Skocz do zawartości

[MULTI] World of Tanks


Recommended Posts

Promilus nie na tym silniku i nie w grze za pół darmo.

 

Właśnie na tym silniku ;) Sam renderer to nie cała gra (gdzie masz mechanikę, masz komunikację i kupę innych pierdółek)

A jeśli chodzi o "półdarmo" wierz mi za sklepik i golda mają tyle szmalu, że nie zarobiliby tyle na abonamencie :P

Link to post
Share on other sites
Gość darkatraz

Czy to ze czolg staje sie elitarny to cos zmienia? Dodatkowa kasa / exp?

 

Masz opcje do zaznaczenia "Szybsze szkolenie załogi". Czyli krótko i zwięźle. Exp zdobyty czołgiem idzie w załoge - szybciej im doświadczenie (%) idą w górę.

Link to post
Share on other sites

Przecież oni teraz nie mają jedynie licencji a cały silnik, DX11 też by dało radę dodać. 600 punkcików na nowym kalkulatorze to nie za dobrze :D

Dziękuję za poparcie i sojusz przeciwko kapslowi :D

Mam T-44 a do tego odblokowałem Ob212, jednak kasy brak na kolejną artę a i w kolejce czeka E100 %-)

Link to post
Share on other sites
Gość darkatraz

Dziękuję za poparcie i sojusz przeciwko kapslowi :D

 

Ty weź już zielona dziadygo odklej od de mnie. Jakoś Mix nie narzeka jak gram, a nawet dobrze mu się gra ze mną.

Zresztą z tobą ogrze też grałem i jakoś pretensji nie miałeś, a teraz niby masz. Bardzo dziwne %-) %-)

Link to post
Share on other sites

Heh, a na co ci szybko czołg jak nim nie będziesz umiał grać? Po to właśnie są te wszystkie drogie moduły do opracowania by czołg poznać, nauczyć się nim grać, doszkolić załogę... A jeśli o same creditsy chodzi to wystarczy wiedzieć czym grać - np. na M6 się całkiem miło mi zarabiało, ale na T-150 lepiej. Z kolei T29 kiepsko bo ammo drogie i naprawa również.

Link to post
Share on other sites

Żeby jeszcze grać,to trzeba kasę prawdziwą wydać.Grałem m6 - miałem ponad 900 Bitw.Ale na lepszy czołg nie było mnie stać.A premium nie chciałem.Jestem uczciwym graczem i gram bez wspomagaczy,które ma większa połowa osób.

Grałem kiedyś kampanie z ekhem...Dzieciakami,i ten co założył wydał ponad 9Stów na wota...Do gry nic nie mam,fajnie się grało,miła załoga itp,ale i tak chcieli kasy :D

Edytowane przez AreoPL
Link to post
Share on other sites
Gość darkatraz

Aero bo w tej grze gra się więcej niż jednym czołgiem.

 

Ja mam aktualnie:

*AMX 13 75 (full)

*VK3001(H) (full)

*VK3601(H) (gąski i silnik)

*StugIII (full)

*JagdPanther (gąski, silnik, lufa 88)

*T-50 (full)

 

Aktualnie zbieram na KW-1 by pójść w IS'y :P

Link to post
Share on other sites
  • 3 tygodnie później...

Znów mam T-34, uznałem, że potrzebuje czegoś do zarabiania :D

Wcześniej kupiłem też Grille- cholernie niecelne gó**o, celownik skupiony na max a pocisk spada przed nosem/obok czołgu, nawet splashem nie obrywa, czasami uda się nieźle zarobić ale strzały za jakiś sensowny damage wchodzą rzadko. Z kolei S-51 w moim odczuciu ma celność znacznie lepszą, ostatnio grając nią zdobyłem odznaczenie "Ekspert:ZSRR".

 

E:

 

Zwycięstwo!

Bitwa: Step 13 września 2012 19:46:00

Czołg: E-75

Doświadczenia: 3 528 (x2 za pierwsze zwycięstwo każdego dnia)

Kredytów: 65 662

Osiągnięcia w walce: Stalowa ściana

 

Co prawda z premką ale biorąc pod uwagę spore laggi i tak nieźle ;)

Link to post
Share on other sites
  • 3 tygodnie później...

