Skocz do zawartości

[MULTI] World of Tanks


Recommended Posts

Mk1 nawet nawet- zwłaszcza z ostatnim działem, gdyby tylko jeździł, obracał się, miał pancerz...to byłby idealnym niskotierowcem

A tak przebija go wszystko ;) z drugiej strony ostatnie działo + HE = zamieć :P Przebija wszystkie 1 tierowce i większość 2 tierowców czyniąc rzeź. Tylko trzeba się gdzieś skampić ^^ Na prowincji miazga :D

Reszty brytyjskich maszyn nie testowałem

Przeskoczyłem free expem do matildy - niby 75mm pancerz z przodu i na wieży, ale obrywa prawie od każdego. Wolna jak cholera, dmg śmieszny, ale rof wysoki - szkoda że dłużej celuje niż przeładowuje :P Co zasadniczo cech|_|je większość brytoli - względnie szybkie, słaby pancerz, duży rof i penetracja. Coś jak skrzywieni francuzi ;) Na IX i X ciekawe działka z dużą penetracją HE

BTW - admini weźcie coś z filtrem przekleństw zróbcie, bo słowa zbudowane na "cecha" wcale nie muszą oznaczać męskiego przyrodzenia.

Edytowane przez Promilus
Link to post
Share on other sites
  • 1 miesiąc temu...

W końcu dorobiłem się Ferdie'go :D Wszyściutko stockowe ale niedługo będzie wszystko na maxa ;) Pierwsza bitwa oczywiście zakończyła się porażką :P Teraz jak patrzę ile mam do JagdTiger'a to mi się grać odechciewa xD

Link to post
Share on other sites

Ja gram coraz mniej , głównie na eslu i czasami kompanie z klanem ogólnie poziom spada na łeb na szyje...

Przerzuciłem się na settleronline i w ciągu pół roku dobiłem do najwyższego 50 lvl :)

A czołgi odpalam jak żona ma na 14 do roboty co da tygodnie, teraz jaram się wycieczką do Czarnobyla na wiosnę i nie wiem czy stalkera nie zarzucę znowu żeby się wczuć w klimat zony : )

Konto z chęcią bym sprzedał jakby ktoś dał 1000 za mniej nie sprzedam bo kosztowało mnie to rok ciężkiej pracy.

W garażu (jakby ktoś był zainteresowany)

 

Z dziesiatek

IS-7

IS-4

E 100

T1100

Batczat

Uberpatton

 

Arta

Ob 261

Ob 212

AMX VII francuzka

 

Premium tank

Type 59 (po nowym patchu ma być mega kozak)

T34

 

Do tego:

T-54 (80k expa brakuje do X)

T32

M103

Zbadany T-50-2

 

Na wszystkich czołgach konkretnie rozwinięta załoga 3 perki nawet 4

Na wszystkich czołgach po 3 moduły

na koncie 3k golda

Konto ponad 16,6k bitew ponad 1k bohaterow hit ratio 70% zwycięstwa 52-46%

Jak ktoś zainteresowany można sprawdzić w wocie CANTONA82

Link to post
Share on other sites

Nie sprzedawaj, nie idź drogą Dżonyego :P Grać nie musisz, niech konto dalej będzie w Twojej dyspozycji a jak zechcesz wrócić to po prostu zrobisz to uruchamiając grę ;)

 

A ja zdecydowałem się na zakup najmocniejszego działa do JgPanther- ładnie kąsa, szkoda tylko, że nie zarabia się już tak dobrze jak z 88 ;)

Link to post
Share on other sites
Gość darkatraz

Wargamming nie przyjął mojej prośby na usunięcie konta :/

 

Więc tak:

AMX 13 75 (full upgrade) - sprzedany

VK3001H (full upgrade) - sprzedany

A-20 - sprzedany (z KW-13 pójdę w T-43)

VK3601H (full upgrade) - 30k expa do Tygrysa

JgPanther - 6k expa do 105mm i później w Ferdinanda (gąsek nie robię bo się nie opłaca)

Stug III - bez zmian

KW-1 - bez zmian

KW-1S - 18k expa do IS oraz później w KW-13

Panther - zakupiona (jedynie gąski, wieża i działo do odblokowania)

KW-3 - zakupiony (full wypas, jedynie exp zbierany do KW-4)

Edytowane przez darkatraz
Link to post
Share on other sites

U mnie tak :

 

Tiger - Jedynie ostatni silnik do zrobienia (załoga 100%/ 1 perk dla wszystkich 40-50%). Ok 70k exp to Tiger'a II

Löwe - Załoga 100%/ 2 Perki dla wszystkich) 100%/30-40%

Ferdinand - Do zrobienia jest silnik, armata 128%. Załoga 100%/ 1 perk dla wszystkich 20-25%.

