Skocz do zawartości

[MULTI] World of Tanks


Recommended Posts

Miałem zakupić sobie premium, ale po przeanalizowaniu ścieżek zakupu czołgów i przeczytaniu opinii doszedłem do wniosku, że nie zakupię tej post-sowieckiej gry. Niemiecka technologia w czasie drugiej wojny światowej była najlepsza i to samo tyczy czołgów. W tej grze są trochę pokrzywdzone względem faktów historycznych.

Link to post
Share on other sites

No t30 jako armata burząca za mausem coś pięknego:) Super jak z isów spada po 800hp

Ale tak jak piszesz jak tylko td amerykańskie nie wystają samą wieżą znad górki, przeszkody to mój patton łoi je jak chce:) 350-400hp zbijam przed chwilą t29 poleciało 447:)

 

Jeszcze 40k expa i T-54 będzie w garażu:):) Granie arty to nie dla mnie:( genialne przeładowanie 25sekund mnie dobija nie wiem czy wszystkie arty tak mają jak s-51 ale w klanie mówili że ta arty to porażka:(

Link to post
Share on other sites

Zwycięstwo! Bitwa: Kopalni 14 września 2011 16:18:03 Czołg: GW Tiger Doświadczenia: 1 337 Kredytów: 58 150 Osiągnięcia w walce: Specjalista, Medal Fadina

Powinienem jeszcze k :cenzura: a achievementa dostać za to - ostatnim pociskiem ostatniego przeciwnika w ostatniej sekundzie!!!

To było epickie :D Wystrzeliłem wszystkie 15 pocisków

 

Na Kopalni, ostatni ostał się T28 z full HP na tej camperskiej TD-górce koło bazy z morzem, głupi JgPanther czekał minutę żeby z góry przejechać i wyskautować tego kolesia, bo koniecznie upierał się że pojedzie o 1:00, pojechał podświetlił, i T28 dostał z HE za marne 900HP i zniknął, 5 sekund do końca, 4, 3 strzeliłem na ślepo koło kamienia ten się akurat podświetlił tam gdzie strzeliłem i w 0:01 dostał :D

Uhh

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

cześć johnny no ja teraz pociskam arta s-512 i tigerem

Arta gra mi się genialnie i wszystko byłoby ok gdyby nie 38 sek przeładowania no ale trzeba to przemęczyć w drodze do obiektów

Co do medalu fadina to tez go zebrałem, nawet nie wiedziałem że coś takiego isntieje

To było na prhorowce zostały nas 3 arty a ich 2, miałem już chyba 3 kille (mam gdzieś screena) nie patrzyłem ile mam pocisków

ruszyliśmy we dwóch ja środkiem a druga arta drogą, podświetlił jednego, zdjąłem go ale on zginął więc jadę dalej tym razem ja jako scout bo mi wolno ładuje (gw tiger chyba u nas namierzał)

widzę go że jest za tymi górkami co bięgną pionowo na mapie więc że bylem na górce zjezdzdam żeby potem podjechać (chyba kumasz) i zjezdzająć koles nagla pojawia się na górze więc ja odruchowo w locie strzelam i gość wyparowuje potem dostaje medal i dowiaduje się za co uff to była :cenzura: gra:)

 

Nie przeklinaj bo to niegrzecznie... :)

Edytowane przez SP1DER987
Link to post
Share on other sites

A ja przypadkowo sprzedałem A3E8 ze 100% załogą i dodatkowymi umiejętnościami (przeszło 50%) :( Nie zraziłem sie, kupiłem czołg i od nowa i ciułam xp bo fajnie mi się nim gra :D

W międzyczasie poszedłem w niemieckie mediumy (obecnie Pz IV- nawet daje radę) i rosyjskie ciężkie (KW- litości).

Z amerykańskich męczę się M6, pozostało ~5 tys do T29.

Co tam jeszcze... Hmm to w zasadzie wszystko :P

Link to post
Share on other sites

Wczoraj kupiłem Tygysa II i mimo że to stock i ma to słabiutkie działko to gra mi się bardzo przyjemnie, coś czuje że medy będą na razie tylko do CW. Zaczyna mi się podobać coraz bardziej gra artą i heavy. Wczoraj w jednej grze na prohorowce mój bocian S-51 ściągnął na początku bitwy pershinga na hita a za chwilę tygrysa:):)

Nie mów mi nawet ja sprzedałem czołg nie dość że z załogą to z 3 modułami(siatka,skrzynka, luneta)takiego zaliczyłem faila

