Skocz do zawartości

[MULTI] World of Tanks


Recommended Posts

No jakbym nie sprzedał konta to miałbym 14 X tierów hehe

Powiem Ci tak kto jakim jest graczem okazuje się jak grasz w teamie gdzie podlegasz pod dowódcę i masz wsparcie kolegów. Pro czy nie pro najgorszy nie jestem :)

Granie na randomach to są żarty tak naprawdę

Widzę to po sobie i tego jakie robię błędy na randomach

Zawsze na przodzie i przeważnie sam na 2-3 nawet 4 i jeszcze jelenie nie wyjadą na Ciebie bo trafisz jednego za 300-400 LOL Człowiek po bitwie widzi co mógł zagrać lepiej. Do ego ten pośpiech za expem i następną bitwą bo szkoda czasu.

 

Jak masz dowódcę i konkretne zadnie to człowiek inaczej się nastawia do działania:)

Co Ci po tym że na randomie jesteś w 1-3 od góry po bitwie jak reszta pomidorów polegnie i przegrywasz bitwę.

ehh brak mi konkretnych CW jak w CZPIP-ie

No ale chociaż zobaczę się z 3 osobami na turnieju w Tychach to się powspomina a jednemu się uszy w końcu natrze bo przez niego odszedłem :)

 

Zagrałem dwie bitwy IS-7 i nie wiem co ludzie tak narzekają wg mnie nic się nie zmieniło

Jak dobrze osłaniasz przód i wiesz jak działać jego lufą to cholernie groźny czołg.

 

PS.

WG BŁAGAM O NERFA DLA FOCHA !!!

I hate this french bitch.

 

Co do nowego klanu to wbiłbym się gdzieś gdzie bez ciśnienia można być na 3-4 dni w tygodni na CW

Edytowane przez lukyeti
Link to post
Share on other sites

Fochy są 2 ale tylko jeden może mieć alfę zmniejszana z 850 do 750 ;) dobre czołgi w tej linii zaczynają się od AMX AC 46 poniżej wszytko oprócz SCA to mordega ;) i tak jak np 268 i e4 dostaną rekompensatę w czasie przeładowania tak by DPM został ten sam tak Foch jej nie dostanie

 

Edytowane przez Alpi
Link to post
Share on other sites

 -150mm and 152mm tier 10 TD guns nerf, from 850 damage to 750 damage, but DPM remains the same

 

Tak pisze w changelogu :) i tym się sugerowałem bo nie widzę innej możliwości żeby dpm zostal taki sam jak zabierają alfe niż szybszy reload

Link to post
Share on other sites

W moim rozumowaniu wydaje mi się poprawnym jak zabierają alfę DPM spada, a żeby został ten sam muszą nadrobić mniejsza alfę reloadem :P

Tak przynajmniej mi się wydaje :P

Edytowane przez Alpi
Link to post
Share on other sites

byłem wczoraj w Tychach na eliminacjach do dzisiejszych finałow Europejskiej Ligi WG:)

Zyski:

- 2300 golda

- 1 dzień premium

- premium tank 3 tier

- miejsce w garażu

- brelok do kluczy

- model samoloty ze steropianu

- model mini tigera

- 2 koszulki dla mnie i żony

- torba firmowa WG

Straty

- 30 zł na paliwo i 20zł na pizze z colą :)

 

Dziś tam będzie *****iście!!!

Rozczarowanie evil panda squad - miernoty do kwadratu takich błedów na tym poziomiem to się nie spodziwałem

Trochę kazna mnie rozczarowała wygrywali z denova 2-0 przegrali 2-3 i wtopili z naszymi z Lemming Train

Ogólnie całkiem przyjemnie nie licząc wtopy organizatorów jak kolesie mieli lagi w połowie turnieju LOL!!!

Edytowane przez lukyeti
Link to post
Share on other sites

LightTank M3 stuart

Ogólnie drugiego dnia wielka kompromitacja WG i wielka afera.

Ze środkowego miejsca na jednym ze stanowiska do grania P0DOBNO było widać ekran zamontowany na 1 piętrze i ten koleś co tam siedział widział pozycje przeciwników na mapie...

Kumpel był na finałach w sobotę i mówił że było niezłe zamieszanie

Masakra że nikt tego nie sprawdził

Polacy z leming train zajęli 3 miejsce i wygrali 21k euro do podziału niezła kasa nawet :P

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...