Skocz do zawartości

[MULTI] World of Tanks


Recommended Posts

Taaa albo zamontuje NO2 jak w NFS :P

Co do silnika to troszke gry przede mną, zwłaszcza, że gram bez premki ;)

Miałem żenująca sytuację- trafiłem przypadkiem na T-44 z 1% HP i przegrałem bo był rykoszet po moim strzale :P

Mam pomysł, może jakąś ustawkę zrobimy na bmk? :->

Link to post
Share on other sites

Spider ja cię mogę do plutonu zaprosić. Mam premkę więc automatycznie dostajesz nieco więcej exp. O dżonym też myślałem, ale jesteśmy jeszcze za słabi dla niego. Może jak zrobie T-43 albo JagdPanther to pomyśle a to najpóźniej za 2-3 tygodnie.

Edytowane przez Mixtape
Link to post
Share on other sites

I ja tez, chociaż jak tak piszecie czym pomykacie to czuję, że dostałbym po pupie ;)

Mój nick w grze spider1987, co do czołgów to obecnie: BT-7 (tak wiem :P), M4A3E8, VK3601, T-29.

 

E:

BT-7 sprzedany i zakupiony A-20. I pomyśleć, że chciałem grac tylko i wyłącznie amerykańskimi :P Może nawet się skusze na jakiegoś TD ;)

 

@Mixtape

Z tym rokiem to całe szczęście, jeszcze tego by brakowało by 29-latek gadał jak 15 latek %-) <joke>

Co do Johnyego to skoro jesteśmy słabsi możemy zagrać 2 na 1 :P

Link to post
Share on other sites

Spider mam cię w znajomych :P Mój nick to mixtape1983(wbrew pozorom liczba nie jest moją datą urodzenia :D ) Dżonego też mam. A lukyeti a ty jaki masz nick ? Ja mam T34-85 (na maxa ulepszony), JagdPanz IV (na maxa ulepszony) Pz 38 nA (też na maxa ulepszony)

Edytowane przez Mixtape
Link to post
Share on other sites

O dżonym też myślałem, ale jesteśmy jeszcze za słabi dla niego.

To oraj, oraj, masz ledwie 500 bitew gdy ja 4000 :D

 

A widzę Spider ciśnie ostro - już ponad 2000 bitew :)

 

Ja mam KaWulca to możemy pograć w plutonie

 

BTW dzisiaj kolejny IS7 na strzał za full hp z HE do kolekcji :D

Edytowane przez JoHnNy08PL
Link to post
Share on other sites

Tak tylko zauważ, że w dniu premiery zrestartowali mi statystyki :P Tak to miałbym spokojnie 6500 bitew a tak to du*a zimna. I nie chodziło mi o bitwy tylko o czołgi bo akurat ja jestem bardzo dobrym graczem bo znam World of Tanks na wylot.

Edytowane przez Mixtape
Link to post
Share on other sites

Tak tylko zauważ, że w dniu premiery zrestartowali mi statystyki :P Tak to miałbym spokojnie 6500 bitew a tak to du*a zimna. I nie chodziło mi o bitwy tylko o czołgi bo akurat ja jestem bardzo dobrym graczem bo znam World of Tanks na wylot.

 

Zauważ że wszystkim nam zrestartowali statystyki :P

A ilość bitew=wyższe tiery czołgów, a tylko w tym jestem 'lepszy' od was ;)

 

Wczoraj miałem życiówkę T29- ponad 4000 xp, gdzie zazwyczaj mam ok 500 :P SS nie mam ale nie kłamię :P

 

Paanie, życiówka bo przez ten weekend za pierwszą wygraną bitwę jest 5x exp :]

 

http://overlord-wot.blogspot.com/2011/10/battle-of-moscow-special.html

Link to post
Share on other sites

Hah ale dzisiaj akcja była :D 7 zniszczonych czołgów za pomocą JagdPanzer IV

 

