Skocz do zawartości

[MULTI] World of Tanks


Recommended Posts

Jak tracisz na T50(to możliwe? :o) to zdecydowanie nie idź w T-50-2 bo scouty V tieru są cholernie drogie w utrzymaniu.

Ogólnie zasada jest taka że na początku robisz lekki rekonesans, podświetlając gdzie idą główne siły. Zapewne frajerzy na randomach i tak z tej wiedzy nie skorzystają ale jest szansa na zwiadowce :D

Potem jeździsz gdzieś pomiędzy twoimi czołgami/siedzisz w krzaczkach i gdy robi się pusto przedzierasz się którąś flanką na artylerie co skutkuje podświetleniem celów po drodze i sukcesem w bitwie. Wielu nubków jeździ w takich pojazdach na kamikaze i nikomu to nic nie daje.

Link to post
Share on other sites
Gość darkatraz

Kurdupel to dzisiaj pograc mozemy tak od 13. Dziewczyna z Woodstock'u wraca i bedzie przed 11 :/

 

A tak fajnie bylo majac czas tylko dla siebie :/ zaczyna mi tego brakowac :/

 

Johny tylko, ze mnie dorzuca do 8-10 tier gdzie ja na samym dole i pozniej 7 dopiero. Trace bo moi mnie na starcie zabijaja.

Zaczelo mnie tak dorzucac od wejscia update'u 7.5

Edytowane przez darkatraz
Link to post
Share on other sites

Jak jesteś noobem to nic nie poradzę :D

Pewnie nic nie robisz tylko siedzisz w najdalszym zakątku mapy gdy potrzeba scauta, też takich zabijam.

 

Ja wczoraj ściągnąłem dzisiaj zaczne grać w tego Wota zobaczymy co to jest

A nie chcesz może kupić konta :>

Już byś był PRO jakbyś zaczynał! :D

Link to post
Share on other sites

@Dżony

Racja, noobus-scoutus-camperus-rex :P

I nie sprzedawaj konta- chcesz mieć przerwę to nie graj, wrócisz za jakiś czas a tak bys musiał od nowa mozolnie piąć po drzewkach (chyba, że byś kupił czyjś czas spędzony na rozwijaniu konta) ;)

 

@darkatraz

T-50 masz tańczyć, czy to pomiędzy wrogimi czołgami, czy gdy jestes od nich oddalony. Wykorzystuj ukształtowanie terenu, skręcaj przy podjazdach, zjazdach, najlepiej nieregularnie. Nie ma większej frajdy jak objeżdżanie KW itp i prucie w kadłub albo widok smug pocisków przelatujących obok Ciebie, tudzież rykoszetów- ale z tym to nie ryzykuj ;) reszta tzn scouting tak jak Dżony napisał.

 

Wkurzyłem sie i 4k golda poszło na free xp, T44 prawie na max (brakuje mi 2 ostatnich dział i topowego silnika oraz radia) :D Naturalnie musiałem opchnąć kilka czołgów ale chyba było warto. Zresztą hotelowe wifi gwarantujące jumpy pingu do 800 a w porywach 999 i tak nie gwarantuje długiego grania więc co mi po leżakującym złocie :wariat:

 

I jeszcze coś- ponad 8k bitew na koncie i awansowałem z rekruta na szeregowca :P

Raz sobie zażartowałem z wrogiej arty, kolesie ja podświetlili, więc ja do gościa na ogólnym pisze, on na to: "what?" a ja: "boom" po czym posłałem go do krainy wiecznych łowów :D

Raz też udało się rozwalić IS-6 na hita, zaraz na początku gry. Ale fakt faktem muszę ćwiczyć grę artą bo takich sytuacji za wiele nie mam niestety.

Link to post
Share on other sites

Na pewno wciągająca.

W kwestii technicznej jest trochę problemów- strzały za "zero"-trafiasz, widzisz penetracje pancerza, słyszysz komunikat, że przeciwnik dostał a nic mu nie ubywa z hp.

Ponadto gra niby korzysta tylko z jednego jajka, nie wiem czy to poprawili.

Niemniej nie masz nic do stracenia, ściągnij, zagraj i przekonaj sie osobiście czy warto. Zaznaczam jednak, że prawdziwą frajdę z gry poczułem po dotarciu do cięższych maszyn ;)

Link to post
Share on other sites
Gość darkatraz

@darkatraz T-50 masz tańczyć, czy to pomiędzy wrogimi czołgami, czy gdy jestes od nich oddalony. Wykorzystuj ukształtowanie terenu, skręcaj przy podjazdach, zjazdach, najlepiej nieregularnie. Nie ma większej frajdy jak objeżdżanie KW itp i prucie w kadłub albo widok smug pocisków przelatujących obok Ciebie, tudzież rykoszetów- ale z tym to nie ryzykuj ;) reszta tzn scouting tak jak Dżony napisał.