Cromwell - Wszystko max. Załoga 100%, 1 perk dla wszystkich, 90%. Ok 50k exp do Comet'a.

T-44 - Armata 100 MM(ta najlepsza) do zrobienia i silniki. Reszta max. Załoga 100% i 1 perk dla każdego po 95%.

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...
Gość darkatraz

Źle mnie zrozumiałeś. Miałem na myśli, że będę częściej nimi grał.

 

Napisałem przecież, że będę męczył, a nie, żę będę się męczył z :P

 

Sprawa jest.

 

Przy odpalaniu gry (nie instalowana tylko pliki wersji zainstalowanej skopiowane) odpala mi się launcher i wszystko synchronizuje. Po kliknięciu zagraj odpala mi się okienko białe. Nawet ekranu wczytywania gry nie ma bo okno się zamyka. Jest na to jakiś sposób.

 

Pytam się bo zachciało mi się grać w WoT'a w szkole, a kompy słabe nie są :P Jedyne czego nie ma to praw administratora :/

 

Ludzie ten KW-13 to warty jest zakupu dla T-43 czy lepiej isc A-20 -> T-34 -> T-34-85 -> T-43

Link to post
Share on other sites

Szarpnąłem się na golda i zastanawiam się nad jakimś premium, najbardziej korci mnie któryś z dwójki- T34- Lowe. Co do SuperPershinga jakoś nie mam przekonania ;)

Mix, wiem, że szastasz kasą w wot więc jakieś tam zabawki w garażu masz :P Wypowiedz się :D

Link to post
Share on other sites

Jak wyglądają zarobki przy bitwie z powiedzmy 2-3 fragami i kilkoma uszkodzonymi tankami (bez premium oraz "z")?

 

E:

Z braku chęci na oczekiwanie na odpowiedź kupiłem amerykańca. Ciekawe czy pamiętam nawyki wyniesione z T29 :P

 

E2:

Pierwsza bitwa: uszkodzenie IS-3, wykrycie paru innych i zgon... Oby to tylko czasowy niefart.

Link to post
Share on other sites

Bez premium Na t34 mam czysty zarobek 35-60 (zazwyczaj 3,5k dmg) tylko że mam załoge wyszkoloną , już 3 perk leci 20% , a moduły jakie mam zamontowane : dosyłacz , stabilizator pionowy , ulepszony system naprowadania.

Link to post
Share on other sites
Gość darkatraz

Po ostatnim tygodniu grania mam takie nowiny w garażu:

 

PzKpfw V Panther (full upgrade)

PzKpfw VI Tiger (wieża, działo, silnik i gąski do zrobienia)

StuG III (full upgrade)

T-34 (full upgrade)

KW-1 (full upgrade)

IS (wieża, silnik)

KW-3 (full upgrade)

T-50-2 (full upgrade)

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

T34 zacny, póki co wychodzę jakieś 60-70k, rekord 90k (z premką), dokupiłem także T-25, nieźle się nim gra. Zbieranie kasy na E100 trwa, jeszcze jakieś 5mln srebra    ;)

Mój garaż wygląda następująco: E75, T34, KW-1S, T-44, JgPanther, T-25, T-34 S-51

 

Jakby ktoś był zainteresowany to na pewnym portalu ukazał się test procków, sprawdzali wydajność w WOT KLIK

Link to post
Share on other sites
Gość darkatraz

Dla Ciekawych. Na przedziale 1-2 patchy E-75 ma zostać zdegradowany do VIII tieru i stać się czołgiem premium. Na jego miejsce ma wejść E-90. T-50-2 ma zniknąć z drzewka i na jego miejsce ma wejść inny słabszy od niego.

 

To nie są informacje potwierdzone ale tylko jedynie plotki które chodzą po forum oficjalnym WoT.

 

Aktualnie w garażu:

PzKpfw VIB Tiger II

PzKpfw V Panther

JagdPanther

IS-3

T-34-85

T-50-2

StuGIII

 

Brakuje mi 120k expa do E-75. Jednak zastanawiam się nad zrobieniem luf 105mm w Tygrysie II. IS-3 to lufa została, T-34-85 full, Panthera full, T-50-2 full oraz JagdPanthera full. KW-1 i KW-3 sprzedałem by mieć kasę na Tygrysa 2 ale ekipę zostawiłem w koszarach :P

Edytowane przez darkatraz
Link to post
Share on other sites

@kapselku

Polecam Ci E75, super się nim gra, zarówno w zwarciu jak i na dystans. Jeżeli plotki sie potwierdzą to zyskam kolejny czołg premium, oby go tylko nie znerfili bo w mojej opinii to jedna z ciekawszych dziewiątek  ;) Co do 105 to rób, to działo naprawdę poprawia przyjemność gry KT.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...