Skocz do zawartości

[MULTI] World of Tanks


Recommended Posts

Każdy czołg na stocku to jakiś żart :) trzeba się przemęczyć a potem ... no a potem jak jest MIODZIO trzeba sprzedać i to szczerze najbardziej wqrwia mnie w tej grze:P

Taką vk 3001P czy tiger P na maxie to z bólem serca pchnąłem...

Taa ferdek to dla mnie najbardziej irytujacy czołg tej gry już bez kitu wole walczyć z T95 niż z ferdkiem

Strzelasz z tego samego czołu z tego samego działa w ten sam punkt i raz wchodzi raz nie..

A irytacja sięga zenitu jak z boku wejdzie za 0 ...

Wujashek fakt T54 to bajka wg mnie lepszy niż X chociaż działo mu znerfili ostatnio...

ehh przypominają się CW na piaskach i podświetlanie :)

Albo rushe 3xT54 po arte w czasach gdy nie było batczatów i innych gówien...

Była tylko siła stali plus spryt plus fart przy omijaniu pocisków i wjazd na bazę wroga od tyłu BAJKA

Nie mówię też co 3 T54 robiły np z dwoma zapodzianymi przez wroga IS-7 :)

 

Wczoraj jakiś kiepski dzień X 2 na T29 wbiłem za 6 razem a potem jakieś bezndziejne porażki na micromausie

No żal ja sam zatrzymałem np 3 a i tak wtopa bo reszta teamu śledzie...

ale co tam dziś będzie lepiej!!!

Od 15 expie do minimausa i zbieram pomału na 105mm na T29 :)

 

Co do exp załogi to ja robię tak.

WBijam 100% potem pierwszy perk

Dowódca mentor plus wszyscy naprawa

Jak wbije wszystkim 1 perk na 100% a drugi tak ok na 20% kasuje wszystko za monety czyli z 2 perka mamy 90% wartosci i wbijam wszystkim 1 perk bractwo broni a drugi perk znowu dowódca mentor a reszcie znowu naprawe :)

 

PS

Jak wam brakuję kasy radzę wejść w magazyn i sprzedać wszystko co niepotrzebne:)

Ja raz tak zyskałem 1mln, a mój kumpel co o tym nie wiedział że tam sie to zbiera ,po sprzedaniu miał chyba 2,2mln z części :)

Edytowane przez lukyeti
Link to post
Share on other sites

 

 

Jak wam brakuję kasy radzę wejść w magazyn i sprzedać wszystko co niepotrzebne:) Ja raz tak zyskałem 1mln, a mój kumpel co o tym nie wiedział że tam sie to zbiera ,po sprzedaniu miał chyba 2,2mln z części

Ja to sprzedaję na bieżąco, odkąd odpaliłem wot po raz pierwszy :D Ponadto polecam zakup creditmakera- jak nie premium tanka to chociażby jakąś V tierową maszynę- kv, pzIV, su-85, M4 sherman. Ładnie zarabiają.

Link to post
Share on other sites

Mnie szlag trafia jak mam placic 1230 kredytow za jeden pocisk do t-54. Przy wysokiej szybkostrzelnosci, stosunkowo malej penetracji i obrazeniach, bez premki ciezko wyjsc na +. Nawet pociski do dzial sporo wiekszych kalibrow sa tansze.

Link to post
Share on other sites

Sam wczoraj zakupiłem premkę na miesiąc jednak wcześniej tak nie szalałem i prawdę mówiąc nawet po dojściu do 8 tierów częściej korzystałem z creditmakerów niż portfela ;)

 

E:

Przed momentem na prochorowce pojechałem w lewo a cała reszta w prawo z czego większośc na wzgórze. Pech chciał, ze napotkałem E-75 oraz IS-3 (wyspotowałem je). Przycelowałem bez zooma w ruska, bum.... padł na hita, sekundę później zginąłem od strzału niemca. Epic :D

 

E2:

WoT na xboxie360 %-)

 

E:

Cromwell kv1 sprzedane :D Kupiłem IS-3- fajna maszynka ;)

Link to post
Share on other sites
  • 2 miesiące temu...

wujashek 2 działo po prostu gra t54 o niebo lepiej podczas jakichkolwiek akcji masz o wiele lepsza celność o ROF na pene nie patrz bo od frontu raczej rzadko będziesz walczył :)

 

Robie t57 HT :D t69 przyda się na ESL ^^

Link to post
Share on other sites

no wlasnie gram z tym szybszym dzialem o nieco mniejszej penetracji. gram nim juz bardzo dlugo, ale na jakis czas zmienilem na to wolniejsze, ale o wiekszej penie. nie moge sie do niego przyzwyczaic troche, wiec sie pytam czy warto.

