Skocz do zawartości

[MULTI] World of Tanks


Recommended Posts

Jakieś info do kiedy to jest? Bo 3 dni premki fajnie ale termin kiepski. Jak na weekend bym trafił z tą premką to spoko ale tak to lipa bo nie mogę grać :/

1000 golda i minimaus, kolejny kod do 25 kwietnia na dodatki za golda po sprzedaży 300k srebrników, 300 golda za zmianę hasła. Fajny start :D

 

Spider będziesz grać ze mną na nubkach? :D

 

E:

A! Ja mam jeszcze konto na ruskim serwerze! :D Chociaż nie pamiętam czy to było jeszcze przed resetem kont czy nie a teraz żadna strona wota nie działa :/

Edytowane przez JoHnNy08PL
Link to post
Share on other sites

Ja kupiłem startówkę za 25 zeta ale ten premium td porażka bo wolny baaardzo

CHolera 3k golda na start +300 za zmianę hasła do tego wczoraj za 10zł kupiłem kod na 1200 golda to już 4500 i już kusi dokupić 3k i sprezentować sobie superpershinga hehehehehe

Chyba tak zrobię zobaczę :)

Jak w setach sprzedam kolejne 50k monet za 80zł to chyba zainwestuję :P

CHociaż jeszcze i5 do zakupu zostało :)

Link to post
Share on other sites

Mi tego nie musisz mówić przeszedłem Afryke z zachody na wschód przeganiajac Niemców Turków Włochów Francuzów Węgrów Słowaków Czechów :P 8 miesięcy na mapie

CW to esencja tej gry ale trzeba tworzyć coś więcej niż klan my taaki team mieliśmy ale wszystko się ro****ało:(

Zostały wspomnienia których nigdy nie zapomnę :)

CW w ktorych nie grałem można policzyć na palcach jednej ręki:P

A na poważnie po pół roku nie mogłem patrzeć na piaszczystą rzekę na randomach:P

Edytowane przez lukyeti
Link to post
Share on other sites

Gra w wota właśnie zaczyna się od VI-VII tieru i dużo ludzi nie dochodzi do tego i odpuszcza i niestety omija ich przez to najlepsza zabawa.

 

I trwa do IX-X gdzie rozgrywka zaczyna polegać na tym, komu szybciej znudzi się chowanie przed wrogiem i przypierdzieli mu artyleria :)

 

Oczywiście generalizuję, ale VII-VIII tier to zdecydowanie miód :)

Link to post
Share on other sites

No a ja zaszalałem i kupiłem kod z nvidii i mam 13,5k golda i cholerny dylemat T34 czy Lowe....

T34 miałem i grało się świetnie tylko ten 12:37 czas przeładowania i to na załodze z 3 perkiem...

Lowe lepiej zarabia ale jest wolniejszy chyba

No chwalą też tego francuza ale widziałem że pancerz papierowy...

Pewnie skończy się na T34 bo mam do niego słabość :P

Edytowane przez lukyeti
Link to post
Share on other sites

FCM 50T - najwyższe zarobki, ale trzeba być mocno wyspecjalizowanym w jeździe średnimi, żeby ogarnąć ten ciężki :)

 

T34 - grasz 99% czasu "hull down" - jeśli Ci to odpowiada to jest rewelacyjny

 

Lowe - all round. Ale bardzo łatwo go rozwalić przez wielkie weakspoty i fakt, że podnieśli wysokość wieży (powołując się na realia historyczne :D )

 

Mam wszystkie 3 - uwielbiam FCM50T i nim jeżdżę najczęściej. Ale to trzeba lubić. :) Decyduj na bazie tego do czego potrzebujesz załogi szkolić. Ja potrzebowałem do heavy francuskich, amerykańskich i niemieckich więc no... musiałem mieć 3 :D

Edytowane przez Mephic
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Wiesz ogólnie to jestem specjalistą od medów tzn byłem na starym koncie

zacząłem od pattona potem miałem T-54 i na koniec batczata do tego na typie miałęm chyba 1,5k bitew:P

DO jakiego czołgu byś go porównał? E50 ?

On ma magazynek na kilka naboi? bo mnie to irytuje

Ja go nie potrzebuję do szkolenia załogi :) Kasa tylko kasa bo mam teraz 32dni premki i więcej nie mam zamiaru kupować

Edytowane przez lukyeti
Link to post
Share on other sites

E-50 ma pancerz. FCM50T nie ma go w ogóle. To bardziej coś w klimatach AMX50B ale dłuższy i bez autoloadera, za to z relatywnie krótkim czasem przeładowania i działem na poziomie Tigera.

 

Jeśli żadnego nie wykorzystasz do szkolenia (choć moim zdaniem to jest rewelacyjne rozwinięcie możliwości zarobku :) ), a jeździłeś raczej dobrze opancerzonymi czołgami, to się w to nie pakuj. On jest bardzo delikatny i odbija 1 na 10 strzałów. Nim albo wpadasz jako trzeci - czwarty i robisz zamieszanie kiedy wróg jest zajęty wymianą ognia z Twoimi kolegami albo flankujesz jak jest gdzieś względnie pusto. W jeden na jeden masz marne szanse, choć zdarzy się czołg heavy VIII tieru pojechać. (jeśli dobrze znasz mapy i kombinujesz)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...