Skocz do zawartości

[MULTI] World of Tanks


Recommended Posts

Te misje są powalone. Zrobiłem tego stuga bo potrzebowałem załogi na STA-1. Teraz potrzebuję załogi na leoparda PTA i mogę tylko powiedzieć że wykonanie niektórych misji graniczy z cudem. Jak np: podpalić medem czołg o tier wyżej niż ty... Nie wspominając o jeszcze trudniejszym capowaniu bazy HT.

Link to post
Share on other sites

Misje na koncepta można sobie wybierać, tak że jest trochę lepiej i jak z jedna mi nie idzie to przechodzę na następną. Więcej plusów nie ma. W erze misji nawet teraz spokojnie arty nie można sobie expić. 1-2 na bitwę OK. Można to zrozumieć ale non stop minimum 3, a przeważnie to po 4 arty są na team to jest dopiero porażka. Zawsze jakaś szmata chce cię skontrować, a do tego team jest wyprany z czołgów, bo przecież jeszcze są LT które jadą na pałę. Sumując to wszystko zostaje coś ok 7-9 czołgów które muszą wygrać bitwę. A zapomniałem zostaje coś ok 5-6 czołgów bo zapomniałem doliczyć botów.

Edytowane przez TheDariusz
Link to post
Share on other sites

Zanim oni wprowadzą Havoka do WoTa to poczekamy jeszcze z rok jak nie dłużej + z tego co czytałem na ftr to "fizyka" z havoka ma dotyczyć tylko pocisków.

Zresztą wszystko co WG wprowadza do gry wpływa na nią destrukcyjnie tak jak misje osobiste, które zniszczyły gameplay totalnie.

Link to post
Share on other sites

@gtr W jakimś sensie każdy będzie początkującym. Tylko pytanie jak bardzo? Zastanawia mnie jak mocno (jeśli w ogóle) zmieni się gameplay i czy tzw. fiolet będzie równie dobrze siał spustoszenie w AW jak w Wocie czy tylko tak naprawdę zmieni się grafika i pojazdy.

 

Co do mojego poprzedniego postu, myślę że każdy będzie chciał spróbować czegoś nowego, tylko czy nie będzie tak jak w wypadku WT? Było wielkie halo o tym że może wygryźć Wota a po jakimś czasie i tak ludzie zaczęli wracać do owej gry. Oczywiście są też tacy co pozostali przy War Thunder ponieważ są tam elementy które bardziej im się podobają.

Link to post
Share on other sites

Osobiście pogrywałem w WT, jednak moje nastawienie do produktu Gaijin zmieniło się na gorsze (stara historia).

@Vort, tak i nie.

Jeżeli gra będzie diametralnie inna od wota to pewnie wszyscy będą w początkowym stadium, lecz nie do końca.

Ktoś kto jest dobry w wota, myśli na mapie, nie leci na "pałę" poradzi sobie po pewnym oswojeniu w każdej tego typu grze.

Wygryźć wota AW pewnie nie zdoła, chociażby ze względów o których wspomniałeś (finanse graczy), niemniej może ściągnąć rzeszę nowych graczy którzy wybiorą od początku AW zamiast WoT.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...