2x SU-152

1x Panther

1x M4A3E2 Sherman

1x T-44

1x StuG III

1x T-50 2

 

Nie wiem jakim cudem przeżyłem i na dodatek zrobiłem taki wynik ale dostałem za ten wyczyn prawie 5.5 tys exp + 2 razy obrońcę. I to praktycznie sam broniłem bazy. Miałem paru kolesi ale oni atakowali bazę a ja chroniłem swoją. Dzięki temu mam już 35'000 exp na JagdPanz IV :D . A i przy okazji w końcu zrobiłem Pz IV

Link to post
Share on other sites

No pięknie:) Ja wczoraj wbiłem podwójne expo na ISie,M6, Tigerze II i pograłem trochę artą w sumie 2,5 h a prawie 4h grałem w dungeon siege III.Odpuszczam pomału wota, może nabije te 180k expa, które mi zostało do obiekta 261 do końca roku. Nie ma pośpiechu. W klanie też lecą w kulki nie rzucają żetonów na clan warsy.

Wczoraj fajnie artą mi się grało śr. gdzieś 2,5killa na mecz:) Dodałem 11 zabitego Mausa do kolekcji:)

Dwa razy malinówka: strzał na ślepo w krzaczki po minucie od rozstawienia i buch S-51 odpada, druga gra ten sam manewr i buch znowu tam ktoś stał :P

Pod koniec grania dostałem pierwszy medal I klasy Knispela za zadane 10 mln dmg co mnie lekko zdziwiło że aż tyle namieszałem już w tej grze:P

Odpaliłem też jedną czy dwie bitwy Pattonem i po prostu ten czołg tak mi leży że to się w głowie nie mieści. Genialnie mi się nim gra i tyle. Zresztą ponad 1100bitew na nim mówi samo za siebie:) To działko 105 jest cholernie celne gdyby zrobili trochę lepszy pancerz to patton byłby bardzo trudnym przeciwnikiem.A tak to idealnie nadaje się jako snajper i łowca artylerii.

Ogólnie gra cholernie wciąga i to jest największy minus:P

I wg mnie trochę przesadzili z ilością potrzebnego exp do odkrycia czołgów na wyższych tierach bo dla ludzi grających bez premki to prawdziwa udręka...

 

 

Edytowane przez lukyeti
Link to post
Share on other sites

To już Ci współczuję :) T-43 jeszcze jako tako ale T-44 i dojście do T-54 do przyjemnych nie należy.

Fatalnie rzuca ten czołg bo często będziesz stawał z IX i X HT a zbieranie expa cholernie się dłuży nawet z premką :(

mnie wymaksowanie go do T-54 zajęło 312 bitew:( na premce

poza tym zbieraj kasę bo jak chcesz grać T-54 to jest ciężko nawet do wygranych bitew trzeba czasami dokładać o porażkach nie wspomnę...

Żałuję że poszedłem w naleśnika bo i tak teraz nim wcale nie gram, mogłem iść w IS-7, zrobiłem głupotę ale co tam:)A wzięło się to z tego że mnie naleśnik wkurzał jako przeciwnik dla mojego pattona, powiedziałem :dosyć tych !@#$% rykoszetów ja też tak chce" no i mam hehe

TD olej bo tym się nie da grać :P

Wbijaj tą VII i Cię zapraszam do klanu bo dobry gracz z Ciebie:) Jeśli oczywiście chcesz:P

Musisz mieć micro i zainstalowanego teamspeaka

Edytowane przez lukyeti
Link to post
Share on other sites

A no jakoś będzie :) Ważne, że czołg oczko wyżej a już na T-34 85 wymiatałem i teoretycznie taki Tiger II nie był dla mnie problemem. A T44 rzeczywiście czołg porażka ale jak się w grupie działa to dziadostwo daje radę :P Ja ci zaraz dam naleśnika ! Super czołg jest ! :D:wariat:

 

A i dzięki za komplement i zapro :) Może je przyjmę... kiedyś :P

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...