Skocz do zawartości

[MULTI] World of Tanks


Recommended Posts

Gość darkatraz

Z moich newsow. Zakupilem Pzkpfw III/IV i brakuje tylko 165k do JagdPzIV :D

 

To prawda, ze oprocz samolotow wargamming ma zrobic jeszcze statki. Bo obilo mi sie o uszy co nie co.

Edytowane przez darkatraz
Link to post
Share on other sites

Ta, Warships mają zrobić kiedyś...kiedyś...

 

KV podniósł poprzeczkę wyżej - zrykoszetował od frontu od mojego T95 z 155mm :P

 

I ogólnie od dzisiaj obawiam się Tygrysa Porsche, grałem ze znajomym z klanu w TD - ja w T95 on w Ob. 704 i ja zrykoszetowałem 5 razy a on jak już trafił to też nie przebił pancerza. Masakra jakaś :P

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Jak pisalem na sb lapek to sprawa poboczna, grunt by wot dzialal przyzwoicie, inne gry nie musza, tak wiec, im taniej tym lepiej hehe. Docelowo zastanawialem sie nad GT520M no chyba, ze w cenie 1500-1700 znalazlo by sie cos lepszego ;)

Link to post
Share on other sites

Ojj tam, na pc w pl gralem na low i nie narzekalem ;)

Powtarzam, nie chce wydac na lapka majatku, zwlaszcza, ze nie wiem jak dlugo tu bede siedzial, ile zarobie a ponadto mam na glowie sporo wydatkow a lapek nie jest priorytetem. Ot ma dzialac bezproblemowo wot %-)

Link to post
Share on other sites

Panowie zapraszam aktywnych graczy do klanu CZTEREJ PANCERNI I PIES!!!

Zapraszamy do klanu!

 

http://vpx.pl/i/IFX6c.jpg

 

Klan został założony 6 czerwca 2011r. Bierzemy aktywny udział w CW. 21 lutego założyliśmy szkółkę o nazwie Czterej Pancerni i Marusia [CZPIM] dla graczy nie spełniających wymagań CZPIP. Gracze grający w CZPIM po osiągnięciu tieru wymaganego w CZPIP zasilą główny klan.

 

Wymagania do [CZPIP]

- minimum 16 lat

- tier X czołgu lub VII tier arty lub BatChat

- program TeamSpeak 3 oraz mikrofon+słuchawki

 

link do strony klanu CZPIP na WoT

 

Wymagania do [CZPIM]

- minimum 16 lat

- tier VI (HT, MT, TD) lub V tier arty

- program TeamSpeak 3 oraz mikrofon+słuchawki

 

link do strony klanu CZPIM na WoT

 

Oferujemy:

- dobrą zabawę i miłą atmosferę!

- walki w kompaniach

- bitwy "CW" na mapie globalnej - [CZPIP]

- konkursy wewnątrz klanowe - do wygrania złoto!

- udział w turniejach organizowanych przez ESL

- gry w plutonach

 

Posiadamy prywatny, bardzo stabilny serwer TS3!

Wejdź aby nas poznać! Zapraszamy!

 

Jeśli jesteś zainteresowany, wejdź na nasze forum czpip.tk , zarejestruj się nickiem takim jaki masz w WoT, następnie zapoznaj się z REGULAMINem, gdzie jest opisane co dalej należy zrobić.

 

http://4pancerni.ravenwood.pl/images/spacer.gifhttp://update.worldoftanks.ru/media/dcont/480x300.jpg

 

 

Mój klan (mogę tak powiedzieć jestem tam od początku, obecnie zastępca dowódcy) jest aktywny na mapie światowej od kilkunastu miesięcy, siedzimy w afryce chyba od grudnia.

Różne ukłądy na mapie światowej już były, różne klany wchodziły, wypadały itp itd my tam jesteśmy cały czas, dzielnie się broniąc i walcząc z honorem i ambicją:)

Obecnie toczymy wojnę z francuzami i po raz drugi z turkami i niemcami.

