Skocz do zawartości

[MULTI] World of Tanks


Recommended Posts

@JoHnNy08PL

Tu moje statystyki :P

 

Zakochałem się w KT, super mi się nim gra. Niestety koszta utrzymania są spore no ale coś za coś ;)

Niestety kupno IS-3, T32 i może pattona odłożyłem na bliżej nieokreśloną przyszłość-powód brak kasy. Całe szczęście, że w koszarach jest załoga z IS i T29 na 100%, zawsze to mniej roboty w przyszłości ;)

A francuskimi czołgami nie gram, za dużo nerwów.

Link to post
Share on other sites

To byśmy mogli grać na dwa plutony i na liczenie. Wiadomo, nie zawsze będziemy po tej samej stronie a nawet i mapie ale będzie ciekawie(w bitwie gdzie jest 30 osób, 17-stu było odemnie z klanu :))

Tylko by trzeba było znaleźć jakiś serwer na czat głosowy, bo u mnie trzeba nadawać uprawnienia itd to trochę nie fajnie. ;)

Link to post
Share on other sites

Siema dawno mnie nie było:P:P:P

Ograniczyłem granie do Clan Warsów i wewnętrznej Ligi którą prowadzę w klanie:)

Nie mam siły bo gram takim IS-4 pierwszym działem i niczego nie przebijam....

Mało tego ostatnio face to face z innym is-4 przegrałem jak ofiara i zostałem nazwany totalnym noobem nikt tylko nie zwrócił uwagi że ja nie miałem 130mm i do tego koleś miał tytanowy czołg lepiej zagrałem bo ładnie go objeżdzałem ale co z tego jak o zgrozo strzały w bok w zbiorniki wchodziły za za******e zero lub super trafienia krytyczne też za 0dmg to co zrobili z isami to parodia

Is-7 jest tak wykokosowany że śmiech na sali przypomina mi to czasy gdy to była najlepsza X -znowu to powróciło

Jedyne co mnie cieszy to że po wczorajszym graniu to normalne obrażenia na arcie w dwóch bitwach pod rząd trafiłem za 1600 co tydzień temu był świętem nad świętami a celne hity za 300-500 baaa tdzo rzadko się zdarzają. Teraz ładnie wchodzi 700-850.

Wczoraj ładnie przysadziłem e100 i e75 na kopalni gdy wyjechali z miasta jeden przyjął 800 drugi 500 a ja miałem banana:)

Widzę johny że pomału wypierają was z mapy:)

My wczoraj wbiliśmy na 3 prowincję i na razie impas bronimy najazdu z Bir Gandus i jakby co w przyszłości wspieramy sojuszników

Jakieś szwaby wbijają na mapę ale na razie, mimo iż palimy się do walki nie mamy z nimi styczności poprzez żadną prowincję:)

ps. ten fenomenalny is-4 potrafi na pzIV zrykoszetować!!!

ogólnie granie randomów potwornie mnie nudzi i tylko wkurzam się na wszystko:)

 

aha macie jakiś fajny celownik? bo mi po reinstalacji systemu stary się stracił i nie mogę znaleźć jaki to był:(

Edytowane przez lukyeti
Link to post
Share on other sites

Ta, trochę dostaliśmy ;)

IS7 to teraz właśnie ciągle płonie, masakra jakaś...

Nie mów że ten IS4 na stocku to taka padaka... :/ Bo co prawda brakuje mi jeszcze dużo expa do odkrycia, ale i tak takie wieści nie są fajne :P

I jeszcze koło 80k do T95 brakuje, to zapewne będzie tragedia na stocku bo każdy z artylerią na czele chce mnie zniszczyć :P

 

A co do arty to też ją strasznie znerfili, co to ma być że z Typ E direct-hit z HE zabiera ~600dmg :x

