Skocz do zawartości

[MULTI] World of Tanks


Recommended Posts

Nie ma sprawy. Porozmawiam najpierw z znajomymi bo szukamy klanu we 3/4 chociaż dziś wchodzą ci najemnicy dla bezklanowców co też jest jakąś alternatywą.

 

Ps.

Gracze w EFE może mają skilla ale niektórzy całkowite ch*** które nie na widzą polaków z grubsza. Dużo tam Niemców i trochę finów. Finowie akurat są spoko ale Niemcy... Nie grałem zbytnio z Niemcami w plutkach po te ich teksty do polaków odnośnie 1939 mocno mnie lekko ujmując denerwowały.

Edytowane przez TheDariusz
Link to post
Share on other sites

Jedni mówią A, a drudzy B. Ja wam za to powiem, że wot się sp******** Jest po 12:00, aktualizacje pobrało, zainstalowało, a połączyć się z serwerem by wykazało, ze najnowsza jest wersja nie chce.

Przy okazji instalowania aktualizacji to neta mi w kompie zerwało, a jak pobierało to strasznie net mulił -_-

 

Tak u mnie wygląda teraz WoT  :wariat:  %-)  :wariat:  %-)

http://i.imgur.com/nTUVzi8.jpg

 

I ludzie z KV-85 będą latać z 100mm lufą która wali po ~250, penetracji ma tyle co 122mm (ta sama co w KV-1S) tylko szybciej strzela i jest celniejsza. 122mm teraz ma 3 strzały na minutę, a celność to 0.5 na 100m %-)

Edytowane przez darkatraz
Link to post
Share on other sites

Idioci mieli 7h na wprowadzenie tego i się nie wyrobili -_-

 

Blizzard w 1h wprowadził na serwery patch 2.1.1 do diablo 3, patch 2.1.4 do starcrafta 2, patch 1.2 do heartstone i pre patch (pobiera pliki patcha które czekają aż patch uzyska status live) 6.0 do World of Warcraft. Jednocześnie servery zaktualizowali do najnowszej wersji i problemów takich nie było jak jest z WoTem :P Zajęło im to tylko 60 minut, a nie aż 7 godzin  :rotfl:  :rotfl:


Iphone 6 czy 6 Plus ??

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...