Skocz do zawartości

[MULTI] World of Tanks


Recommended Posts

Dark to że będzie tylko 100 grywalna było wiadomo od dawna :) Znowu ten czołg będzie rządził tylko teraz na 5 tierach.

Duże dmg jak na ten te tiery. Chyba trzeba będzie się pozbyć KW-1 bo w tym momencie to szkoda slota na tego muła :)

Wg jest wierne swoim tradycjom!!!!

 

CO PATCH TO CORAZ GORZEJ ZE WSZYSTKIM :D

Edytowane przez lukyeti
Link to post
Share on other sites

Jeszcze wymagania, też coś phi :D

 

ahh te emocje z updatem...

Ja zapuszczę dopiero po 17 jak wrócę.

Na 18:30 muszę iść do "czercza" na spotkanie informacyjne, bo mi kataniarze nie dopuszczą córci do komunii, która za dwa lata...

Edytowane przez gtr76
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Ale jak to nie dopuszczą. Z jakiej paki nie chcą jej dopuścić? Bo nie masz z lubą ślubu itp ? Ten kościół w PL to już bardziej się poniżyć już nie może widzę -_-

 

Grać mogę ale brak najnowszej paczki językowej powoduje, że w większości są linijki skryptu w grze %-) Jednak masochistą nie jestem i przy pingu 200-300 nie będę grał :P

Edytowane przez darkatraz
Link to post
Share on other sites

Nie wiem. Sorki ale po linijkach skryptu nie dojde ci co gdzie jest jeżeli jeszcze UI jest rozwalone bo paczka odpowiedzialna za UI jest z 9.2 i jest sieczka względem tego z 9.3.

 

Sport to taki szybszy KV-1. Jednak najlepiej to zakupić 1S i pojechać bitwe 1S, a później 1 i ocenić którym lepiej się gra. Ogólnie KV-1S z najlepszą lufą wali tak samo jak KV-1 i mają zbliżoną penetracje, różnica 2-3mm.


GTR ale co ma ślub do komunii ?? To, że ty i twoja żyjecie "w grzechu" nie znaczy, że Wasze dziecko do komunii nie ma prawa, z tego powodu, przystąpić.

Link to post
Share on other sites

Chłopie, nie takie rzeczy się działy...

Przed chrztem małego proboszcz stwierdził u mnie brak żywej wiary :o , bo nie wpuściłem księdza po kolędzie, a leżeliśmy chorzy...

W tym samym czasie jego braciszek (tyż kataniarz) obracał chłopców.

Moja ciotka do niego zadzwoniła jak robił problemy i się go pytała "ile? trzysta, pięćset?) hehe

Ja nie mogłem iść bo bym go rysnął w czoło.

Link to post
Share on other sites

Mnie to też śmieszy

Mnie osobiście oburzyło to że mam ślub cywilny z rozwódką a wg kościoła żyje w grzechu i nie mogę przyjmować sakramentów.

Jak chcieliśmy załatwiać rozwód kościelny to ksiądz nam powiedział że udaje się to raz na kilkanaście i trzeba to cholernie mocno udokumentować. Ogólnie powiedział żebyśmy dali sobie spokój haha

Śmieszy mnie to bo to wiara która podobno nawołuje do przebaczania i pomocy bliźniemu...

Dlatego nie chodzę do spowiedzi a przez to do komunii

W Boga wierzę ale że tak powiem mam związany z tym taki "swój świat" w którym nie ma miejsca dla kolesi w czarnych uniformach.

Odpowiedź księdza na jednym z forum odnośnie komunii św:

"Problem jest w tym jaki macie ślub. Z tego co piszesz wynika, że jesteście po ślubie cywilnym i dlatego żyjąc w grzechu nie możesz korzystać z Sakramentów, bo do rozgrzeszenia trzeba wypełnić wszystkie warunki Sakramentu Pokuty, a Ty nie możesz np. postanowić poprawy."

Mogę obiecać że do następnej spowiedzi będziemy robić jeden numerek mniej w miesiącu haha

No co??? jest poprawa?? JEST

Edytowane przez lukyeti
Link to post
Share on other sites

No właśnie nie mam tego czołgu. KW-1s kupiłem kilka tygodni przed patchem specjalnie po to aby mieć kasę i miejsce w garażu. Dokładnie to chyba 2 tygodnie temu zakupiłem KW-1s. W garażu mam tylko KW-85, a KW-1s mam odblokowane do kupienia.

@edit

Zaraz wrzucę screena

Edytowane przez TheDariusz
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...