Skocz do zawartości

[MULTI] World of Tanks


Recommended Posts

Spajdi, myślę, że czas na to aby niektórzy wymienili się w końcu telefonami, lub pogadali na TS. ;)

Niektóre sprawy załatwia się prościej rozmawiając, niż pisząc kilkadziesiąt postów po kilka słówek.

Później w jednym poście można zawrzeć streszczenie dla innych zainteresowanych.

Link to post
Share on other sites

Miałem w klanie kumpla co miał papugę w pokoju i od czasu do czasu przychodziła jego matka :P

Najlepsze było jak do nas zagadywała po CW haha oczywiście matka nie papuga :)

To właśnie z nim zająłem 2 miejsce w turnieju esla :) (przez niego też m.in przegraliśmy finał ale to nie ważne było :)

2k golda w jedno popołudnie wygrałem.

Fajne są te turnieje ale na serio trzeba być dobrym i mieć szczęście bo ekipy co tam grają prezentują bardzo dobry poziom. Tak po 2 meczach wygranych zaczyna się na serio walka na całego.

Edytowane przez lukyeti
Link to post
Share on other sites

Jedno sie udalo przeskoczyc, a tu nastepne. Grasz sobie i nagle zwiecha gry, po 5 sekundach dzwiek jakby wszystko dalej dzialalo, obraz stoi w miejscu. Kompletna loteria.. Moze to ten mod na mape...

Se podaruje WoTa na kolejne pol roku..

Edytowane przez Moggster
Link to post
Share on other sites

moggster

 

jakie łącze ? wyłącz przeglądarkę i torrent . jam mam 7.2 mb/s a i tak lagi są *** szczególnie przy przełączaniu w tryb snajperski .

 

lukyeti , też tak mam " byś dziećmi się zajął , a nie tylko przy kompie siedział " :D  dlatego gram po 21 .

Link to post
Share on other sites

typowa dla mnie bitwa walczę z 4-5 a reszta teamu i tak dostaje w du**ę...

14 strzalów weszło z 17 celnych 1700dmg zadane a u przeciwnika dwóch najlepszych 800 i 600 i mają razem 7 kili jakieś żarty to są

http://i58.tinypic.com/34g9e8h.png

Edytowane przez lukyeti
Link to post
Share on other sites

Nie dzięki pomęczę się o własne wyniki :P

Wreszcie dobra bitwa 6 trupów 12 wrogów w celu szkoda że padłem jak ciota bo miałbym jeszcze  stalową ścianę i chyba snajpera...

http://i62.tinypic.com/14e8nt1.png


wreszcie kolejny master 

Walczyłem z churchilem byłby 7 kill i bym nie zginął a tutaj nie wiem skąd arta na autostradzie w miescie zajechała mnie od tyłu i pac !!! nie pierdzielił się gości rozgniótł mnie jak jajko hehe

http://i60.tinypic.com/2qsz210.png

Edytowane przez lukyeti
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...