Skocz do zawartości

[MULTI] World of Tanks


Recommended Posts

Witajcie, mam pytanie do graczy w wota którzy posiadają radeona R9 280x (ja akurat od gigabyte) ile macie FPS-ów na full detalach w FHD. Pytam ponieważ podejrzewam, że CPU jest kulą u nogi w przypadku tej gry i nie pozwala mojej grafice pokazać co potrafi.

Link to post
Share on other sites

tak czy siak na pewno lepiej będzie śmigać. Teraz na i3 mam 3,4Ghz a i5 planuję kręcić do 4,5. A to, że WOT kuleje jeśli chodzi o optymalizację to widać podczas każdej bitwy :P Przy obecnych GPU powinniśmy mieć po minimum te 80 FPS a nie jakieś marne 40  :cry:

Link to post
Share on other sites

W nowym Cd action 23 wrzesień pojawi się numer z kodem na czołg t-127 i 3 dni konta premium. :)

 

 

 

Obecni gracze dostają sowiecki czołg premium T-127 (o wartości 850 golda) i 3 dni konta premium, a nowi gracze do tego jeszcze 500 złota i 3 dni konta premium. Na nowym koncie można wykorzystać oba kody. Na już istniejącym - tylko jeden. Kody działają na serwerach EU i są ważne do końca tego roku.
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Miałem 2 tygodnie R9 280x i I5 2500k podkręconego do 4,3 więc moja wypowiedź powinna dać CI obraz :)

FullHD opcje chyba też wszystkie na fulll i średnio 70+ fps były mapy że nawet było ok 90-100

Przeszedłem enemy front na full opcjach tak samo +70 fps cała gra praktycznie

Odpaliłem też new order i gra tak samo płynęła po prostu chociaż to była nowość jakaś.

To bardzo dobra karta wg mnie jak za 700zł

ehh tak mi szkoda mojego blaszaka...

 

Dziś panowie zaczynamy walczyć w Twierdzy obecność o 19 obowiązkowa!

Link to post
Share on other sites

Wygranie Toga wydaje się banalnie proste...

“Togtober” month event
- be in top 3 in XP in your team in random battle on a tier 4+ tank, get 50 percent more XP
- win 5 games on a tier 4+ tank once per day while being in top 10 in XP, get 1 gold repair kit and 1 gold fire extinguisher
- complete the previous mission 15 times, get a free TOG II + garage slot

 

Ciekawe jak on zarabia bo oprócz tego że ma 1400 HP to nie widzę w nim żadnych plusów...

Ogólnie event bardzo na plus bo to jakby nie patrzeć VI tier premium

Edytowane przez lukyeti
Link to post
Share on other sites

No dziś przygotować się na ściąganie patcha 9.3

Od dziś wot już nie będzie taki sam :)

Ciekawe jak to wyjdzie z tym KW1S oraz te rykoszety pocisków z penetracją :P

 

Trzeba by zorganizować jakąś akcje/pikietę/ankietę wśród polskiej społecznośći wota aby wycofali te przeklęte gold ammo...

Gość który ma 20 pkt eff , którego bym zjechał w normalnej walce łoi mnie w T32 bo strzela z golda

To ma podnosić poziom gry?? No sorry ale sprawia że koleś jest jeszcze większym noobem niż był, bo teraz totalnie się nie rozwija i nie myśli na mapie...ot wyjedzie strzeli parę razy bo wszystko mu wejdzie i po sprawie...

Jak pisałem czekam na pociski na podczerwień z samonaprowadzaniem i podpowiedzi w grze dla nobów gdzie pojechać żeby się nachapać fragów... bo to jest kolejna bolączka tej gry...

Wczoraj kilka bitew gdzie praktycznie będąc 6 rzuconą na 8 i 8 rzuconą na 10 jestem po bitwie na topie listy bo ja kasuje 2-3k dmg a takie topowe tiery mają po bitwie 700dmg ale za to 3 fragi :P

Genialni gracze po prostu...

Powtarzam początkującym nie goń za fragiem a za obrażeniami.

 

Ogólnie jestem zadowolony bo staty systematycznie podnoszę :)

Dobiłem już 53,5%win ratio ponad 1 frag na bitwę i dmg na poziomie 730

W xvm już mam 50pkt :)

Pomału ale do przodu!

Edytowane przez lukyeti
  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Ja po bardzo długiej przerwie postanowiłem wrócić do tej gry, ponieważ nie mam kasy żeby kupić Diablo III i śmigać z kolegami :D

Wiem że bardzo źle robię wracając do tej gry. Po paru bitwach (3) mocno zszokował mnie poziom graczy. Myślałem że robiąc sobie przerwę gracze nauczą się trochę, chociaż odrobinkę lepiej grać ale niestety. W każdym bądź razie szukam jakiegoś klanu polskiego, w miarę ogarniętego. Nie oczekuję że będzie to polskie EFE ale żeby nie była to banda idiotów która twierdzi że Obj 140 jest jeb*** rusherem skoro to ruski sniper tank.

Moje statsy: http://www.noobmeter.com/player/eu/Darek94PL/500482077/

 

@luketi

Masz rację WoT nie będzie już taki sam :D

Z każdym patchem jest coraz gorszy.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...