Skocz do zawartości

[MULTI] World of Tanks


Recommended Posts

Gość darkatraz

A ja męczę się z tym nagłym wył. kompa. Nie wiem. Po grzebie jeszcze w ustawieniach grafy chociaż powinna ta gra chodzić na full detalach.

 

18 minut i patcha 7.0 dostajemy :D

 

EDIT: Co ja pacze. Do pobrania 1196.11 MB

Edytowane przez darkatraz
Link to post
Share on other sites

Eee to na nockę puszczę

 

"Bazując na opiniach graczy, zdecydowaliśmy się przedłużyć downtime by zapewnić przerwę od Wojen Klanów w czasie przerwy świątecznej. Tak więc, downtime Wojen Klanów potrwa co najmniej tydzień a data ich powrotu zostanie ogłoszona po 27 Grudnia."

To tym bardziej BF3 welcome ^^

 

BTW

• Dodano animowane ptaki na kilku mapach.

 

Na to czekałem!!11oneone

O mój borze jak ja się cieszę że w końcu to dodali

Edytowane przez JoHnNy08PL
Link to post
Share on other sites
Gość darkatraz

W sensie, ze mialem w d.... pobieranie przez klienta gry. W 40 minut pobralem cala gre. Na wersji angielskiej (polska nie dziala :/) i

wybraniu auto detekted oraz polepszeniu kosmetycznie grafiki komp sie sam z siebie nie wyl. Pogralem 5 bitew po 10 minut ciagiem :D

 

Zobaczymy jutro jak wersja polska sie bedzie sprawowac.

Link to post
Share on other sites
Gość darkatraz

Hehe. To kiedy miala zostac dodana ta fizyka? Jestem ciekaw czy z wersja 7.1 dodadza francuskie czolgi. Gra fajna ale studio do :cenzura: Juz ludzie z Riot Games sa bardziej wyrozumiali niz ci z Wargamming. Zal tylek sciska jak tak porownujac och.

Link to post
Share on other sites

Jap :[ ole k :cenzura: a suki z klanu DRAGO grały w plutonie - E75, T1 Cunningham, T1 Cunningham. Ja grałem GW Typ E.

Ogólnie ta gra teraz mnie denerwuje niemiłosiernie to dla odprężenia odpaliłem sobie arty :x

Pedał w E75 stanął przedemną, te 2 piździki się 'przytuliły' do mnie, jak strzeliłem odłamkowym to rozwaliło mi działo, zabrało 500HP, zniszczyło 2 te pedały małe czyli miałem -2 a temu E75 jakimś cudem zabrało -200HP...

No odjechałem on niby pojechał dalej wycelowałem w górę, patrzę a gnój podjeżdża i znów stanął przede mną to mu przywaliłem z przeciwpancernego i wyszedłem z gry. I teraz mam niebieski nick i zapewne mnie zbanują :[

Szkoda że nie zrobiłem screena które to suki były

 

Radzę na nich uważać bo znajomy z klanu też ich widział i jeździli w plutonie IS7 i 2xT1 Cunningham

Edytowane przez JoHnNy08PL
Link to post
Share on other sites

Ja dzisiaj odpaliłem WoT tylko po to, żeby zobaczyć jak działa ta wersja 0.7. Za pierwszą misję za praktycznie nic dostałem 8501 exp..... Zagrałem jeszcze ze 3 bitwy i wyłączyłem bo gra mnie już tak nie korci jak wcześniej. Teraz to BF3/Skyrim :D

Edytowane przez Mixtape
Link to post
Share on other sites

Ja miałem problem z updatem i połączeniem z serwerem ale w końcu się udało.

Mam StugaII- niestety zawsze trafiam na znacznie silniejsze tiery więc szybko ginę ;(

 

Dzisiaj po raz pierwszy chyba udało mi się zniszczyć IS7 moim T29- co prawda nie 100%-0% ale zawsze coś biorąc pod uwagę, że parę razy oberwałem ;)

http://img215.imageshack.us/img215/6196/shot003rq.jpg

BTW- złoto podrożało, więc chyba sobie nie sprawie prezentu świątecznego.

 

E:

A jednak zaszalałem i wybuliłem kasę na golda :P

Mam już Tigera II, niemal wymaksowany, brakuje jedynie drugiej 105-ki.

Tutaj jeden z lepszych wyników (o ile nie najlepszy):

 

http://img97.imageshack.us/img97/8237/shot014n.jpg

 

A tutaj ostatni sprawiedliwy :P Niestety nie udało się obronić bazy:

http://img560.imageshack.us/img560/5476/shot016ec.jpg

 

E2:

Co do moich postępów mam już w zasadzie wymaksowanego Tigera II, pozostał jedynie unlock E-75. Długa 105 cudo.

Do tego kilkakrotnie trafiałem na watachy T59 w jednym teamie. Raz na malinówce w przeciwnym teamie było ich chyba z 7. 5 ruszyło na nas, oczywiście tuż przed startem każdy narzekał, że dostaniemy po tyłku. A tu niespodzianka, wszystkie typki padły, team przeciwny- głęboki szok :D

 

Jak pewnie wiecie jest już update 7.1 zawierający francuskie drzewko :D

 

I na koniec zagwozdka:

Powiedzcie ludzie czy na malinówce jest możliwy strzał jagdtigerem z jednej bazy do drugiej gdzie pocisk przebija dwie ściany pierwszego budynku z lewej, tafia w czołg (nie pamiętam już jaki) i rozwala go jednym hitem, to samo z drugim czołgiem przy kolejnym budynku? Pierwszy raz się z takim czymś spotkałem i prawdę mówiąc w szoku byłem.

