Skocz do zawartości

[MULTI] World of Tanks


Recommended Posts

TO UCZUCIE GDY TWOJA SŁAWA POWODUJE ROZWOLNIENIE U PRZECIWNIKÓW :D :D :D

http://i68.tinypic.com/2j5f155.png

 

na pierwszą bitwę nie zdążyłem a na ostatniej miałem disconeccted

byłoby 5 0

 

Dla takich chwil warto grać w tą grę , epicka bitwa na ferdku

http://wotreplays.com/site/2733500#serene_coast-cantona-ferdinand

zaliczona 15 misja na td !!! starałem się ją zrobić chyba 8 miesięcy...

T55A coraz bliżej

Edytowane przez lukyeti
  • Popieram 3
Link to post
Share on other sites

Bo mam, jeden z deweloperów napisał na swoim profilu: „Parametry, które wyciekły są nieważne. Była to jedna z wczesnych wersji, najbardziej radykalnych zmian. Wyluzujcie.” Zresztą co to by była za zmiana?

T-62A – DPM was 3447, is now 4265.7

Leopard – DPM was 2804.9, is now 2433.3

Link to post
Share on other sites

Albo T57 z nerfem do obrotu wieży i dmg na shot 320 (tier 10 ht) tudzież większy rld time dla batchata przy jednoczesnym zmniejszeniu ilości pestek w magazynku- logiki brak.

Jeśli by to wprowadzili to balans by klęknął całkowicie.

Link to post
Share on other sites

gtr nie denerwuj ludzi z rana...nerf do arty?

*!!%##$ arta jest tak znerfiona że praktycznie do niczego się nie nadaje

celność zależy od humoru wg , na nic nie masz teraz wpływu

kiedyś jak byłeś dobry , wyćwiczony mogłeś decydować o losie bitwy , teraz nie masz na to żadnego wpływu

poza tym arta teraz nie ma praktycznie żadnego splasha a rykoszety (sic!!!!!) zdarzają się bardzo często

np. mój rykoszet z 10 m w wieże e5 z T92....

do tego co kilka bitew mam sytuacje że ktoś płacze bo strzelił np. w T34 i nie przebił wieży i zadał magiczne 0dmg hahahaha

parodia

lepiej jakby artę całkowicie usunęli bo teraz to jest śmiech na sali

 

co powinni zrobić???

zmniejszyć dmg tym TD co walą po +700

i przede wszystkim albo usunąć gold ammo za kredyty albo wprowadzić jakieś kary

np. używasz gold ammo to masz normalny dmg x 0,6 większa penetracja kosztem mniejszego dmg (wiem to nielogiczne ale skoro masz większą szansę kogoś przebić dzięki gold ammo to na czymś powinieneś stracić żeby było sprawiedliwiej)

 

nic mnie tak nie !!@#%$* jak to że np. 3 minuty walczysz z kimś 1na1 lub nawet 1na 2 uda Ci się ich rozwalić, wyjeżdżasz gdzieś zza rogu albo na otwartą przestrzeń a taka pi..a co siedzi w krzakach zdejmuję Cię na hita bo Ci z tego pojedynku zostało np. 700hp...

 

marzę o powrocie gry w wersji 8.x

Link to post
Share on other sites

Alee się rozpisałeś Luky, zresztą nic nowego hehe.

Mówisz, że arta jest niecelna, a co powiesz jak wczoraj jadąc T32 zarobiłem za 1440 od M53/55 czy jakoś tak co?

Z goldem racja, większa szansa przebicia, ale mniejszy dmg, dużo mniejszy.

Nic mnie tak nie wk... jak grając E100 być przebijanym od jakichś lamusów plujących złotem na prawo i lewo.

Link to post
Share on other sites

Gra straciła przez to że tak wykoksowali medy na złocie że one wszędzie przebijają a 90% buraków w medach gra na złocie

Med kiedyś musiał wykorzystać swoją zwrotność i reload żeby zjechać HT teraz nie musi się nawet starać obcjechać , na goldzie przebija CIę wszędzie...

A już totalną beznadzieją jest jak włączasz dla odstresowania 6 tiery wsiadasz do M6 lub T150 a tam masa cromwelli T37 czy amx jedzie Cię równo na złocie parodia

Wycofali gold ammo tylko za golda bo gra po prostu przewyższała zdolności niektórych graczy , nie była łatwa dla leniwych

Kiedyś człowiek się uczył gdzie strzelić kogoś aby przebić , gra była wyzwaniem , 1na 1 nie ograniczało się tak jak teraz do tego że przegrasz bo jeden strzał jakimś cudem CI nie wejdzie i to głownie nie z Twojej winy tylko gra ma kaprys

Albo przegrasz bo Tobie 5 razy wylosuje po 400dmg a potem nagle 350 i kupa :P

Powiedzmy wprost gra była za ciężka dla niektórych i odchodzili po jakimś czasie

No i zaczęły się kombinacje

Dajmy dziecku czołgi co wszystko przebijają i będą mieć fun...

Nie dziwota że teraz średnia wieku gracza wota to stawiam under 17...co przyjmę zapa do plutonu to jakieś dziecko się oddzywa...

Link to post
Share on other sites

Mnie ostatnio w IS3 przebił typ w O-Ni- 2 hity dostałem od niego za full, był na haubicy, pytam jak skoro IS3 ma warstwówkę na boku a byłem skątowany.

 

 

 

Ani myślę, banialuki...

Prosze Cie nie zrównuj się poziomem z tymi płaczkami "anty-arty". Jakbyś grał to byś wiedział, że strzały za 1k+ zdarzają się cholernie rzadko. Nawet na takim T92 walę za 800-900. O ile w ogóle się trafi. Luki dobrze prawi, arta jest cholernie znerfiona więc teksty o nerfie dla arty są conajmniej śmieszne. Jak godzilla Cie jebnie za 1,5k to nic nie mówisz a on wali tak praktycznie non stop. jak arta tak Cie trafi (1/100 strzałów) to od razu wielki ból du*y...

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...