Czy takie tańczenie ciebie satysfakcjonuje :?: :?:

http://img864.imageshack.us/img864/5584/shot001qe.jpg

 

 

EDIT: Warto iść w KV-4 czy sprzedać KV-3. Mam go wymaksowanego i tylko zbieram na KV-4 exp.

Edytowane przez darkatraz
Link to post
Share on other sites

@Dżony Racja, noobus-scoutus-camperus-rex :P I nie sprzedawaj konta- chcesz mieć przerwę to nie graj, wrócisz za jakiś czas a tak bys musiał od nowa mozolnie piąć po drzewkach (chyba, że byś kupił czyjś czas spędzony na rozwijaniu konta) ;)

Nie chcę mieć przerwy, chcę się w końcu odczepić od tej gry.

Przez ten rok praktycznie tylko w to grałem i teraz nie mam w co grać, a taki BF3 się kurzy - przez 9 miesięcy tylko 60h nabite :o

 

Tak to bym grał dalej ale ten fail z bat chatem przepełnił czarę goryczy %-)

 

EDIT: Warto iść w KV-4 czy sprzedać KV-3. Mam go wymaksowanego i tylko zbieram na KV-4 exp.

KV4 dość trudny do przebicia, ale wolę IS3 :P

Działo szału nie robi, mobilność bardzo słaba, jeszcze dobrze że w tego klocka na wieży nie wszystko wchodzi :P

Ale to tylko obserwacja z zewnątrz, sam nim nie grałem

Edytowane przez JoHnNy08PL
Link to post
Share on other sites
Gość darkatraz

Sprzedalem KV-3. Ammo za drogo wychodzilo, a celnosc nie powalala :P

 

EDIT: Z innej beczki. Z VK3001H lepiej pojsc w VK3601H (z niego w Tiger'a) oraz w Panthere czy w VK3002DB i z niego w Panthere i Tiger'a :?: :?:

Edytowane przez darkatraz
Link to post
Share on other sites

Przecież VK3001H i VK3601H to ten sam poziom

Ja nie wiem jakim cudem mam 3001 odblokowanego, bo nawet nim nigdy nie grałem, ale szedłem tak

Dołączona grafika

 

Na VK3002DB nawet nic nie odkrywałem bo ten czołg to padaka. Panther na stocku to też padaka taka że nie dałem rady dobić i sprzedałem. Potem miałem pokłady free expa to odblokowałem wieżę i jakoś doczołgałem się do 75mm działa.

Potem trzeba umiejętnie grać, co mi zaczęło wychodzić dopiero po 100+ bitwach i nawet Lwa da się tym pykaczem ubić :P

A pykacz bo zadajesz 100-150dmg co 4.5s, przebijasz praktycznie wszystko bo jest duża penetracja, ale dmg wręcz żałosny :P

Edytowane przez JoHnNy08PL
Link to post
Share on other sites
Gość darkatraz

Po co żeś pkt doświadczenia zamazał :?:

 

No z 3001 można za 8,5k exp odblokować 3601. Czyli nie iśc w 3002 tylko normalnie Patcher'a i Tiger :?:

 

EDIT: Dzisiejsze dwie najlepsze mapy z czego jedna była ostatnią dla czołgu. %-) %-)

 

T-50 (myślę, że jako scout się wywiązałem)

http://img717.imageshack.us/img717/6611/shot002ee.jpg

 

PzKpfw II Luchs (ostatnia bitwa w jego karierze na rzecz VK1601 Leopard)

http://img256.imageshack.us/img256/1279/shot003ze.jpg

Edytowane przez darkatraz
Link to post
Share on other sites

Po co żeś pkt doświadczenia zamazał :?:

No z 3001 można za 8,5k exp odblokować 3601. Czyli nie iśc w 3002 tylko normalnie Patcher'a i Tiger :?:

Bo to prosto z lolegro linkacz ;)

Ogólnie nie polecałbym Ci iść zupełnie w 3002 bo Panthera to to samo tylko lepiej %-) A na tym tylko niepotrzebnie kredyty związane ze sprzedażą czołgu stracisz.

 

Screenom przerabianym w PS mówimy "NIE" noobie %-)

To do mnie?! %-) Edytowane przez JoHnNy08PL
Link to post
Share on other sites

Nie mam tak, żeby grafika się jakoś bardzo szczególnie pociła, natomiast silnik jest stosunkowo kiepski - jak na takie efekty framerate jest stosunkowo słaby. Może coś się rzeczywiście w 0.8.x poprawi, ale ciężka sprawa. Skorzystaliby może w końcu z dobrodziejstw DX11 to coś ruszyłoby do przodu. Geometry instancing, teselacja, pom i dm... ech, marzenia.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...