Link to post
Share on other sites

U mnie na razie bez większych zmian. Dołączyło żabowate B1. JagdPanther w końcu dostał armatkę PaK 43 i w końcu można normalnie walczyć. Jeszcze tylko silniczki i podwozie i niszczyciel cud miód i malina :P. T-43 póki co nieużywany(już wymaskowany) a Pz IV tak jak go zostawiłem tak stoi :D

Edytowane przez Mixtape
Link to post
Share on other sites

Widziałem Cię może ze 3 razy aktywnego a dzisiaj jak chciałem zaprosić Cię do gry w plutonie to już Cię nie było- jak się gra to gra a nie wejdzie na 5 minut i znika :P

A dzisiaj się wściekłem. Graliśmy na malinówce koleś w IS (top tank) niemalże przez całą mapę kampił, gdzie ja swoim KW nie zważając na plującą ognistymi kulami artylerię, ciężkie czołgi atakujące z flanki oraz scoutów parłem do przodu by zginąć z 3 zniszczonymi i paroma uszkodzonymi czołgami na koncie. Oczywiście IS ani myślał się ruszyć, w końcu ruszył tyle tylko, że czas dobiegł końca i skończyło się na remisie. Znów musiałem użyć stwierdzenia: "better go play world of tents" :wariat: Najlepsze jest to, że gdy jeden z graczy kazał mu jechać do przodu ja nakazałem wracac i schować siew krzakach- oczywiście posłuchał mnie haha %-)

Nick kolesia jadącego IS-em to lundek :menda:

Link to post
Share on other sites

ja nie wytrzymałem i wymieniłem 800golda na 20k expa żeby mieć 130mm działo do IS-4 no i teraz to jest czołg:P

Ef5 praktycznie nie ma szans:)

Wczoraj zagraliśmy chyba 10 kompani champion z czego dwie przegraliśmy.

Wrzucę wam ripleya co zrobiliśmy z kolesiami na komarynie. Całą siłą ruszyliśmy na nich przez mostek i naszego kapa musieli mieć niezłe zdziwko. Potem pokazali jak nie należy atakować na malinovce:) Zrobili rush krańcem mapy chyba w 6x IS-7 i 2xe100 zostawiając w bazei 4xT30 i arty Oczywiście obroniliśmy bazy mimo że byliśmy od tej gorszej strony bez budynków:)

Zabawa był świetna bo 3 razy graliśmy z ekipą co miała 5mausaów w dwóch bitwach ściągłem 3 i 3pułapka na myszy wpadła:)

Link to post
Share on other sites

Zgubiłem gdzieś link do tego... :/

 

A tak to mam kolejną ciekawą stronkę - sprawdzanie swoich statystyk i efektywności bojowej.

http://wot-news.com/index.php/stat/calc/en/

Ja mam 1232.68

I przez 5 dni podskoczyłem aż o 10 punktów uhuhu :P

 

E:A tutaj takie narzędzie dla statsów całego klanu

http://wot-news.com/index.php/stat/clan/eu

Edytowane przez JoHnNy08PL
Link to post
Share on other sites

Mi różnie z tym idzie..

Wczoraj nastąpiło coś na co długo czekałem.

Na jednej mapce postanowiłem zaatakować mocno uszkodzonego E-100 (zostało mu 8%).

Wyjechałem zza winkla a tu bum- poszły mi gąski a przy okazji ~50%HP. Nie wiem czy to od E-100 czy artylerii. Fakt faktem, że w tym momencie mnóstwo myśli miałem w głowie- gdzie strzelić? Wieża? Korpus? Usłyszę "rykoszet" i nagle złota myśl... przyceluję w wizjer na szczycie wieży... A jak nie trafie? Hmm i tak jestem trupem :P Strzeliłem po czym usłyszałem komunikat o zniszczeniu czołgu. Niestety moja radość nie trwała zbyt długo gdyż tuż po oddaniu celnego strzału podczas gdy się wycofywałem zostałem zniszczony przez wroga artylerię :(

Tutaj screen na potwierdzenie:

http://img26.imageshack.us/img26/8073/shot011k.jpg

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...