Skocz do zawartości

[MULTI] World of Tanks


Recommended Posts

Gość darkatraz

Nooom. Fajnie się grało z tobą i spajdere, a wujkowie to taką mieli polewkę na skeypie, że głowa boli. Muszę wkońcu dozbierać na tego Stug'a %-) %-) %-)

 

No ale szacuneczek. Może kiedyś znowu się uda taka walka. :> :>

Link to post
Share on other sites

Co do kodów z gazetki- obszedłem pół miasta i nigdzie jej nie było, co najwyzej stare numery w jednym kiosku :P

Za to na allegro odbywa sie istne strzyżenie baranów: zamiast wydać 16 zł na gazetę+DVD+kody naiwniacy płaca 24 za same kody, niestety takich osobników jest sporo :menda:

Dodatkowo widziałem aukcję gdzie sprzedawany był kod walentynkowy za 1,5 zł, 2 ofiary tu także się nawinęły :P

Link to post
Share on other sites
Gość darkatraz

Oj chlopie. To juz przegrales. Pierwsza osoba ktora przeleciala od USA do Fracji przez Atlantyk byl Charles Lindbergh, a osoba ktora pokonala bariere dzwieku Chuck Yeager. O pikowaniu w dol i manewrze Chanelle nie wspomne co sie dzieje z wysokoscia i predkoscia samolotu.

 

Moj ojciec i jego dwaj znajomi nawet juz wypelnili formulaz (Gregor998, esoxzp oraz Baron1221). %-) %-) %-) %-)

Spider, mix wiecie o kim mowie.

Link to post
Share on other sites

@darkatraz

Ja nie wiem, nie wiedziałem że to akurat te osoby miały polewkę z Ciebie gdy Mix Cię ustrzelił :P

 

Wczoraj 3 krotnie byłem bohaterem bitwy :D

 

Najpierw Wespe- tak, zacząłem grać artą. Jako ostatni ocalały broniłem bazy, zdjąłem ogniem bezpośrednim 2 wrogie arty. Jedna próbowała mnie objechać ale jej się nie udało, przed drugą ukryłem się za wrakiem. Koniec końców dzięki mojej bohaterskiej postawie zwyciężyliśmy.

Następnym razem grając kw zdjąłem w obu bitwach 14 czołgów nieprzyjaciela (każda bitwa 7 ofiar) :D Za każdym razem przegrywaliśmy ale po raz kolejny dzięki moim wysokim umiejętnościom operowania trollgunem udało nam się wygrać :D

 

Ponadto męczę się T34-85 w drodze do T-54 oraz zbieram na S-51, brakuje mi jakieś 900k :wariat:

 

Opchnąłem KT i zakupiłem S-51, co prawda nie jest różowo bo jestem laikiem w kwestii gry artą, niemniej postaram się dociułać do działa 203mm ;)

Link to post
Share on other sites

Czasami na allegro trafiają się perełki ale musisz uważać bo wiele osób kantuje. Np kody z gazety KŚ Gry sprzedawali po 24 zł, gdzie gazeta z kodami+płytką kosztuje 16 zł ;)

Od siebie mogę polecić sprzedającego hudimen, jednak nie zawsze ma kody na stanie :) Możesz tez szukać promocji, darmowych kodów.

 

A co do samej gry to coraz lepiej mi dizie S-51, nie osiagam co prawda takich zarobków jak nolife playerzy jak johnny czy lukyeti ale gra się całkiem przyjemnie ;)

Dzisiaj osiągnąłem najlepszy wynik boćkiem- 4 kille ;)

http://img585.imageshack.us/img585/4745/shot074x.jpg

 

To powyższe ze stockowym działem.

Udało się też w końcu odblokować 203mm :D

Zanim je ogarnę to trochę czasu minie, niestety 43s reloadu robi swoje, no i pestek mniej, droższych zresztą :(

Link to post
Share on other sites

Jest ograniczenie ilości użytkowników online dlatego nie możesz wejść ;)

 

Zakupiono:

Zakupiono czołg 'VK 3601 (H)'. Wydano kredytów: 368 250.

 

Zaszalałem :D

Załoga trochę zróżnicowana Dowódca z Leoparda, Kierowca z Pz38H735(f), a reszta z Pantery :P

Tylko teraz potrzebuję kasy na przeszkolenie+wymaksowanie tego tanku i mogę iść w odblokowanie Tygrysa ;)

Link to post
Share on other sites

KT to shit, już mój IS3 jest lepszy ;)

A na ESLu to strasznie widać

 

http://dl.dropbox.com/u/14909412/wotwtf.jpg

WTF? :o

 

http://dl.dropbox.com/u/14909412/wotomg.jpg

 

Zaj***ście, dziękuje wargaming... :x

Pewnie wykryło te wszystkie moje mody i chcę nową instalkę pobierać co dziwne na stronie instalka ma 2.3GB

 

To sobie dzisiaj pograłem...

A dla was rada przed uruchomieniem launchera przywróćcie wszystkie oryginalne pliki zamiast modów bo będzie tak samo jak ja mam.

Więc muszę usunąć cały katalog i pobrać nowego klienta

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Uuu współczuje. Sam na szczęście miałem zapisane oryginalne pliki %-) Dzięki za ostrzeżenie.

 

E:

Najlepszy wynik dnia wczorajszego- bez premki :D Szkoda, że każda bitwa tak nie wygląda.

http://img263.imageshack.us/img263/4520/shot080j.jpg

Link to post
Share on other sites

Z newsów to sprzedałem KW bo mnie irytował :P

Może odkupię go jak będzie za 50% ceny i po patchu gdzie będzie normalnie zarabiał.

Zakupiłem działo 155mm do T95 i już pierwsza bitwa to walka z Mausem, on sobie strzela i się ustawia pod kątem że byle E100 go nie może przebić a ja go cisnę po 800dmg w wieżę :D :D

 

Tylko to przeładowanie 17.53s :x:P

Edytowane przez JoHnNy08PL
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...