Skocz do zawartości

[MULTI] World of Tanks


Recommended Posts

Hmm ja nie wiem ale nigdy nie odczułem że ruskie są jakieś lepsze czy coś ... wręcz mam mieszane odczucia... grałem na wszystkich IS -ach i cholera nie wiem co one mają ale potrafią strzelić a pocisku brak...o strzałach za zero nie wspomnę...

Do tego T110 to dla mnie lepszy czołg niż IS-7 a czy maus jest lepszy niż Józef Stalin ver 7?

ciężko mi powiedzieć bo akurat tej X nie mam nad czym ubolewam każdego dnia patrząc na daremnę E-100 które stoi w moim garażu...

Do dziś nie mogę przeboleć że wybrałem tą gałąź drzewka...

Ale jak E-100 wyszły i jak zobaczyliśmy co potrafią zdziałać na CW na złocie to się wbijało co klan potrzebował... mausów mieliśmy wystarczająco...teraz żal...co patch to większe gó**o...

 

Co do T34 to jak pisałem czołg na medal im wyższe tiery lepsza frajda wczoraj na przełęczy pojechałem na lodowiec na dół naprzeciwko maus...

Koleś cwaniak jakich wielu co lekceważą premium (nie wiem co za bujdy piszą że premiumami grają nooby, każdy konkretny gracz wota ma 2-3 premium tanki bo jak inaczej nazbierać na 5-6 X tierów) no i koleś jak dostał za 460 to pewnie myślał że nie ode mnie ale jak za drugim razem dostał za 450 to chyba skumał że go zjadę jak psa bo się chłopak zaczął wiercić i skosować hehe

no niestety dla niego T34 przebija wszystko (tak jak pisałem powyżej) a gdy mausowi bijesz w środek między gąskami wchodzi z tego działa jak w masło :)

Także na serio polecam T34 jako premium bo się genialnie sprawdza...

 

Spider powiem CI tak ja przeszedłem kilka drzewek i każdym czołgiem gdy odkryjesz go na full wyposażysz w moduły i chociaż 1 perk gra się świetnie. Każdy ma swoje mocne strony...

Ja akurat wielbię drzewko amerykańskie dla mnie patton to był czołg z którym czułem się jakby był częścią mnie :)

Idealnie mi pasował grało mi się nim wybornie, szybki zwrotny CELNY masakra ten uberpatoon na X jest taki sam dla mnie rewelka....

Potem moje T32 na którym mam już chyba 3 perki też najlepsza jak dla mnie 8

Wygrałem nim w klanie turniej VIIII tierów 1vs1 gdzie na chyba 40 pojedynków z ludźmi (pojedynek =2bitwy) tylko 3 osoby pokonały mnie 2-0 w tym jeden kumpel który miał niezniszczalnego tigera 2...

No i T110 pogromca wszystkich świętych ...jego przeładowanie to mistrzostwo świata :)

To na niego trafiła wymaxowana załoga z pattona i tam już 4 perk się dobija chyba do 80%

Maszyna do zabijania w moim odczuciu :) w czpipie już mnie nie ma jakby co :)

E 100 zostało 26 hp i ktoś mi dobił , T30 126hp i noob med i zgarnął fraga...(łącznie prawie 6k obrażeń zdjęte)

http://i49.tinypic.com/259v0vk.jpg

 

 

Gra świetnie ewoluuje ...nowe tanki nowe wyzwania , teraz też gra się inaczej widać że ludzie podnieśli swoje umiejętności, nie ma jak kiedyś że pattonem potrafiłem obskoczyć całą mapę ubić z 5 i 10 uszkodzić :P

Edytowane przez lukyeti
Link to post
Share on other sites

@adixv5

Ano dalej ale teraz znacznie mniej niż kiedyś- jestem w de, net do du*y, lagi jak sto %*#@. Nie ma mowy o grze a już na pewno nie o efektywnej. A inne gry które mam tutaj to w zasadzie starsze tytuły ;)

Testowałem niemalże wszystkie nacje i poza chińczykami posiadam w garażu po rusku, amerykańcu czy niemcu. Francuskie drzewko ledwo liznąłem, dalej poszedłem w brytyjskim.

