Skocz do zawartości

Komputer dla Gracza ( komplet ) 5000 - 5300


Recommended Posts

  • Zastosowanie komputera: Gry / Video / Internet / Zdjęcia

Maksymalna kwota jaką dysponujesz: 5000 - 5300 zł

Dysk - max 1TB ( nie SSD )

Czy będziesz podkręcać sprzęt?: w teorii tak.

Specjalne wymagania: dobra wentylacja

Jaką rozdzielczość posiada Twój monitor?: Brak

Których części potrzebujesz?: Buda + bebechy + monitor + drukarka + klawiatura + mysz

Czy posiadasz jakieś części ze poprzedniego komputera? nie

Własna propozycja zestawu: Brak pomysłu

Inne: Bez SSD, monitor min 24 cale, drukarka ( urządzenie wielofunkcyjne z naciskiem na druk zdjęć ), klawiatura + mysz ( bez szaleństw ) nie jestem Pro.

Od siebie:

 

Miśki kiedyś byłem doświadczony z racji tego że mam swoje lata ( 32 ) żona dzieci ITP, moja edukacja zakończyła się na kręconym Athlonie 2000 XP i Gforce Gainwarda jakiś TI.

 

Potrzebuje komputera na kilka lat z możliwością jego późniejszej rozbudowy, jeśli chodzi o OC, to bez szaleństw typu azoty ITP. 

Upatrzyłem sobie I7 4770, 16GB Ramu 1600 Mhz i Nvidia 780 GTX, Radki odpadają jestem ze starej szkoły i nie jestem do nich przekonany i nie będę. Co do obudowy musi mieć dobrą wentylację bo będzie stał w kiepskim miejscu ale w inne go nie wcisnę bo mi żona głowę urwie :).

 

Miśki Pomóżcie, kiedyś byłem jednym z was :)

 

Edytowane przez ematgroup
Link to post
Share on other sites

Intel Core i5-4670K /3.4GHz, 6MB, LGA 1150, BOX/

AsRock Fatal1ty H87 Performance /intel H87, LGA1150/

Western Digital Blue 1 TB 7200rpm 64MB cache SATA600

Crucial 8GB (2x4GB) 1600MHz CL9 Ballistix

Benq GW2450HM (VA, 4ms, HDMI, LED, głośniki)

ZOTAC GeForce GTX 780 3GB DDR5 384bit (993/6008)

Fractal Design ARC R2 Window Midi Tower (b/z)

Corsair RM 650W 80+ Gold 135mm modular

Thermalright HR-02 Macho Black-Whit

 

W tym zestawie masz najmocniejszą i5 na 1150 z odblokowanym mnożnikiem (najbardziej opłacalny procesor do gier, i7 nie jest wydajniejszy w grach). Porządna płyta do OC z chłodzoną sekcją i dual UEFI. Świetny zasilacz oparty na DC-DC z modularnym okablowaniem i trybem półpasywnym do 40% obciążenia. Porządny ram na zalecanym napięciu 1,5V, wydajny cooler pod OC. Mocna karta z cichym chłodzeniem i 5-letnią gwarancją. Wszystko upakowane w bardzo solidnej i przewiewnej obudowie z oknem. Do tego monitor 24 cale na matrycy VA. 

 

Po drukarkę i resztę zgłoś się do odpowiedniego działu.

 

 

Kody na darmowe złożenie i wysyłkę przy zakupie w esc.pl do wpisania w komentarzu do zamówienia: X98TY2AZ + dostawa albo X98TY2AZ + Norton (otrzymasz wtedy Norton AntiVirus 2014)
Razem: 5033zł bez drukarki i innych peryferii
Link to post
Share on other sites

Powiem ci że z praktycznego punktu widzenia masz rację, ale nawet gdyby wydajnościowo okazał się lepszy to i tak zdania nie zmienie.


Joł

 

o to moja konfiguracja polecona przez kolesia który to będzię składał.

 

Płyta główa ASUS H97M-PLUS, H97, DualDDR3-1600, SATA3, RAID, HDMI, DVI, D-Sub, mATX 

DDR3 16 GB 1600MHZ DUAL GEIL DRAGON RAM CL11 - czyli specjalnie dobrane dwie kości po 8 GB  

PROCESOR QUAD CORE I5-4670 3.40 GHZ BOX s.1150 

Obudowa Fractal DEFINE R4 Black Pearl 

Napęd DVDRW LG lub samsung

ASUS GeForce GTX 770, 2GB DDR5 (256 Bit), HDMI, DP, BOX - wersja karty graficznej ze wzmocnionym chłodzeniem, wyciszona i podkręcona

MONITOR LED BENQ 24" GW2450HM D-SUB/DVI/HDMI/LINE-IN GLOSSY BLACK VESA TCO PANEL-VA KONTRAST 5000/1 

DYSK TWARDY SEAGATE 3.5" 1TB 7200 SATAIII 64MB /HYBRID 8GB SSD - dysk hybrydowy. 

Karta sieci Wifi Plus antena zewnętrzna - 2 sztuki

ZASILACZ CHIEFTEC CTG-750C 750W A80 MODULAR SILENT FAN 120MM 85+ BOX

Klawiatura Zalman, podświetlana, plus mysz optyczna logitech

Edytowane przez ematgroup
Link to post
Share on other sites

Za bardzo nie rozumiem po co zakładałeś tutaj temat. 

 

Kupowałeś ten zestaw przez internet ? Masz wtedy prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny w okresie 10 dni od dnia zakupu. 

 

Zabij jeszcze moją ciekawość i powiedz ile "informatyk" zawołał za ten szajs. 


 

 

No nic dzięki za pomoc mega

 

Nie musisz dziękować, przecież i tak nie skorzystałeś z naszych rad 8-)  

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...