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

I na koniec zagwozdka: Powiedzcie ludzie czy na malinówce jest możliwy strzał jagdtigerem z jednej bazy do drugiej gdzie pocisk przebija dwie ściany pierwszego budynku z lewej, tafia w czołg (nie pamiętam już jaki) i rozwala go jednym hitem, to samo z drugim czołgiem przy kolejnym budynku? Pierwszy raz się z takim czymś spotkałem i prawdę mówiąc w szoku byłem.

Miałem odpowiedzieć to odpowiadam :P

Czołgi są rysowane w odległości 1000m2 czyli jeśli masz maksymalne upgrady to jest do ~707m widoczności po przekątnej.

A co do twojej sytuacji, to coś dziwnego jeżeli przebił budynek i zniszczył czołg, bo pocisk AP nie przelatuje przez budynek. HE co prawda też nie, ale odłamki często przelatują przez ściany, czyli nawet schowany za betonowym domkiem z oknami możesz dostać z odłamków, aczkolwiek to są jedynie odłamki czyli zadają mało dmg.

Link to post
Share on other sites

Ogólnie te statystyki nijak mają się do rzeczywistości - wtedy wszystkie francuzy to byłyby papierki a nie pancerze, a teraz już na 2-3 tierze jest taka sytuacja że sobie staniesz na środku pola i nikt cię przebić nie może, a ty tą swoją wykałaczką przebijasz wszystkich.

 

BTW jutro bitwy klanowe wracają! :)

 

Spider ty chory no-life :D

Nawet nie zauważyłem kiedy zrobiłeś więcej bitew niż ja, a masz już ich prawie 5k o.O!

Teraz to ja jestem noobkiem :P

 

 

Polecam wszystkim czołgistom stronkę: http://jts.kapsi.fi/planetwot/.

Gromadzi ona dane z każdego dnia na służbie i pokazuje rozległe statystyki

Przykład z mojego konta: http://jts.kapsi.fi/planetwot/playerStats/?name=JoHnNy08PL

Edytowane przez JoHnNy08PL
Link to post
Share on other sites

Siema dawno mnie tu nie było:)

Ja słyszałem że w patchu 7.2 na francuzach po naciśnięciu "G" będzie się pojawiała biała flaga:P

A na poważnie jedyne CW z mgłą wojny były zabawne. My nie widzieliśmy własnych czogłów np. spotującego T-54 na wydmach za to nasi artylerzyści po 30 sekundach bitwy widzieli E-50 u nas w bazie (czerwone oznaczenia) a potem jakiegoś TDka lol

Najlepiej zrobili ziomki ze Zjaw:) Też im tak się pieprzyło i koleś jedną artą załatwił drugą:)

Ale powiem że mgła jest ciekawa:P Na piaszczystej ostre skupienie i jeszcze większe zdziwienie jak po rozwaleniu 5czołgów pokazało się zwycięstwo:P

Daliśmy sobie na razie spokój z piaszczystą i atakujemy el haluf:)

Ja już gram coraz mniej, praktycznie przez cały tydzień poprzedni rozegrałem parę bitew, nie było CW nie bło zabawy teraz właczam tylko na CW i trochę śmigam świetną t32 do is-4 nie mam siły :( Zbierane na działko 130mm trwa wieczność nie chce mi się:(

Do tego tak sobie zjebałem staty na ob 261 że to się w głowie nie mieści:(

Raz że na randomach grają takie pajace że mózg wysiada, w 75% gdy się trafia patatajec to jak sam go nie zniszczę to na team nie ma co liczyć:(

Do tego po poprzednim patchu tak spaprali obrażenia że nie mogłem patrzeć na strzały za 400-500hp centralnie w czołg a np splash ściągał 600hp OMG!!!

Na szczęście z tego co zauważyłem na jednym CW, gdy miałem okazję śmiagać artą a nie E100, to wchodzi już lepiej bo trafiłem np is-7 za 1720:P:P:P

Ogólnie to przesadzili z kosztami narpaw/zysków z bitwy na graniu toerami 8-10 cały czas stoje w miejscu z kasą masakra:P a czasami nawet na minusie:(

Mam type i bez niego byłaby lipa:) Ale jego też popsuli już nie zarabia jak wcześniej (średnia 40k na czysto gdzie były bitwy że i 80k potrafiłem wycisnąć) nędza nędza nędza dobrze że ten type kosztował mnie tylko 45 zl na 3 playe:P

 

Walczę w rage i przymierzam się do kupna skyrim ale szkoda 100zł

Chyba że sprzedałbym wiedzmina 2 to trochę kasy by się zbilansowało

W klanie wymyśliłem rozdrywki ligi mistrzów:)

Zebrałem 12 zespołów 2 osobowych i gramy w parach 1 mecz to granie na 3 wylosowanych mapach(wyznaczony teren). Dwie rundy po 11 meczów żeby było każdy z każdym mecz i rewanż. Najlepsza para dostanie po 1050 golda na głowę a najlepszy strzelec w rozgrywkach nagrodę niespodziankę:)

Na razie jeden mecz w kumplem wygraliśmy ale łatwo nie jest:)

Chłopaki na gry z dowództwem specjalnie się mobilizują:P

Edytowane przez lukyeti
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...