Link to post
Share on other sites

Ja uzywałem tego o mniejszej penetracji ale szybsze jest świetne nawet się nie zastanawiaj :)

Tęsknie za moim kontem pograłbym T62A czy uberpattonem i t110 nie wspomnę

Na szczęście już mam M103 i minimausa ale idę najpierw w T110!!

Składałem kumplowi kompa i wpadł kod na miesiac premki i 2050 golda za kod z nvidii :)

Eff już mam ponad 1200 co prawda miałem 1370 na tamtym koncie ale teraz chyba jak dobije do X to będzie lepiej :) ponadto zadziwia mnie moja celność >>> 77% najlepiej w klanie :)

Żona znowu marudzi że czołgi odgrzebałem ale co zrobić...

Wczoraj wbiłem 60 kill ciekawe czy dostane tą wentylacje w nagrode 50k expa też chyba ugrałem więc dzień premki też powinien być zobaczymy...

Tylko że grałem na dwóch serwerach nie wiem czy to zliczy...

 

Zdecydowanie T57 amx się do niego nie umywa z tego co obserwuje.

Ehh jakbym nie sprzedał konta to już pewnie miałbym 10 X, tam miałem 18k bitew a teraz już 3k

No ale za to mam i5 2500K i +60 fps na full wypas na full HD :)

 

Spider ja też już w 3 drzewku mam IS-3 na stocku porażka zobaczysz jak będzie 100% to się gra bajka :)

Edytowane przez lukyeti
Link to post
Share on other sites

No pisalem przecież

Konto 7 X tierów 18k bitew eff 1370 wszystkie medale I poziomu konto poszło za 700zł

Zmieniłem kolesiowi nicka dostał mojego maila i po jakimś czasie założyłem nowe

Czemu ryzykanctwo?

Edytowane przez lukyeti
Link to post
Share on other sites

A jaki WG miałoby w tym interes? Mają nowego gracza który wkłada kasę...

Ja miałem wcale nie grać bo miałem dość czołgów :)

Gdzie to wyczytałeś że doszli że ktoś komuś opchnął konto

Edytowane przez lukyeti
Link to post
Share on other sites

Nie chodzi o nowego gracza wkładającego kasę. Chodzi o założenie, że nowy gracz założy nowe konto i szybko będzie kupował premkę/golda żeby ominąć okrutnie długi grind i wyda więcej niż nowy gracz który dostał gotowe wypasione konto.  Ponadto WG zakłada, że ktoś kto nie gra przez pół roku w końcu "zatęskni" i wróci.

 

W EULA i regu jasno stoi, że jakakolwiek sprzedaż czy nawet udostępnianie (!!!) konta innej osobie nie jest zgodne z regulaminem i kary przewidziane za to to minimum reset konta a maksimum uniemożliwienie założenia konta w którejkolwiek grze spod znaku WG.

 

Kwestia zasadności tych zapisów to zupełnie inna sprawa, ale WG ma całkowite prawo do takiego ich formułowania, bo oni nie sprzedali Ci gry tylko "udostępniają grę" do grania. :) Coś jak gry z Origin.

 

Na forach WOT było multum tematów (szczególnie w English section) i płaczu. A WG ma w tej kwestii bardzo twarde stanowisko. Mógłbym swoje konto opchnąć za naprawdę grubą kasę (mam prawie wszystkie czołgi premium (pomijam plankton)), ale skutecznie mnie zapisy EULA zniechęciły. :)

Edytowane przez Mephic
Link to post
Share on other sites

to że coś jest zabronione nie znaczy że ludzie tego nie będą robić... teoretycznie mogą dojść do tego że ktoś sprzedał konto po zmianie IP, ale w takim razie by musieli banować każdego kto się przeprowadzi, ba, zmienisz ISP i ban leci bo już się z innego IP logujesz :]

 

 

 

Mógłbym swoje konto opchnąć za naprawdę grubą kasę (mam prawie wszystkie czołgi premium (pomijam plankton)), ale skutecznie mnie zapisy EULA zniechęciły.

 

takie głupie pytanie, a co ciebie to obchodzi? przecież jeżeli nawet by zbanowali to sprzedane konto to już nie jest ono twoje nieprawdaż? :D

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...