Super był ten poprzedni event (50%taniej moduły)wiec zakupiłem za wszystkie czasy

>> 3 x szybsze przeładowanie

>> 3 x szybsze celowanie

>> 1 x osłonięta optyka

I obecnie u mnie:

KW13 (porażka czołg nie wiem kiedy dojdę do isa...szybsze celowanie,przeładowanie,magazyn amunicji)

KW (szybsze celowanie,ładowanie,siatka)

Sherman (szybsze ładowanie,celowanie,okulary)

Pershing (bez modułów bo kupiłem go znowu do esl-a jak trzeba to przekładam moduły)

Tiger II (szybsze celowanie,ładowanie,skrzynka narzędziowa)

S-51 (szybsze ładowanie,celowanie,siatka)

T-54 (stabilizator,szybsze ładowanie,osłonięta optyka)

Patton (stabilizator,szybsze ładowanie,ochrona odłamkowa)

Przedwczoraj zrobiliśmy z kumplami kompanie takim sobie składem (3art (2xVI, 1xVII, T30,tiger II, panthera II, 2 x T-54,E-50, Patton, ISU-152)

 

Kurde ale była zabawa, taktycznie rewelacja, daliśmy radę wygrywać z lepszymi zespołami co mieli nawet 4-5 X

Najlepsza gra na malinówce gdzie u kolesi 2xE100, Maus, IS-7 do tego chyba dwa naleśniki, obiekt 704, i 2 gw type E i jeden m40/43

Ja na S-51 fajnie sadziłem:P na tej bitwie 3 ubiłem

W tym na końcu ruszyłem na ich bazę bocianem i zabiłem ostatnią artę (popisowy strzał:P)

Edytowane przez lukyeti
Link to post
Share on other sites

No dziś rusza Liga Mistrzów na eslu po udanych barażach kwalifikacyjnych gramy w fazie grupowej dziś pierwsze mecze, na razie nic nie wiadomo w sumie zobaczymy co z tego wyjdzie.

Baraże były z podtekstem bo graliśmy z IQ w którym gra 5 naszych byłych klanowiczów.

Jakoś zawsze przegrywają z nami:)

Link to post
Share on other sites

Wczoraj zakupiony IS kurde ale ten czołg wymiata a nie mam jeszcze 122mm działa szok

Ogólnie z tego co widzę to wg mnie dobrze gram ciężkimi (tiger II i teraz IS) pasują mi one:)

Dzięki graniu na medach wiem jak się ustawiać i na co mogę sobie pozwolić a w mieście nie ma mocnych na ISa szkoda że gra dużo nobów

Wczoraj na zatoce byłem na górze stawki pojechałem z drugim isem w miasto pojawił się KW, tiger i pz IV i ten noob nie dość że tylko raz kogoś trafił to zaraz zginął mimo że raz strzelali w niego raz we mnie masakra tylko że on tak wyjeźdzał że mu sadzili a na mnie rykoszety lub 100-150hp

oczywiście rozwaliłem tiger, kw i ta pezetke

Ale miałem tez farta bo jak został kawulec koleś dosłownie z 10 metrów, wyjeźdzając zza domu, dwa razy gdy miałem 56hp, dał mi rykoszeta o lol ale miałem banana gdy zostało mało hp wyskoczyłem dobiłem i tyle go widzieli:P

Wczoraj cały dzień na s-51 nabiłem 24k expa a jeszcze tylko 36k i mam obiekta 212 i wtedy to będzie młucka totalna:)

Skończy się to zakichane czekanie 38sec na przeładowanie!! (na obiekcie chyba +-25sec)

A swoją drogą jeszcze 8 dni premki a potem coś czuję że zniknę z wota bo mam zamiar kupić RAGE a jak to będzie podobne do fallouta to będę grał tak długo aż nie odkryję każdej dziury na mapie.

Link to post
Share on other sites

Wczoraj cały dzień na s-51 nabiłem 24k expa a jeszcze tylko 36k i mam obiekta 212 i wtedy to będzie młucka totalna:) Skończy się to zakichane czekanie 38sec na przeładowanie!! (na obiekcie chyba +-25sec)

Hah, nie przesadzaj, to samo działo, ładowanie jest ~30 sekund... :P(ofc załoga 100%+moduły)

Dopiero 261 ma mniejsze działo, ale celne i szybkostrzelne bo chyba 25.

