Skocz do zawartości

[MULTI] World of Tanks


Recommended Posts

W ten "weekend", WG funduje nam darmowe siateczki! Wystarczy skitrać się gdzieś po za zasięgiem wroga, zabić jednego czerwonego i nie dać w siebie ani razu trafić ;] (Najlepszy do tego TD chyba będzie)

Nie jestem pewien, czy dotyczy to arty, ale nic nie napisali na ten temat, więc zadanie jest jeszcze łatwiejsze :P


A teraz najlepsze. Genialne WG postanowiło rozdawać 25tysi za nic :)

Cel
Spowodować uszkodzenia o wartości 5000 punktów w ciągu dowolnej liczby bitew.
Nagroda
25 000 kredytów
Warunki
Tylko bitwy losowe.

Ciekawe, czy to tylko raz dziennie, czy jak zadam 10k to będę miał wtedy 50k, hmmm ;>

Cel
Zniszczyć 60 pojazdów przeciwnika, w tym:
    zniszczyć 20 pojazdów za pomocą M4,
    zniszczyć 20 pojazdów za pomocą BDR G1 B,
    zniszczyć 20 pojazdów za pomocą T49.
Nagroda
    7 dni dostępu do konta premium
    10 automatycznych systemów gaśniczych
    10 dużych zestawów naprawczych
    10 dużych apteczek
    1 000 000 kredytów
Warunki
Tylko bitwy losowe.
Tylko raz dla danego konta.

To też dosyć proste zadanie. Posiadam M4 i nim łatwo zdobyć te 20 fragów, T49 jeżeli ma dobre losowanie, to też spoczko, nie wiem jak z tym BDR, bo nie gram czołgami francuskimi ;P

Link to post
Share on other sites

Siateczka odebrana już wczoraj. Dzisiaj już mi się nie chce, ale jutro ostatni raz mogę zrobić 15 wygranych i dostać 250tys za free.
Przyda się, bo kupiłem troche automatycznych gaśnic i  zestawów naprawczych. Milion poszedł się... Ale drugi milion zaoszczędziłem :)
Szkoda, że chwilowo kryzys srebra posiadam, bo bym więcej kupił :P

Link to post
Share on other sites

http://vpx.pl/i/2013/10/03/shot_001.jpg

Ogień w wodzie :wariat:. Ciekawe zabawki zapowiadają się w nowej łatce, napewno idę w Waffenträger auf E-100 może z wolnego doświadczenia, ciekawi mnie trochę też nowy 8 tier.

Link to post
Share on other sites

No właśnie czekam... Ale nie wiadomo nic o tym, ani kiedy to wystartuje ;P
Podobno jeszcze długa droga przed nimi :/

 

 

//Edit

A cholera jasna, co ja się będę tak bawił, skoro połowa graczy korzysta z modów pokazujących weakspoty...
Możecie podrzucić jakiś link do takiej modyfikacji? kilka pierwszych wyników z google blokuje antywirus, a te których nie blokuje, to są po rosyjsku :/

Edytowane przez KtosCos
Link to post
Share on other sites

Jak to kurna jest?! wczoraj wbilem ratio na m103 do 52% (odbilem sie od dna), a dzis mam same druzyny w ktorych robie najwiecej, a i tak przegrywamy (np. 4k dmgu w nich wpuscilem, ale druzyna wjechala JT pod lufe ><). W niedziele graja same pomidory czy co? Stracilem juz 2% ratio xd

Edytowane przez Moggster
Link to post
Share on other sites

Olej staty, ja nawet nie wiem co do czego i jak w tych statach :P

W weekendy i w godzinach 14-20 jest najwięcej osób, więc i najwięcej pomidorów. Ale wtedy również masz lepszy MM, w godzinach ok. 10 na tygodniu osób oczekujących na bitwe jest ok. 400-500, wtedy MM rzuca niższe tiery do wyższych co by było te 15 osób.
 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...