 

@lukyeti

Że w czpip nie jesteś wiem od dawna ;) Jak wspomniałem wyżej nie mam jak grać ale kusi mnie T110, zawsze mam problem ze skubańcem, ładnie odbija. To nie ten miękki hamburger jak wcześniejsze ;) Co do samej gry przydałyby się nowe mapy a nie tylko lift obecnych. Brakuje mi mapy hmm bodajże "Bagna" czy "Grzęsawisko" nie pamiętam już jej nazwy...

 

A tak się prezentuje mój skromny garaż:

S-51,KV-1S, T44, Cromwell, T-25, JgPanther, E75, E100, T34

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Hej postanowiłem zerwać z czołgami i mam swoje konto na sprzedaż :)

Oferta wisi w dziale na forum i na allegro :)

7 X tierów 2 premium tanki 8 arta i dwie 7

18czołgów w garażu na każdym 3 moduły :)

Gdy cena wskoczy na 1000 zł daje moja grafikę gtx 460 msi gratis. Karta na gwarancji.

Może ktoś się skusi?

Gram tylko ze względu na przywizanie do konta i że szkoda żeby się marnowało.

Lepiej jakby jakiś napalony gracz je przejął i expił dalej :)

Ponad 18k bitew i nastąpiło zmęczenie materiału.

A ja pomału szykuję się do zakupu 7870  stad trzeba trochę kasy :)

Edytowane przez lukyeti
Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Wróciłem z deszczem do wota:)

A co tam hehe zaczynam od zera ale mam już 4 x 4 tier i jedną 3 idę w mausa bo jego nie miałem oraz w T57 do tego oczywiście moje ukochane T32 i dla zabawy IS-3 ale kiedy to wbije nie wiem może do września :)

Kupiłem startówke za 25zł i mam 3k golda i 10dni premki plus premium tank 3 tier --lipa bo wolny ten TD ale celny jak cholera , mimo że załoga na 55% :)

Potwierdza się że jak premiium to tylko 8 tier bo ten słabiutko zarabia do tego ja nie umiem grać TD i czołg zbędny mi się zrobił :(

Cel numer jeden to teraz zakupi i5-3570 lub w ostateczności 2500k :)

Edytowane przez lukyeti
Link to post
Share on other sites

No kozacki wynik

Mój rekord swego czasu to chyba 143 k na typie i chyba 147k na T34 ale kiszka była do kwadratu bo na typie po prostu brakło mi amunciji (poszedł cały magaynek) a miałem jeszce 2 kolesi na mapie po parę % gdzie na bank bym ich zjechał znowu na T34 mając chyba 500hp wyjechałem na ruinbergu pod dwie lufy i nie trafiłem za pierwszym razem jakiegoś amx i koleś mnie zjechał zanim przeładowałem :)

Na złocie grasz na tym lwie?

 

spider jak tam e100? lipa co?:P chociaż kille po 800hp na hita dają funa jak cholera:)

Edytowane przez lukyeti
Link to post
Share on other sites

 

 

spider jak tam e100? lipa co? chociaż kille po 800hp na hita dają funa jak cholera:)

Dawno nim nie grałem, właściwie to ostatni raz grałem (konkretnie) w święta podczas pobytu w pl. Powiem Ci, że funa miałem za dawnych czasów kiedy z Dżonym śmigalismy KW1 z trollem. Mniejsze tanki na hita schodziły a posiadacze tierów IX czy X nazywali mnie cziterem po dostaniu odłamkowym ze 152 :D

 

Co do Twojego powrotu- dobrze, że wróciłeś, powiem więcej- wiedziałem, że wrócisz ;)

Link to post
Share on other sites

Hahaha, było było na KW1 :D

 

 


Chciałbym się pochwalić- właśnie strzeliło mi 10k bitew :D

No-life :P

 

Lukyeti jednak się przełamałeś i wróciłeś :D

Ja ostatnio tak wspominałem (brzmię jak jakiś psychol o.O) sobie wota i cholera, żadna inna gra nie była tak dobra jak to. Jeszcze kiedyś Planetside 2 muszę sprawdzić ale raczej też nie bardzo.

 

Gdybym miał jakieś stare konto z V tierem to może bym wrócił a tak od początku to zaraz się zdenerwuje, ale wejdzie mi już schemat na banię i jeszcze przypadkiem zakupie golda  8-) (przypominam - 3x10 tier bez wkładu własnego  :menda: )

 

Z tego co widzę to gościu co kupił moje konto zepsuł staty i zapomniał o nim x)

http://www.planetwot.com/graphs/johnny08pl_eu.stats.efficiency.png

Edytowane przez JoHnNy08PL
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...