Skocz do zawartości

[MULTI] World of Tanks


Recommended Posts

grabek ten czołg to zabójca , działo lepsze niż na IS7 do tego pancerz kapitalny

Żaden czołg tak nie odstresowuje mnie w tej grze jak ST1

Nikogo się nie boisz bo we wszystko wchodzi jak wiesz gdzie strelać

Jedyny mankament to działo czasami robi jaja takie że ciężko uwierzyć, wyjechałem na gościa miałem go praktycznie na odległość lufy strzał a nie było pocisku LOL  

Tylko celność mogliby poprawić i byłaby bajka

W tamtej bitwie pancerz zatrzymał 5770 obrażen więc praktycznie 3 razy zginąłem :P

Czołg jest tak za******y że jako jedyną 9 zatrzymam go w garażu !

Link to post
Share on other sites

Remis a mogło być tak pięknie... Do tego wspaniała postawa naszego Tygrysa II, nic tylko triple facepalm. Miłego oglądania ;)

 

http://wotreplays.com/site/1486925#winter_himmelsdorf-spider1987-t28_prototype

 

======================================================================================================

4 bitwy i "M" na E4, tego się nie spodziewałem :D

http://wotreplays.com/site/1487567#self

Link to post
Share on other sites

Nie wiem czy odwiedzacie blog/stronę For the Record ale warto przeczytać ten post:

http://ftr.wot-news.com/2015/01/04/4-1-2015/

 

Dokładniej chodzi o to stwierdzenie: On EU servers WG is not going to publish list of prohibited mods, so you can use them and not be banned. WG leave decision of using them or not using them to your conscience.

 

Nie ma to jak wolna ręka dla cziterów i boterów.

Link to post
Share on other sites

Na dniach będzie IS4 ale brak mi inwencji co teraz dalej expić

Mam co prawda helcata stockowego i także dwa inne 4 tiery (stuarty w linii USA i Chinoli) ale granie nimi totalnie mnie rozbraja...

Stuarty losuje mnie cały czas na spodzie listy i to na dodatek z 7 tierami... a helcat przypomina zbłąkanego we mgle...

Do campienie się nie nadaje bo to działo nic nie penetruje , a do walki face to face tym bardziej bo wieża obraca się jakby ktoś nie posmarował...

Z chęcią bym pograł artą 9-10 tieru ale nie mam hehe

Ogólnie to jestem zniesmaczony bo T34 to jakby inny czołg niż ten który miałem na starych kontach...

Działo potrafi przestrzelić z kilku metrów , o trafieniu w "ruchu" zapomnij musze przemyśleć perki od nowa bo coś mi wyraźnie nie gra

Teraz na żadnym czołgu nie mam braterstwa broni a na starych kontach  miałem na każdym , nie wiem czy to tyle daje,...

Link to post
Share on other sites

A ten dalej o tych statach jakby one oddawały faktyczne umiejętności i doświadczenie. powtarzam po raz setny- o kant rzyci je obić, zwłaszcza te overall na który wszyscy patrzą w bitwach. Co z tego, ze mam żółte skoro bardzo cżęsto mam bitwy nawet na X tierach gdzie na fioletowo jest wynik, czy noobek by tego dokonał? Nie sądzę. Druga kwestia- pojedynczy gracz nie ma wpływu na staty, wszystko zależy od teamu bo jak on spierdzieli to sam jeden choćbyś się zesrał nie zrobisz nic przeciwku 5 gościom którzy wyjadą na Ciebie. Po trzecie posiadając przeszło 20k bitew od tak "poprawić staty" nie jest tak łatwo jakby się mogło wydawać. Innymi słowy popraw o kilka leveli w miesiąc dorobek 36 miesięcy- powodzenia.

Howgh.

Link to post
Share on other sites

ehh a ten swoje :)

Widocznie ominął Cię mój wykłada dlaczego grając warto patrzeć na staty , jeśli chcesz nadrobić wiedzę pogadaj z gtr może ma to w archiwum PW :)

Staty nie kłamią wystarczy przejrzeć ostanie 25, 50, 100, 500 bitew a bajki to można opowiadać dzieciom na dobranoc :)

Link to post
Share on other sites

Omg śr dmg na st1 spadł mi poniżej 2k dziś to musze nadrobić :P

Hmm ale mam dobre staty na T32 nawet bym się nie spodziewał bo mimo że to mój ulubiony czołg to po tym nerfie ciężko się tym grało..

LOL koleś co kupił moje pierwsze konto na T57 zrobił 10733 dmg ja pierdziele skąd on wziął tyle amunicji hehe

Edytowane przez lukyeti
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...