Skocz do zawartości

[MULTI] World of Tanks


Recommended Posts

cody

 

CBSDE3VVT-6M93-993R

CBSDE3VWF-5H73-443F

CBSDE3XSG-5M27-379C

CBSDE3XSV-4R24-655Y

CBSDE3XTH-6F98-355M

CBSDE3XTV-2R32-255B

CBSDE3ZAG-3A95-673M

CBSDE3ZAU-5Z62-636D

CBSDE3ZBS-3N33-769R

 

gra ktoś z was w anno1777? taka przegladarkowa gra ekonomiczna

jesli ma ochote to proszę link do rejestracji po 2-3 miesiącach można zarabiac prawdziwe euro nie trzeba duzo klikac własciwie jeden raz dziennie posyłasz goscia do roboty na 8h i on zarabia zapraszam

http://www.anno1777.com/index.php?i=224409

 

 

 

Edytowane przez lukyeti
Link to post
Share on other sites

stary ja od czerwca w nic innego nie gram::P

Wczoraj zdobyliśmy prowincje w finale 5 czołgów I tieru i gw tiger o lol masakra dziwne bo kolesie napisali ze prze chwila zdobyli prowincje widocznie nie mieli składu

Wczoraj wbiłem is-4 i stockowym gównem nie mam siły jeżdzić parodia

 

Edytowane przez SP1DER987
Reg.2i
Link to post
Share on other sites

Do IS-3 to mi brakuje tyle, że hoho Zanim do niego dojdę pewnie w moje łapy wpadnie wspomniany pershing albo T32, do tigera II też sporo bo ok 40k xp.

Z powrotem kupiłem Hetzera, spróbuję dojść do wyższych TD, zobaczymy co z tego wyjdzie ;)

A wczoraj na lakeville miałem ładną akcje moim T20. Zaraz na starcie ruszyłem samotnie w kierunku kotlinki- udało mi się rozwalić zmierzające na pozycję hummela i S-51 do tego padł Jgpanzer IV, mała rzecz a cieszy ;)

Link to post
Share on other sites
Gość darkatraz

nick mam taki jak tutaj. Żadnego innego nie używam %-)

 

Spider o takiego wała z kasa. :menda: :menda:

 

 

 

Zrabancy mam uno problemo. Przy odpalaniu gry i wejsciu w bitwe po 5 minutach komp mi sie sam wyl. Powiem tyle, ze na grach typu BF3, MW3, Skyrim oraz LoL komp sie nie wyl. sam z siebie.

 

Da sie to jakos naprawic bo inaczej komp mi sie :cenzura::/

Link to post
Share on other sites

IS3 jest. 120mm do T28 jest :D

IS3: Co prawda jak zwykle narzekam na brak środków do życia, ale jakoś udało się uzbierać 130k na 122mm i ammo do tego. Wystartowałem jedną bitwę z przeszkolonym jedynie ładowniczym na 90% reszta na czerwono :P Ale i tak już mi się podoba ten czołg. Nawet na stocku dosyć zwrotny i ogółem fajnie

E:I przed chwilą rozpykałem nim E75 :D koleś 2x mi gąskę ściągnął czyli 0dmg, a ja na wstecznym wokoło kamienia na stepie i tak się goniliśmy i ja strzelałem a on nie miał szans ;D

 

 

T28: Ze 120mm działem ten niszczyciel ożywa po prostu, teraz świetnie się nim gra i nawet nie boli tak to że jeszcze 170k do T95 :P

Edytowane przez JoHnNy08PL
Link to post
Share on other sites

Panowie gdyby ktoś chciał kupić 1500 golda za 10zł polecam tego gościa

http://allegro.pl/world-of-tanks-paysafecard-35-zl-i2004973236.html

sprawdzony sprzedający mam od niego kilka kodów dla kilku kumpli i wszystkie działają

UWAGA 1

1 kod działa tylko do jednego konta

UWAGA 2

kod działa mimo że ktoś już wcześniej tak jak ja doładowywał konto kartą z playa (ja akurat 10sztukami dlatego tak się zdziwiłem jak koleś zapewniał że ta zadziała!)

UWAGA 3

KODY SĄ WAŻNE DO KOŃCA ROKU

 

Polecam bo wg mnie to fajna okazja:) a złota nigdy za wiele szczególnie a taką kwotę

Edytowane przez lukyeti
Link to post
Share on other sites
Gość darkatraz

Prosze panow. Pomorze ktos z problemem. Mianowicie przy odpaleniu tej gry po ok. 5 minutach od rozpoczecia bitwy komputer sam sie wylancza. Bez roznicy jakie dam ustawienia grafiki. Problem mam wlasnie z tylko z ta gra. Na innych jak np. BF3, MW3, Skyrim czy LoL kmp spokojnie chodzi 5-6 godzin i zero wyl.

 

Czemu jeszcze nikt nie wyslal mi zapro do znajomych. I gdzie sie te kody wpisuje?

Link to post
Share on other sites

Pierwszy raz się spotykam z takim problemem w wot i prawdę mówiąc nie wiem co Ci doradzić :ups:

Może zmień ustawienia graficzne na "Auto"... Ewentualnie przetestuj zachowanie gry przy trybie pełnoekranowym oraz w grze "w oknie". Dodatkowo podaj temperatury procka i karty.

Hmm teraz spojrzałem na sygnę- masz zasiłkę feel- może to ona po prostu nie wyrabia... Ale z drugiej strony reszta gier by się wyłączała a tak się nie dzieje.

Spokojnie wyślemy. Chyba... %-)

Kod bonusowy wpisujesz tu.

Link to post
Share on other sites
Gość darkatraz

Jest mozliwosc, ze to wina ojca. Bo cos mi tam z kompem przestawial i wtyczka od zasilania byla ledwo co wsadzona do listwy.

 

Tylko, ze to nie jest pierwszy raz gdy komp sam z siebie sie wyl. Tylko, ze to zdarzalo sie bardzo zadko, a nie co odpalenie gry. Zobacze jeszcze czy cos zmieni jak podkrece predkosc wentyla na grafie bo standardowo jeat 20%

Edytowane przez darkatraz
Link to post
Share on other sites

Złoto wykorzystałem na konwersje wolnego xp. tak mnie ciągnęło do pershinga, że aby go zdobyć sprzedałem tigera, kw i T20 :D 100% załoga oczywiście pozostawiona ;)

Odblokowałem też StugaIII- chce spróbować swoich sił niemieckimi TD ;)

Jak odpowiednia ilość kaski wpadnie to pewnie zakupię T32 a T29 zostawię do zdobywania wolnego doświadczenia ;)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...