Skocz do zawartości

[MULTI] World of Tanks


Recommended Posts

GTR ma rację. Kiedyś osoby grające w tą grę uczyły się jak przebijć jakiś czołg bo tylko to im pozostawało, a teraz... Teraz każdy wozi golda i przez to w bitwach pojawiają się gracze bez mózgów bo przecież mają golda nie? Pancerz przestał mieć jakie kolwiek znaczenie, ważna jest teraz tylko penetracja na goldzie. Dlatego teraz coraz częściej widać na randomach czerwone, dorodne pomidory (200-500 WN8) które jadą przed siebie, lub kampią i prują z golda.

To jest zbyt uproszczajace podejscie do sprawy, ktora jest bardziej zlozona. Dajmy na to grasz is6 (tier VIII) i bijesz sie z is3 (tier VIII). Twoja penetracja na zwyklej pestce wynosi 175 a na goldzie 217. Jego penetracja na zwyklej pestce wynosi 226. Macie podobna ilosc dmg sredniego, podobna ilosc hp. Bez golda owszem masz szanse przebic jego przod pancerza, pod warunkiem ze masz sprzyjajace losowanie w penetracji (penetracja nie jest stala tylko losowa z zakresu a 175 to sredni rezultat). Bez golda w tym pojedynku masz marne szanse z goldem, bardziej wyrownane ale nigdy nie bedzie to przewaga. Oczywiscie takiego gracza is6 grajacego na goldzie nazwie sie gold noobem, przy czym gdyby jechal w starciu is3 vs is3 na zwyklej pestce, to juz bedzie bardziej pro (co jest absurdem bo is3 na zwyklej ma wiecej penetracji niz is6 na goldzie). Ponadto powtorze sie ale bede powtarzal to kazdemu. Zeby przeciwnik Ciebie przebil, nie wystarczy mu zaladowac gold ammo, musi miec Ciebie jeszcze w polu widzenia. To Twoje bledy w wyjezdzie, ustawieniu czolgu, itp itd umozliwiaja mu strzelanie do Ciebie, chocby byl najwiekszym kamperem. Ja wyznaje zasade, graj z glowa i tak jakby kazdy mial gold ammo w lufie przez co dluzej zyje na polu walki i robie lepsze wyniki.

Edytowane przez broodeeck
Link to post
Share on other sites

@up

No strzelać na czołgu premium na którym masz zarobić jak najwięcej z golda to już jest przesada. Skoro IS-6 ma tak słabą penetrację na zwykłej pestce to po co kupiłeś ten czołg? Nie lepiej było kupić T34, FCM, Lowe czy jaki kolwiek inny czołg który ma większą penetrację? Ja gardzę osobami które strzelają z premek goldem bo to szczyt idiotyzmu. Na czołgu który ma zorobić więcej niż czołg zwykły strzelać z golda tylko po to by przeżyć i zarobić tyle samo co zwykły czołg...

Link to post
Share on other sites

@up

No strzelać na czołgu premium na którym masz zarobić jak najwięcej z golda to już jest przesada. Skoro IS-6 ma tak słabą penetrację na zwykłej pestce to po co kupiłeś ten czołg? Nie lepiej było kupić T34, FCM, Lowe czy jaki kolwiek inny czołg który ma większą penetrację? Ja gardzę osobami które strzelają z premek goldem bo to szczyt idiotyzmu. Na czołgu który ma zorobić więcej niż czołg zwykły strzelać z golda tylko po to by przeżyć i zarobić tyle samo co zwykły czołg...

Dla mnie szczytem idiotyzmu jest Twoja argumentacja. Na tym chyba zakoncze polemike z Toba. 

Link to post
Share on other sites

Ja tez gram by zarobic i srednio zarabiam 40k, czesto strzelajac na goldzie. Ty masz 248 penetracji na zwyklej pestce, ja mam 217 na goldzie, komentarz chyba zbedny. Musze rozegrac 2 gry by zarobic tyle co Ty w jednej ale zarobie jednoczesnie robiac wyniki. Dla Twojej wiadomosci czolgi premium nie kupuje sie dla samej penetracji ani dla samego zarobku. Ja uwielbiam linie rosyjskich czolgow, na is6 wyszkolilem zaloge na is7 (5 perkow), oba medy rosyjskie (prawie 4 perki na kazdym) i teraz szkole na is3 (na razie 2 perki). Mialem T34 ale go sprzedalem bo po 600 rozegranych na nim bitwach stwierdzilem ze ten czolg nie nadaje sie do mojego ofensywnego, agresywnego stylu gry. Gram na goldzie, bo mam frajde jak rozwalam czolgi a krzykacze i hejterzy tacy jak Ty potrafia usprawiedliwic swoja glupote tylko jednym tesktem - gold noob.  

Link to post
Share on other sites

Mojego WN8 dorobiłem się bez golda, bo jest mi zbędne.  Kiedyś golda nie było i było dobrze, na pewno lepiej niż teraz, bo kiedyś trzeba było używać czegoś co się nazywa MÓZG w tej grze. Mówi to gracz który kiedyś grał IS-3 z działem 100mm bo nie stać mnie było na pociski do 122mm lub T-44 które losowało prawie ciągle na X tiery z działem 100mm.

http://www.noobmeter.com/player/eu/Darek94PL/500482077/

Link to post
Share on other sites

Jezeli twierdzisz,  ze grajac na goldzie nie trzeba uzywac mozgu, to ja twierdze ze jednak nie potrafisz go uzywac. Nie potrafisz nawet argumentowac dlaczego grajac na is6 na goldzie jestem noobem, skoro nawet na goldzie mam najmniejsza penetracje ze wszystkich VIII tierowych czolgow ciezkich (is6 ma to samo dzialo co byly kv1s VI tieru). 

Link to post
Share on other sites

sorry brood ale powtarzasz to jak mantre "is6 ma to samo dzialo co byly kv1s VI tieru" ale ja grając przeciwko niemu jakoś nie widzę aby on był jakoś upośledzony z tego powodu...jak się trafi dobry gracz to potrafi użyć tego działa więc nie kumam o co chodzi...

Każdy czołg ma dobre i złe strony i na każdym wymienie Ci co najmniej po 3 plusy i minusy więc wiesz...

IS6 dużo odbija jak potrafisz nim grać, działko teoretycznie ze statystyk jest na in minus ale jak piszę stary kw1s też potrafi ubić 8 tier ale nie daje im rady bo ma za mało hp i jest papierowy, więc jak wymienisz te rzeczy na bardzo dobry pancerz i ilość hp z IS6 masz czołg prawie idealny:P

 

 

@up dariusz graty że jesteś w piratach :)

Edytowane przez lukyeti
Link to post
Share on other sites

Cóż najlepszym się zdarza , z WG nie jest tak źle rzekłbym nawet że jest rewelacyjnie.

Grałem dwa lata w settlersów i na serio ubisoft mógłby się sporo nauczyć od WG.

Tam ciągle były jakieś problemy.

Pomijam fakt że robili konserwę co tydzień, potem konserwę konserwy konserwy bo coś zdupili

Absurd był tego typu że najpierw testowali wszystko na testowym potem to aplikowali a i tak była jedna wielka kupa co jakiś event czy przy adaptacji większych zmian...

Także tutaj jak nie ma gry jeden wieczór nie ma tragedii naprawdę :)

Poza tym gra jest darmowa czego wymagacie :P

Ja wczoraj padłem przed 22 przy laptopie:P żona nawet dzwoniła a spałem w najlepsze hehe

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...