Skocz do zawartości

[MULTI] World of Tanks


Recommended Posts

Już go popsuli. W rekompensacie jeśli miałeś zbadany silnik to dostajesz 25k wolnego expa i 115k kredytów. Widziałeś nowe oświetlenie ? Najlepiej to wygląda na pustynnych. BTW. Bagno i Komaryn przywrócili :D

 

@up: Mody stare nie działają z 8.8 ponieważ twórcy zmienili nie tylko folder w gui z flash na scaleform ale i zrobili sporo zmian w kodzie gry.

Link to post
Share on other sites

********** *************** *************

Mówi Wam to coś? Tak... dodali do WoTa cenzurę, bez możliwości jej wyłączenia! A najgorsze jest to, że zrobili to niezbyt dokładnie... Przykładowo chciałem do kolegi napisać "Czym grasz" wyszło "Czym *****" -,-

Jagdpanther też ma ucięty jeden silnik... Ehh...

Jedna rzecz mnie cieszy, że w zamian za to, że posiadałem w garażu VK 30.01 H  dostałem:

- zostawili VK 30.01 H

- dodali VK 30.02 (M)  z 100% załoga

- dodali miejsce w garażu

 

Tylko ten VK 3002 nie powala, jest dosyć cienki jak na 6 tier a mam już wszystko topowe :/

Link to post
Share on other sites

Grałem hellcatem 90% klanu u mnie zachwycone tym czołgiem dal mnie porażka, widocznie nie umiem nim grać :)

Teraz mam T25/2 i o dziwo gra mi się dobrze a pół klanu mówi że do niczego się nie nadaje hahaha

Weż at strasznie twarde pieroństwo i szybko wali z aramty chociaż nie miałem to te czołgi do łatwych przeciwników nie należą.

Co prawda duży weak to wieża ale o dziwo nie zawsze też wchodzi nawet jak strzelisz w ten sam ślad...

ehh naleśnik moja miłlość do niego jest prawie taka sama jak do pattona :)

Miałem oba powiem szczerze że nie palił się więcej niż inne obj 140 nie znam....

Ja robie przerwe w wocie

Czas w końcu odpalić metro last night i poczuć jak opada szczęka i jak cieknie mocz po nogach hehe

Mam nadzieje że wszystkie błedy już wykryli poprawili i cantona sobie w spokoju pogra:)

Edytowane przez lukyeti
Link to post
Share on other sites

dosylacz, wenta, szybsze celowanie. pierwszy perk to wszystkim naprawa


Grałem hellcatem 90% klanu u mnie zachwycone tym czołgiem dal mnie porażka, widocznie nie umiem nim grać :)

Teraz mam T25/2 i o dziwo gra mi się dobrze a pół klanu mówi że do niczego się nie nadaje hahaha

Weż at strasznie twarde pieroństwo i szybko wali z aramty chociaż nie miałem to te czołgi do łatwych przeciwników nie należą.

Co prawda duży weak to wieża ale o dziwo nie zawsze też wchodzi nawet jak strzelisz w ten sam ślad...

ehh naleśnik moja miłlość do niego jest prawie taka sama jak do pattona :)

Miałem oba powiem szczerze że nie palił się więcej niż inne obj 140 nie znam....

Ja robie przerwe w wocie

Czas w końcu odpalić metro last night i poczuć jak opada szczęka i jak cieknie mocz po nogach hehe

Mam nadzieje że wszystkie błedy już wykryli poprawili i cantona sobie w spokoju pogra:)

Mowisz, ze polecasz t-62?

