Skocz do zawartości

RISEN czy GOTHIC 4


Którą grę byś wybrał?  

43 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Którą grę byś wybrał?

    • Gothic IV
      17
    • Risen
      26


Recommended Posts

Jestem po prostu obuzony tym jak cenega postepuje z graczami nie dosc ze oficjalnie nie wypowiedzieli sie na temat petycji to jescze shakowali podpisy na nie i jest az 1745 niepotwierdzonych wpisow smierc cenedze ;):cry::cry::D:[:[:[:o:P:P blagam was nie kupujcie risena opficjalnie tylko zalatwcie sobie go w inny sposob i podpisujcie sie na petycji badzcie za tak http://www.petycje.pl/petycjePodglad.php?petycjeid=4258

Link to post
Share on other sites
  • 4 tygodnie później...

No nie powiem - dosyć ciekawie.

 

Interakcja z otoczeniem w miarę OK. Podoba mi się możliwość wspinania :)

Z dugiej strony nieograniczony bagaż i brak konieczności jedzenia (dziwne tym bardziej że można sobie coś ugotować) :P

Chwalą też system walki - może nareszcie będzie coś emocjonującego.

Link to post
Share on other sites

Obejrzałem sobie filmiki no i niestety już zaczyna mnie denerwować "drewniana" walka. Dokładnie tak jak to było wcześniej - trzy ciosy zadawane po prostu po kolei + blok :cenzura:

 

Mam nadzieję że fabuła i otoczenie zasłonią wszystkie inne minusy :cenzura:

Link to post
Share on other sites

mi sie bardzo podoba giera jedyne co mnie denerwuje to to ze nie postarali sie nad plcia piekna i w grze kobiety wygladaja tragicznie a walka moze sobie byc taka jaka jest w g1 lub 2 ten system jest dobry i oklepany bo walka w g3 byla troche usypiajaca

ale i tak jak fabula bedzie super to takie wady znikaja we mgle :cenzura::cenzura:

Link to post
Share on other sites

mi sie bardzo podoba giera jedyne co mnie denerwuje to to ze nie postarali sie nad plcia piekna i w grze kobiety wygladaja tragicznie a walka moze sobie byc taka jaka jest w g1 lub 2 ten system jest dobry i oklepany bo walka w g3 byla troche usypiajaca

ale i tak jak fabula bedzie super to takie wady znikaja we mgle ;);)

Mi trochę brakuje jakiegoś sensownego stylu walki . Jeśli już odeszliśmy od turowości w cRPG to niech chociaż walka nie ogranicza się tylko i wyłącznie od wciśnięcia trzy razy przycisku. Już zdecydowanie wolę tryb z np.Obliviona w którym mam możliwość wpłynięcia na to jaki cios będzie zadany. Ciekawszy od tego co widzę w Risen jest nawet styl Wiedźmina - nie jest przecież jakoś nazbyt interaktywny (tam też tak naprawdę liczy się tylko odpowiednie wciskanie klawiszy).

 

Nie mówię tutaj o wymaganiach zręcznościowych ale chociaż odrobinę więcej interaktywności i emocji a nie tylko obserwowania czy pasek życia za bardzo mi nie "spadł"

Link to post
Share on other sites

mi sie bardzo podoba giera jedyne co mnie denerwuje to to ze nie postarali sie nad plcia piekna i w grze kobiety wygladaja tragicznie a walka moze sobie byc taka jaka jest w g1 lub 2 ten system jest dobry i oklepany bo walka w g3 byla troche usypiajaca

ale i tak jak fabula bedzie super to takie wady znikaja we mgle ;);)

Mi trochę brakuje jakiegoś sensownego stylu walki . Jeśli już odeszliśmy od turowości w cRPG to niech chociaż walka nie ogranicza się tylko i wyłącznie od wciśnięcia trzy razy przycisku. Już zdecydowanie wolę tryb z np.Obliviona w którym mam możliwość wpłynięcia na to jaki cios będzie zadany. Ciekawszy od tego co widzę w Risen jest nawet styl Wiedźmina - nie jest przecież jakoś nazbyt interaktywny (tam też tak naprawdę liczy się tylko odpowiednie wciskanie klawiszy).

 

Nie mówię tutaj o wymaganiach zręcznościowych ale chociaż odrobinę więcej interaktywności i emocji a nie tylko obserwowania czy pasek życia za bardzo mi nie "spadł"

jak grales w 1 lub 2 czesc gothica to wiesz ze walka nie byla ich najmocniejsza strona ale byla lepsza niz w g3 wszyscy gracze ktorzy lubia g1 i g2 wiedza ze fabula i klimat kasuja wszystkie niedopracowania np stalker to gra pelna bugow ale klimat i fabula tak wciagaja ze ma sie gdzies te bugi
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...