Skocz do zawartości

[MULTI] World of Tanks


Recommended Posts

Gość darkatraz

Ogólnie to jeśli ma się wymaksowanego E-75 to dostaje się wymaksowanego E-90 z załogą na 100%.

T-50-2 znika z drzewka ale staje się scoutem premium i dostaje się innego scouta dodatkowo. Nie wiadomo jeszcze jak on będzie się nazywał.

Link to post
Share on other sites
Gość darkatraz

Mix więcej kasy i expa dostaniesz za zadanie jak największych obrażeń. Ja mam taką taktykę:

Walę do każdego przeciwnika jak jest okazja. Jeśli ma mniej niż 10% to go zostawiam i szukam celu innego. Zazwyczaj ten gościu ginie po kilku sekundach.

 

Przy bitwie wygranej łapie od 1,2k do 1,6k expa oraz min. 40k kasy.

Link to post
Share on other sites
Mix więcej kasy i expa dostaniesz za zadanie jak największych obrażeń. Ja mam taką taktykę:

Walę do każdego przeciwnika jak jest okazja. Jeśli ma mniej niż 10% to go zostawiam i szukam celu innego. Zazwyczaj ten gościu ginie po kilku sekundach.

 

Przy bitwie wygranej łapie od 1,2k do 1,6k expa oraz min. 40k kasy.

Jak ty giniesz praktycznie zawsze jako pierwszy  %-) No ale niech ci będzie. Ja mam taktyke na Comecie - wj****ć się w szeregi przeciwnika :D Ja tak ostatnio KW-5 i E-50M rozwaliłem :D

 

 

PS : Mieszkasz tam gdzie ja ? :wariat: (patrz Miejscowość)

 

A tutaj dobry przykład : (Comet)

 

Zwycięstwo!

Bitwa: Step 4 stycznia 2013 16:21:40
Czołg: Comet
Doświadczenia: 3 020 
Kredytów: 39 874
Osiągnięcia w walce: Wsparcie
 
 
Edytowane przez Mixtape
Link to post
Share on other sites

Po wielu miesiącach męczarni, łez, zgrzytania zębów E100 został kupiony :D Moja pierwsza X woohoo :jupi:  Teraz tylko muszę dorzucić 25k xp na topowe działo, do tego troszkę kasy na dosyłasz oraz wente i się zacznie zabawa bo póki co jakoś super mi nie idzie no ale muszę wyczuć nową zabawkę.

Odblokowałem tez ferdka więc jak kredyty pozwolą to i jego zakupie (albo kolejną artę- ob cośtam).

Link to post
Share on other sites

Spider normalnie mi Cię szkoda wbiłeś najgorszą X :P

To działo 150mm bez złota to porażka , prawda fajnie walnąć za 700-800 ale kuźwa przebijalność tego to parodia nad parodiami

Na złocie też są jaja czasami :)

Do tego e100  na początku nie dało się praktycznie przebić teraz praktycznie bez celowania z przodu wszystko wchodzi :)

E100 nie ma szans z żadną X jedyna szansa że trafisz na słabszego gracza :)

Do dziś pamiętam typa w E100 którego wziąłem na zderzaki z moim t1100 jedyne HP które mi zdjął to jak z rozpędu w niego wpadłem:P

A potem zjechałem go do zera a on nic :P

Wracam do grania bo pożyczyłem 2gb ramu a moje 4gb cruciala idą do UK na gwarancje tylko muszę doczytać jak to zrobić :)

Link to post
Share on other sites

@lukyeti

Ojj dawno Cie nie było, zatem witaj :)

Co do E100- wziąłem akurat te X, ponieważ miałem do niej najbliżej, jedynym problemem było srebro bo tank od dawna był odblokowany. Gdybym chciał iść w maszyny radzieckie to miałbym dalszą drogę, zwłaszcza, ze internet z którego korzystam jest tak beznadziejny, że rzadko kiedy mogę efektywnie zagrać a tym samym zarobić sporo jak i uzyskać dużo xp. Francuzy mnie aż tak nie kręcą, amerykańce- także sporo do zrobienia  :) Tak więc został E100.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...