Skocz do zawartości

[MULTI] World of Tanks


Recommended Posts

Nie wiem ale z chęcią je obadam :D

 

A więc chodzi w nich o to, że czołgi HD dostały paczkę tekstur w wyższej rozdzielczości i przystosowane one są do siatki HD tychże czołgów. Zwykłe tekstury na modelach HD wyglądają okropnie, a z tą paczką jest lepiej. Nie wiem jak z wydajnością ale je sobie zostawię ;)

Edytowane przez darkatraz
Link to post
Share on other sites

Nowe dźwięki dział w 9.4

Grafiki się czepić nie mogę, ale pod kątem dźwięku, to ta gra strasznie kuleje.

Pomijając fakt, że widząc jakiś czołg po lewej stronie, a słyszę go w prawej słuchawce, to każdy czołg brzmi tak samo (strzał).

Nawet te nowe dźwięki, jak się przysłuchacie, brzmią również bardzo podobnie tylko częstotliwość strzałów zmienia ich charakterystykę oraz ich końcowy efekt (pogłos lub trafienie w cel). Większe echo słychać na równinie, niż w górach. 

Link to post
Share on other sites

Wiesz jak by nie patrzeć to firma białoRuska tak więc oni mają na to wyj... byle by kasę trzepać. Graczy mają w du**e. Na super testach słuchają tylko i wyłącznie graczy rosyjskich, inne narodowości ich nie obchodzą, choć podobno jeszcze z niemieckimi testerami się liczą. Zresztą wystarczy spojrzeć na europejskie eventy, a eventy w rosji oraz aktywność pracowników WG w stosunku do rosyjskiego community. Nawet niektórzy z moich znajomych, którzy grają głównie ESL i inne takie e-sportowe turnieje przenieśli się na serwer rosyjski bo tam WG sypie więcej $$$, dużo więcej.

Link to post
Share on other sites

To nie ma nic do rzeczy. Jeśli firma nie jest biało(ruska) to chodzi o dobro gracza a nie o kasę? :)  Mają lepsze eventy? Graj na serwerze RU (jeśli można?). 

 

To jest nadal gra free to play. Mój szwagier złotówki na tą grę nie wydał (pomijając prąd;)) a gra ze mną od ponad roku. A taki Battlefield - ile kosztuje podstawka, ile jakieś tam dodatki- a gra była średnio grywalna przez jakiś czas (ja nie grałem ale znam opinie). 

Edytowane przez szary_turbo
Link to post
Share on other sites

 

 

A taki Battlefield - ile kosztuje podstawka, ile jakieś tam dodatki
 

BF, to zupełnie inna bajka.

Ja kupiłem podstawkę BF3, potem dokupiłem dodatek premium, dzięki któremu dostawałem to, co nawet jeszcze nie było zapowiedziane. Wszystko za łączną kwotę 248zł i bezterminowo.

Główna różnica między WOT'em a BF'em jest taka, że w BF'ie gracz z kontem premium nie miał żadnych ulepszaczy i wspomagaczy, miał tylko inne, nowe rzeczy (broń, mundur, inne mapy itp) - tam liczyła się umiejętność gracza, a nie ilość przelanych złotówek na konto producenta.

Po poznaniu dodatków premium w BF'ie i tak tylko grałem tym i na tych mapach, co są w podstawce.

Link to post
Share on other sites

Główna różnica między WOT'em a BF'em jest taka, że w BF'ie gracz z kontem premium nie miał żadnych ulepszaczy i wspomagaczy, miał tylko inne, nowe rzeczy (broń, mundur, inne mapy itp) - tam liczyła się umiejętność gracza, a nie ilość przelanych złotówek na konto producenta.

 

 

Mógłbyś bardziej zagłębić temat przed wypowiedzią :] Zobacz co daje konto premium. Darmowe mody bardziej wspomagają rozgrywkę niż złote pestki a gdzie tu konto premium. 

Link to post
Share on other sites

Skeep, a jedynie z niektórymi brońmi wprowadzonymi w dodatkach ;)

Nie rozumiem.

 

Mógłbyś bardziej zagłębić temat przed wypowiedzią :] Zobacz co daje konto premium. Darmowe mody bardziej wspomagają rozgrywkę niż złote pestki a gdzie tu konto premium. 

Powtórzę - BF, to zupełnie inna bajka, inny rodzaj gry, inna zasada dystrybucji, sprzedaży, utrzymania. Żaden mod w BF'ie nie dawał przewagi graczowi, żadne konto premium nie dawało przewagi graczowi - niezależnie, czy ktoś miał premium, czy też nie, każdy miał takie same szanse w walce. Każdy parametr (rozrzut, siła rażenia, zasięg itp) był taki sam, niezależnie od rodzaju posiadanego konta/dodatku.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...