 

Ja mam już Typ E wymaxowany, amerykański TD T28 odblokowany(nie ma kasy), i trochę mi brakuje do VK2801, ale nie wiem czy to kupić :P

Edytowane przez JoHnNy08PL
Link to post
Share on other sites

Johny niby tak ale 5 strzałów na bocianie to 6 na obiekcie te 7 sekund to dla mnie bardzo dużo.

Liczę też głównie na to że na obiekcie kąty będą lepsze i co chwilę nie będzie mi rozwalało celownika.

No i przede wszystkim więcej HP już mnie nie wezmą na strzała co mnie cholernie cieszy.

Bo kilku gości miało naprawdę farta miałem sek do pełnej lufy i mie zabili hitem. Albo tak jak wczoraj na kopalni T34 celowało w vk2801 bo do mnie podjechał i zamiast jego zdjął mnie... Szkoda bo był początek bitwy i miałem 2 fragi

Dziś dobije 13k expa i mam obiekta:) Wczoraj zanotowałem rekord . Zaczyna się bitwa na urwisku T-54 jak to medy jedzie na górę za te skałki żeby mieć oko na ten wąwóz , przycelowałem pach i ---1556hp został mu chyba 1% masakra coś pięknego

Wysłałem mu wierszyk na pocieszenie

"Jam ciemny jest wśród wichrów płomień boży,

lecący z jękiem w dal -- jak głuchy dzwon północy

ja w mrokach gór zapalam czerwień zorzy

iskrą mych bólów, gwiazdą mej bezmocy."

 

Od wczoraj chyba będę miał nową ksywkę w klanie bo kumpel mi wymyślił po wczorajszej walce na himmelsdorfie.

Grałem obiektem 212.T30 krążyła po mapie i siała spustoszenie koleś był u nas pod bazą i nie chciał kapować tylko ruszył na naszego minimausa co stał po lewej za magazynem, nie widział mnie że stałem po lewej przy torach. Więc ja pomału jak to obiekt człapie za nim modląc się żeby być w linii prostej do oddania strzału, koleś na szczęście mnie nie widział zajechałem z tyłu i z 60 metrów bach

Koleś padł na hita musiał mieć pr*******e żdziwko bo mu spadło 1736 hp to mój rekord i chyba długo go nie pobije.

Musiałem trafić w amunicje z tyłu wieży. Kumpel wymyślił że mam zmienić nick na PENETRATOR hehe

ps. kogoś trochę po#@!%$ > > > > 311k expa do ob. 261 !!!!

Edytowane przez lukyeti
Link to post
Share on other sites

Heheh, mój rekord to 2100+zapalenie się mausa :D

A z odłamkowego to wczoraj na randomówce, T30 dostał za 2000

 

 

BTW Na klanówce po 2 arty na stronę zostały, bitwa o prowincje, 1:30 do końca a wróg pisze już GG, kumpel w T92 podświetlił jednego Typ E, ale drugi go zdjął. Ja podjechałem, a on był ukryty na końcu mapy wyjechał i zdjął mi tylko gąski a ja go rozwaliłem, załadowałem ostatni złoty pocisk i strzeliłem w ostatnie miejsce gdzie widziałem tego typa drugiego. 3 sekundy przed końcem go rozwaliłem :D

Emocje wielkie ^^

Link to post
Share on other sites

Aaa to już co innego :D Ja nawet nie pamiętam jaki ja miałem średni damage, ale wiem, że nie było bitwy gdzie nie miałem przynajmniej 2 killów. Teraz tłukę T34-85 żeby choć trochę nadawał się do walki z innymi czołgami. Jak na razie to podwozie zrobione, radio też, armata 85 mm to teraz pozostaje wieża. JagdPanzer'a na razie olewam.

Link to post
Share on other sites

No ja walę tylko z odłamkowo-burzących nie wiem może to mój błąd bo to działo jest dość celne:) W sumie dziś pokombinuję jak będą jakieś heavy lub TD czyli czołgi duże i wolne załaduję przeciwpancerne i zobaczymy.

Wczoraj pierwszy raz grałem w klanie na kompani artą a nie medem i akurat przez przypadek miałem wejście smoka.

Na kole podbiegunowym ściągłem 5 czołgów - 2 x E100 , 2x E-75 i Jaghtigera.

Potem na prohorowce nowy rekord zaliczyłem E100 na 1900hp oczywiście burzącym:):)

Faktycznie przeciwpancerne przy celnym strzale to może być masakra:P

Zostały 2 dni konta premium i potem tylko będę nabijał premie za pierwsze bitwy dnia bo będę grał w rage (już czeka zainstalowany:P)

 

Edytowane przez lukyeti
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...