Co prawda z premką ale biorąc pod uwagę spore laggi i tak nieźle

Czy ja wiem, toż to ledwie ~1770exp z prem czyli ~1200 bez - tyle można wyciągnąć na T29, IS a nawet KV-1S czy T-150, nie co bitwę, ale jednak się zdarza. Jak ktoś ma konkret skilla i dużo szczęścia to i więcej wyciągnie ;) Co do Grille - heh, mam, wredna niecelność, a myślałem, że to tylko Wespe tak ma ;) Z drugiej strony overshooty zdarzają się nawet na su-26 - tyle, że tam takie coś można bardzo szybko poprawić, a na grille ammo mało reload time spory... jakoś mnie to działo nie bawi jak SU.
Link to post
Share on other sites

Zdarza mi się lamić w związku z tym powyższy wynik jak na mnie jest całkiem zacny :P

 

Z innej beczki- ukazał się pacz 0.8.0, moje opinie:

-odgłosy 57mm na T-34 oraz 76mm na M4- karabinki biathlonistów %-) sorry ale wcześniejsze dźwięki bardziej mi się podobały

-statystyki- super sprawa, wreszcie dokładnie widać kto jak grał

-fizyka- hmm trudno przywyknąć po grubo ponad 8k bitew mam nadzieję, że się to zmieni i ogarnę temat

-kamuflaże- nareszcie przestanie się widywać czołgi z zimowym camo na mapach pustynnych oraz camo pustynne na zimowych :P

 

To tak na szybko, więcej refleksji za jakiś czas.

Link to post
Share on other sites

@SP1DER987 - statsy na koniec to imho jedyna rzecz która naprawdę wyszła. Widziałem już ISa wjeżdżającego w bok VK3002(DB) i 0(!!) dmg mimo, że vk poleciała jak klocek drzewa. Fizyka? Brył sztywnych tj. w miarę wiarygodne zachowanie obiektów w momencie zderzeń (zasada zachowania pędu i takie tam), ale poza tym wiele się nie zmienia... oprócz tego, że nowy silnik gnębi noobów bo co chwila AMXy spadają ze skarp (przyzwyczajenie, że można zjechać trochę i strzelać w dół) albo KV-5 wpadają do rzek/jezior (podobne przyzwyczajenie że spokojnie można po skarpie jechać będąc niewidocznym), typy 59 zresztą równie zarąbiście chcą krossować most (westfield?) - nooby to jest jedna rzecz, co się w tej grze nie zmienia ;)

 

Kamo - k... jak dla mnie w rzeczywistości nic się nie zmieniło, 5% to prawie nic, mam sluggera max ukrywanie, siatka, kamo i jedynie jestem niewidoczny jak strzelam z pół kilometra (ale to nawet pantera jest niewidoczna bez siatki itp.) 200m w krzakach i pz III/IV w ruchu mnie prędzej wykrywa niż ja jego - takich kwiatków jest niestety mnóstwo. Ostatnio westfield, wychylam się zza budynku T29, nagle widzę 50m dalej na pochyłości kv-1s, podjeżdżam lekko, celuję i... nagle znika o_O, podobnie panterą czy sluggerem nieraz spotykam się z sytuacjami gdzie przeciwnik wychyla się zza skał, widzę go, znika, pojawia się moment później, ale już za skałą.

Co do odgłosów - tym czym gram aktualnie to nie narzekam, jest względnie tak jak w realu. Gorzej, że coś bardziej zaczęło szarpać przy wystrzale.

 

Zdarza mi się lamić w związku z tym powyższy wynik jak na mnie jest całkiem zacn

Lamienie swoją drogą, ale na randomach można na gorzej niż ćwierćmózgów trafić... i co z tego, że masz 6 fragów i full życia, jak nikt ci du*y nie osłania i położą cię 3 lamki z drużyny przeciwnej, które jakimś cudem są poza zasięgiem twojego widzenia ... Niemniej jak już półgłówkowe drużyny się pominie to tak typowo zaczyna się na T29 czy IS od jakiś 800exp za bitwę (regular acc), a przy pomyślnych wiatrach da się i 2x tyle. Tzn. w tier7-8, bo jak IX to może się udać więcej (np. kilka T-54 zniszczone albo arty), a można dostać bombkę na dobry początek od gwpanther i paść od dobitki jakiegoś śmieciowego meda ;)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...