobre działo, dobry pancerz z przodu i fajny zwrotny czołg ...

Tak jak potem na T110 granie tymi czołgami to mega frajda, bez kitu żal było 103 sprzedawać :D

 

Szkoda że sprzedaleś KW-1s bo ten czołg z tym działem na VI robi pogrom :)

Chociaż przyznam że przy dobrym losowaniu na M6 też nieżle się szaleje :)

Edytowane przez lukyeti
Link to post
Share on other sites

To ja tez się dopiszę do tematu.

 

Wymaksowałem niedawno t-54. Moj pierwszy IX tier. Gra się bardzo milo. Czolg jest szybki, zwrotny. Z którym działem nim gracie? Moj wybor padl na to z lepszą celnoscia o penetracji 200 mm. Jedyny minus to drogie pociski w stosunku do zadawanych obrazen.

Link to post
Share on other sites

 

 

Szkoda że sprzedaleś KW-1s bo ten czołg z tym działem na VI robi pogrom

Wiem o tym ale na gwałt potrzebowałem kasy na T32 ;) Stąd sprzedaż ruskiego.

Mam nadzieję, że się nie zawiodę na amerykańcach, nie licząc T34 dawno żadnym nie grałem.

 

@mroczny85

Wymaksowany E75 to cudo, mam go od dawna i skoro nie poszedł pod młotek w drodze do E100 to coś to musi znaczyć ;) Wieża mega, działo także, z topowym silnikiem czołg tańczy, nierzadko medy pokrojuT59 mają problem, żeby mnie objechać :P

Link to post
Share on other sites

Tiaaa, ale z tą lufą 105mm i stockową wierzą to porażka -.-

 

Za to Ferdi z grubą Bertą robi wielki pogrom :D Tylko 10,12s przeładowania (dosyłacz, wentylacja, załoga na 100%) jednak jeszcze towarzysza im zrobię. Umm to będzie prawie jak karabinek %-)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...