Skocz do zawartości

Recommended Posts

Siemano,

 

zwracam się do Was z prośbą o pomoc w znalezieniu czegoś odpowiedniego. Pierwsza sprawa - fotel. Jestem w stanie przeznaczyć nawet do 1000 zł na porządny, w miarę ergonomiczny fotel. Na początku myślałem o jakimś DxRacerze, ale jak usiadłem na interesującym mnie modelu to zmieniłem zdanie...

Bardzo ciężko znaleźć coś wartego wydania takich pieniędzy :(

 

Kolejna rzecz - biurko. Zdaję sobie sprawę, że obecnie kupno sensownego biurka graniczy z cudem i nastawiam się na zrobienie go samemu. Jednak nie mam pomysłu jak to miałoby wyglądać i jak zrobić, by było opłacalne. Może ktoś z tu obecnych robił dla siebie jakieś ciekawe biurko i zechciałby się podzielić projektem?  :->

A może nie warto zawracać sobie głowy jakimiś nietypowymi kształtami i po prostu kupić prostokątny blat? 

 

Mam nadzieję, że uda nam się wspólnie coś znaleźć/wykombinować :)

Link to post
Share on other sites

Kiedyś sam szukałem kilka miesięcy dużego, prostego, solidnego dla siebie i Ci powiem, że niestety, ale w zwykłych sklepach to jest praktycznie samo gó**o.

Jeśli chcesz coś solidnego, to sugeruję Ci iść do jakiegoś sklepu/warsztatu który sam produkuje swoje meble i mebluje całe domy na zamówienie. Zrobić własny projekt jak taki mebel miałby mniej więcej wyglądać i z jakich materiałów być zrobiony.

 

Edit.

Co było nie tak w dxracer? Sam o nim myślałem ale w agata meble w stolicy nie mieli ich na wystawie :/

Edytowane przez DyndaS
Link to post
Share on other sites

Orientujesz się może w cenach jakiegoś modelu? Chodzi o to, czy za 1000-1200 zł uda mi się kupić coś sensownego, czy nastawiać się na większy wydatek.

 

 

 

a biurko... ja w końcu zrobiłem sobie sam

Też chcę zrobić sam :) Jakieś ciekawe to Twoje biurko, nieregularne kształty czy raczej standardowo? 

 

 

@DyndaS

Twój fotel za 300 był warty 100, jak nie mniej ;) 800-1000 zł za DxRacera to śmiech na sali. Zero ergonomii, zastosowane materiały jak w fotelu za 300-400. Niby jakiś szkielet jest, ale siedzieć na tym wygodnie przez kilka godzin? Wolne żarty... Jak za takie pieniądze to po prostu marketingowy chłam i nic więcej. Nie wiem czym ludzie się zachwycają. Chyba, że wcześniej siedzieli na taborecie.

Edytowane przez Eklerek
Link to post
Share on other sites

 

 

Też chcę zrobić sam Jakieś ciekawe to Twoje biurko, nieregularne kształty czy raczej standardowo? 

 

kształt całkiem normalny czyli w obrysie duże pudło, ale powierzchnia, blatów (są dwa) i skrzynki są dostosowane do potrzeb, generalnie zdjęć nie pokażę (no chyba, że bardzo bardzo chcesz), bo: a) musiałbym posprzątać, b) musiałbym je wykończyć, a aluminiowe listwy poza frontową już rok leżą i czekają, skrzynia na szuflady jest bez szuflad za to mieszczą mi się tam stare paczki i parę innych dupereli, których nie miałbym gdzie trzymać więc trwa taki status quo

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...