Skocz do zawartości

[MULTI] World of Tanks


Recommended Posts

pewnej dużej firmy na K

 

Czytajcie Kompuszrotu :P

 

WG to żydy i tyle (bez urazy). Mając KW-1S dostajesz w zamian wymaksowany KV-85 i tyle. Załoga zostaje tak jak była, a KV-1S na V tierze nie dostajesz. Musisz go sobie kupić za 410k srebra. Ja jedynie mam sporta wymaksowanego w badaniach bo spokojnie mogę IS-8 kupić ale forsy brak (irionia totalna xD)

Link to post
Share on other sites

Miało być tak pięknie, a wyszło jak zawsze. WG jest gorsze od polskiego rządu.

 

Tak offtopując mój tato musiał dziś jechać do księdza żeby moją siostrę do bierzmowania dopuścili, bo leżała w szpitalu na kręgosłup i nie chodziła na jakieś tam spotkania.

Ja mam 20 lat i jestem niewierzący ale na religię chodziłem (niestety musiałem) i muszę wam powiedzieć że u mnie akurat panowała indoktrynacja na całego.

Link to post
Share on other sites

BTW spraw wiary itp.
Chrzest ok postanowili nadać rodzice, komunia to młody i kazano iść, a bierzmowanie to już nie to samo, tylko raczej odbębnienie aby se było bo wiadomo aby wziąć ślub czy być chrzestnym to trzeba je mieć.

EDZIA# Pliki uszkodzone ;/

Edytowane przez salog199712
Link to post
Share on other sites

Ale bierzmowanie możesz zrobić zawsze przed ślubem na szybkiego lub chrztem. Ja do bierzmowania nie polazłem z własnego widzimisię. Przez co babka od strony ojca mnie nienawidzi bo to taki mocher. Na 18 dała mi 150zł, a siostra z racji, że poszła do bierzmowania dostała 800zł. Gdzie tu jest logika :co:

 

W skrócie ja dla niej nie istnieje, rodzice też bo ślubu nie mają :wariat:

Edytowane przez darkatraz
Link to post
Share on other sites

A ja tak muszę grać -_-

 

Filmik niżej bo się przesłał już, poczekać tylko aż się przetworzy ;)

 

Debilne UPC (net padaka, TV: analog to czarne pasy się pokazują, a cyfra to zrywa co kilka sekund połączenie i mam brak sygnału). Gościu od nich przyjedzie najszybciej na grudzień. Ich chyba po........ za przeproszeniem.  :[  :[  :[

Edytowane przez darkatraz
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...