Obecnie posiadamy kilka prowincji ale ze względu na ruchy z sojusznikami (kolor szary/JASNOZIELONY?) zmienia się to jak w kalejdoskopie (od 3-6prowincji)

http://worldoftanks.eu/uc/clanwars/maps/earth/reg_03/

Codziennie gramy kompanie 8 tierowe

Są konkursy np. teraz walczę o wygranie KW5 (jak dobrze pójdzie a idzie świetnie ob prowadzę to za tydzień wygram:P)

 

Jesteśmy zgraną ekipą która gwarantuję emocje , zabawę i super atmosferę zapraszam!

Można wejść na próbę :) Nic nie ryzykujesz, właściwie tylko tym że poznasz ciekawych ludzi i klan stanie się częścią twojego życia jak w przypadku wielu naszych klanowiczów!

Można mnie łapać w wocie nick CANTONA82

 

 

 

Edytowane przez lukyeti
Link to post
Share on other sites
Gość darkatraz

Niech mnie kule bija. Pajeczak wrociles %-) %-) Jak tam bylo?

 

Jak cos mam KV-3 i mozemy razem pograc. Mix potwierdzi, ze taki zly do wspolnego grania nie jestem.

Edytowane przez darkatraz
Link to post
Share on other sites

Jestes lamka, ot co, pamietam jak Cie Mix rozniosl swego czasu i nawet Twoj wujas to widzial :P Sam tez bylem swiadkiem :P Co do mojej obecnosci to nie wrocilem, dalej w dojczlandzie siedze a korzystam z przedpotopowego kompa, w ciagu miesiaca powinienem juz miec lapka wiec o ile obecne tu bezprzewodowe polaczenie nie zapewni lagow to skopie ci dupsko %-) - btw znalazlem na alledrogo cos takiego KLIK.

Link to post
Share on other sites

Zalecam kupno ziółek uspokajającyc kumple grają w bete i podobno tak zj****i grę że głowa mała arta francuska i TD jeżdzą jak medy i napierdalają co 5 sekund a pociski z HE zabijają strzałem 3/4 załogi...

Wszystko po to żeby ladować złoto w zlote apteczki...

Oby tak nie było w oficjalnym 7.4

Link to post
Share on other sites

Łee to lipa. Tyle co mięsa narzucałem grając przeciwko francuskim pudełkom z rewolwerami to nieporozumienie a tu jeszcze takie coś... A powiedz, zmienili coś w kwestii wykorzystania przez grę tylko jednego jajka oraz naprawili strzały za zero?

BTW Gra ktoś w CZPIP na czymś takim http://allegro.pl/laptop-msi-cx640dx-2x2ghz-4gb-320gb-gt540-usb-3-0-i2387790729.html ? Potrzebuje info jak wot się sprawuje na tego typu sprzęcie :P

Link to post
Share on other sites
Gość darkatraz

Jeżeli rozchodzi Ci się o strzały krytyczne które nic nie zabierają albo walić Tygrysem II z lufą 105mm (ta za 40k doświadczenia) czołgowi V tieru w dupsko i słyszeć "Tym go nie pokonamy. Nie przebiliśmy pancerza. Rykoszet.".* To tak nadal tego nie poprawili. Ogólnie jest gorzej niż było. Najlepiej się grało na 7.1 oraz ostatnio coraz więcej cheaterów gra. Najpopularniejszy cheat to brak mgły.

 

Co do jajek w procku to nie wiem ale chyba nadal wykorzystuje 1 jajo niż np. 2 czy 4.

 

 

*doświadczenie grając na koncie ojca gdy on poszedł na fajke

Link to post
Share on other sites

Rykoszet jak rykoszet, z daleka i bliska zdarzyć się może. Ale to, że KW-2 z działkiem za bodajże 11k expa (z średnią pene ~167 i dmg 300) ładując z 20m w du**ę E-75 wali za zero, albo "nie przebiliśmy pancerza" to jest już porażka. Toż i E8 prędzej w takiej sytuacji się przebijam, lol.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...