Skocz do zawartości

RISEN czy GOTHIC 4


Którą grę byś wybrał?  

43 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Którą grę byś wybrał?

    • Gothic IV
      17
    • Risen
      26


Recommended Posts

Mass Efect to bardzo fajna gra przeszedlem jedynke jestem zadowolony ale zamiast mass efect jeden i dwa wolal bym juz zeby bioware pracowali nad Star Wars Knight Of The Old Republic 3 tylko nie ta sieciowa co tera robia ale dla singli z zajebiaszcza fabula taka jaka byla w KOTOR jeden i dwa ;););):]

Link to post
Share on other sites

Dla mnie Risen. Na te chwilę oczywiście. Lepiej się prezentuje, nie robią go hindusi, ma fajny klimat i grafikę.

 

Arcania ma na tę chwilę tylko ciekawy świat wykreowany w poprzednich częściach. I widać po Zmierzchu Bogów co się stanie gdy za Gothica wezmą się ludzie nie mający o nim pojęcia

Link to post
Share on other sites

mam zla wiadomosc dla fanow gothica ktorzy maja nadzieje zwiazane z risen spolszczenie bedzie kinowe nie bedzie dubbingu niestety cdprojekt zawsze robil kozackie spolszczenia do gothicow a risena wydaje Cenega co za syf a tak sie cieszylem ze gothic wroci ;):);):sciana::sciana::sciana::sciana::sciana::sciana::sciana::sciana::sciana::sciana::sciana::sciana::sciana::sciana::sciana::sciana::sciana::sciana::[:[:[:[:[:cry::cry::cry: bedziemy sie meczyc z angielskim wogole nie klimatycznym belkotem :cry::cry::cry:

Link to post
Share on other sites

dobrze że jeszcze nie zamowilem jej. Zaraz napisze

 

_______________________________________________________

Witam!

 

Właśnie dowiedziałem się, że firma Cenega nie zamierza w całości zlokalizować gry Risen tj, nie zrobi dubbingu do niej. Dzieło studia Piranha Bytes to jedna z najbardziej klimatycznych gier i brak polskiej wersji dialogów zniszczy częsciowo tę otoczkę. Jestem bardzo rozżalony takim postępowaniem firmy Cenega i proszę o wprowadzenie dubbingu do Risen. Z pewnością nie jestem jedynym głosem w tej sprawie, dlatego tym bardziej firme Cenega powinno zależeć, by zadowolić rzesze wiernych jej klientów, którzy czekają na Risen. W całości spolonizowane, wraz z dubbingiem.

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

dobrze że jeszcze nie zamowilem jej. Zaraz napisze

 

_______________________________________________________

Witam!

 

Właśnie dowiedziałem się, że firma Cenega nie zamierza w całości zlokalizować gry Risen tj, nie zrobi dubbingu do niej. Dzieło studia Piranha Bytes to jedna z najbardziej klimatycznych gier i brak polskiej wersji dialogów zniszczy częsciowo tę otoczkę. Jestem bardzo rozżalony takim postępowaniem firmy Cenega i proszę o wprowadzenie dubbingu do Risen. Z pewnością nie jestem jedynym głosem w tej sprawie, dlatego tym bardziej firme Cenega powinno zależeć, by zadowolić rzesze wiernych jej klientów, którzy czekają na Risen. W całości spolonizowane, wraz z dubbingiem.

 

Pozdrawiam

 

Ogólnie nie przepadam za pełnym spolszczeniem gier, ale są wyjątki. W Gothic 1 jak i 2 okazało się na bardzo wysokim poziome jak dla mnie, zachowując niesamowity klimat.

Link to post
Share on other sites

bardzo prosze o wysylanie maili do cenegi z zazaleniem w stosunku do spolszczenia risena pod tym adresem tylko ostatnie okienko http://www.cenega.pl/kontakt.php :help: :help: :help: :help: :help: pamietajcie okienko na samym dole trzcie

 

Zgadzam się grałem w G1 , G2 i Noc kruka gram w G3 i nie wyobrażam sobie braku dubbingu ;) przecież wtedy to niebyłoby TO co ma BYĆ ;)

 

Pozdrawiam i piszcie i podpisujcie petycje!!!!!!!! :)

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

wczoraj skończyłem Gothic III Zmierzch Bogów... i bardzo się cieszę, że Gothica 4 nie robi ta sama firma (Trine Games) co Zmierch Bogów... To co zobaczyłem to jest po prostu JEDEN WIELKI ŻAL ;):):co:

 

o poziomie gry świadczy walka z ostatnią bestią, podobno najpotężniejszą w Myrtanie..

 

 

Żal......

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...