Tylko kurcze załoge mam swietna na t-54. 4 perk na 68%. 9 tieru nie chcialbym sprzedawac, bo super czolg, a na X wlasnie taka zaloga by sie przydala...

z kolei na t-54 ze swieza zaloga juz nie bedzie tej zabawy.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Tia... To jednak był błąd z tym at8 :P Już wiem dlaczego tak mało osób nimi gra :P

Jest na tyle kiepski, że pierwsze trzy rundy szybko odpadłem z gry. Ale teraz już lepiej mi idzie i być może z topowym działem będzie dało się coś ugrać! Nie mam zamiaru zakładać drugiego z kolei działa, które posiada tak mizerną penetrację, że szok... Mniejszą od stockowego :o

 

Jest to bardzo trudny czołg, nie wybacza błędów, ale gdy zasłonimy cały prawy front, to mogą sobie strzelać i strzelać... :)

 

 

Pierwsza bitwa hellcatem:

- To jeździ szybciej niż nie jeden lekki czołg!

- To ma pancerz cieńszy niż nie jeden czołg II tieru!

- To maszynka do nabijania DMG! Z działem przeniesionym z T49, udało mi się w pierwszej bitwie zebrać 900 dmg, może nie jakaś wielka suma, ale biorąc pod uwagę, że mnie blokowali, to całkiem ok :D

 

O niebo lepszy niż at8 ale zobaczymy jak będzie z topowymi modułami ;]

Edytowane przez KtosCos
Link to post
Share on other sites

 

 

Pierwsza bitwa hellcatem: - To jeździ szybciej niż nie jeden lekki czołg! - To ma pancerz cieńszy niż nie jeden czołg II tieru! - To maszynka do nabijania DMG! Z działem przeniesionym z T49, udało mi się w pierwszej bitwie zebrać 900 dmg, może nie jakaś wielka suma, ale biorąc pod uwagę, że mnie blokowali, to całkiem ok :D

Yup, Hellcat fajna rzecz. Dla mnie swój pazur pokazuje jako szybki ninja - czaisz się w zaroślasz, strzelasz i szybko wiejesz na drugi koniec mapy, żeby wróg nie zorientował się gdzie siedzisz. No i fajna (bo szybka i ma znośną zwrotność) zabawka do zbijania artylerii ;). Ale z powodu włąsnie tego słabego pancerza trzeba mieć oczy dookoła głowy.

Link to post
Share on other sites

Blow-up?

Ja zacząłem grać ciężkimi z drzewka brytyjskiego. Jestem na Churchilu I, wolny, ale te 25-30 osiąga, topowe działo przyzwoite - zresztą takie samo jak w cromwellu, ale pancerz... Przereklamowany. KV1 przebija bez problemu, co prawda gdy skątuje to już tak łatwo nie ma. Ale całkiem fajnie się gra, mam nadzieje, że Churchill VII będzie już trochę grubszą rybą :D

Edytowane przez KtosCos
Link to post
Share on other sites

Gram w WOTa już dosyć długo i  muszę przyznać, że gra jest dosyć fajna. Podoba mi się pomysł ....jest w miarę dopracowana. Zwłaszcza strzały w dziesiątkę :P

 

Problemem jest nerfienie czołgów ... w każdym właściwie patchu.

 

Wybierając jedno drzewko ... po dojściu na 10 tier stwierdzasz, że po kilku następnych patchach twoja wymarzona maszyna jest tak skopana , że nie warto już nią grać.

 

Po tzw "zbalansowaniu gry" okazuje się, że trzeba zarabiać krocie, żeby zdobyć jakąkolwiek kasę na 10 tierach.

 

A wszystko tylko po to, żeby wyciągnąć kasę na konta i czołgi premium.

 

Pozdr

Link to post
Share on other sites

Nie od dziś wiadomo, że wszystko (dosłownie WSZYSTKO) Wargaming robi po to, aby zarabiać na grze.
Może ktoś powiedzieć, że przecież gold ammo jest za kredyty. Wcześniej, bez gold amunicji, mało kto jej używa, teraz gdy można kupić za kredyty, więcej osób jej używa przez co i my musimy jej używać co za tym idzie - mniej zarabiać, a aby więcej zarabiać trzeba premium.

Taki typowy Pay to win :/

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...