Skocz do zawartości

[MULTI] World of Tanks


Recommended Posts

Te początkowe misje na stuga OK ale na T28 tu to dopiero są kwiatki. Pełno osób gra na arcie by wykonać misję "uszkodź 3 pojazdy wroga jednym strzałem" lub lightami jadą na wrogą bazę bo muszą wyspotować 2 arty. Jeszcze lepsze są sytuacje gdzie koleś na medzie pojechał się zabić bo nie było 2 art w wrogim teamie i ta bitwa nie miała dla niego sensu. Niektórzy moi kumple tak oszaleli na punkcie tych misji że grają na liczenie i sie podstawiają. Najlepsze są teraz randomy gdzie przegrywa się 3-15 bo HT gdzieś kampią bo muszą zająć bazę.

Link to post
Share on other sites

No nie wiem, skoro nasza arta zamiast w HT strzela w LT, HT kampią na bazie, a medy lecą na artę bo muszą zabić 2... Sory ale do mocno odbiega od poziomu gry przed misjami. Wczoraj na 5 bitew wygrana 1 i tam gdzie ja robiłem ok. 3k dmg na X tierze tak kolejny po mnie miał ok 1,5k. Najlepsza wczorasza sytuacja ja na RU zrobiłem 3k dmg w bitwie na same X tiery i 1 LT na team, kolejny w tabeli nawet nie całe 2k... Teraz znajduję ukojenie w grze Rust lub Medievalu 2 Total War.

Link to post
Share on other sites

Heh, Witam czołgistów :)

Kiedyś mocno pogrywałem,ale ze względu na te"jaja" po 20tys. bitew dałem sobie spokój z tą pseudo czołgową Białoruską produkcją.Mniej frustracji i sen jakby spokojniejszy.Teraz strzały za zero tylko na babeczkach ćwicze ;) .

Pozdrawiam i Czołgiem.

Link to post
Share on other sites

No ma... strzały za zero albo "tym go nie pokonamy", kiedyś to była naprawdę fajna gra, ale od jakiegoś czasu chodzi w niej tylko o wydarcie forsy z kieszeni graczy niestety. Też wracałem ale wszystko ma jakieś granice, mi po prostu nie starczyło nerwów na to i już ponad 2 miechy bez logowania. Nie tęsknie już nawet :)

Link to post
Share on other sites

Niektórzy moi znajomi nie grają w WoTa już od ponad roku i nie żałują. Ja gram w niego bo to jedyne w co mogę pograć z znajomymi. Ja bardziej niż na AW czekam na Albion Online lub Black Desert bo na obecnym rynku MMO mało jest interesujących gier niestety.

 

Co patch to z tą grą robi się coraz gorzej, a twórcy mają to gdzieś. Ta gra ciągle jest najlepsza w mojej pamięci przed wprowadzeniem fizyki lub krótko po, bo to co jest teraz doprowadza do kurwicy.

Dowód że z tą grą jest coraz gorzej: http://i.imgur.com/CY803X4.gif

Kiedyś czegoś takiego nigdy nie było, teraz jakieś dziwne obroty, przeskoki czy inne dziwne rzeczy są w co 2 bitwie i mnie samego to dotknęło choć internet mam dobry.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...