Skocz do zawartości

Recommended Posts

Rada odnośnie zdjęć to nie rób ich na oknie pod światło, ustaw sobie przedmiot przed oknem tak żebyś ty z aparatem się znalazł między oknem a fotografowanym przedmiotem i powinno być lepiej, no i według mnie wyłącz lampę błyskową

Link to post
Share on other sites

Kabel od GPU wygląda okropnie, puść go przepustem przy tacce. 

 

Ok , dzięki tak zrobię.

Rada odnośnie zdjęć to nie rób ich na oknie pod światło, ustaw sobie przedmiot przed oknem tak żebyś ty z aparatem się znalazł między oknem a fotografowanym przedmiotem i powinno być lepiej, no i według mnie wyłącz lampę błyskową

 

Dzięki za radę na pewno się przyda , lecz dzisiaj był bardzo pochmurny dzień a mam dość ciemny pokój i bez lampy błyskowej się nie obędzie.

Link to post
Share on other sites

bez lampy błyskowej się nie obędzie.

A i na to jest solucja. O ile masz aparat z możliwością ustawiania czasu otwarcia migawki to skorzystaj ze statywu (może być choćby z książek), użyj długiego czasu naświetlania i samowyzwalacza. Uzyskasz dużo lepszy efekt niż lampą.
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Szkoda że płyta nie jest w pełnym atx i nie zasłania całego wycięcia na backplate cpu. Według mnie powinieneś zrobić coś aby utrzymać jednolitą kolorystykę bo teraz za dużo jest tych kolorów: pomarańczowy,czerwony,biały,czarny. Nie uznawaj tego jako hejt tylko radę,ale oczywiście jeżeli tobie się to podoba to nie ma sensu nic zmieniać. Enthoo Pro to niesamowita buda z wielkimi możliwościami i wysoką jakością wykonania. Szczerze ci jej zazdroszczę :) . Obowiązkowo musisz kupić oplatane kable w kolorystyce na jaką się zdecydujesz tybardziej że masz piękną piwnicę. Gratuluje wydajnego pc.

Szkoda że płyta nie jest w pełnym atx i nie zasłania całego wycięcia na backplate cpu. Według mnie powinieneś zrobić coś aby utrzymać jednolitą kolorystykę bo teraz za dużo jest tych kolorów: pomarańczowy,czerwony,biały,czarny. Nie uznawaj tego jako hejt tylko radę,ale oczywiście jeżeli tobie się to podoba to nie ma sensu nic zmieniać. Enthoo Pro to niesamowita buda z wielkimi możliwościami i wysoką jakością wykonania. Szczerze ci jej zazdroszczę :) . Obowiązkowo musisz kupić oplatane kable w kolorystyce na jaką się zdecydujesz tybardziej że masz piękną piwnicę. Gratuluje wydajnego pc.

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Jest nawet poradnik, jak fotografować pecety :D :

http://www.overclock.net/t/912437/how-to-photograph-your-rig

Tylko wygasły linki do zdjęć, więc w sumie nieważne.

 

Profesjonalnej sesji PC nie robię , jeżeli będę miał taki zamiar to w ruch pójdzie lustrzanka od siostry.

Szkoda że płyta nie jest w pełnym atx i nie zasłania całego wycięcia na backplate cpu. Według mnie powinieneś zrobić coś aby utrzymać jednolitą kolorystykę bo teraz za dużo jest tych kolorów: pomarańczowy,czerwony,biały,czarny. Nie uznawaj tego jako hejt tylko radę,ale oczywiście jeżeli tobie się to podoba to nie ma sensu nic zmieniać. Enthoo Pro to niesamowita buda z wielkimi możliwościami i wysoką jakością wykonania. Szczerze ci jej zazdroszczę :) . Obowiązkowo musisz kupić oplatane kable w kolorystyce na jaką się zdecydujesz tybardziej że masz piękną piwnicę. Gratuluje wydajnego pc.

Szkoda że płyta nie jest w pełnym atx i nie zasłania całego wycięcia na backplate cpu. Według mnie powinieneś zrobić coś aby utrzymać jednolitą kolorystykę bo teraz za dużo jest tych kolorów: pomarańczowy,czerwony,biały,czarny. Nie uznawaj tego jako hejt tylko radę,ale oczywiście jeżeli tobie się to podoba to nie ma sensu nic zmieniać. Enthoo Pro to niesamowita buda z wielkimi możliwościami i wysoką jakością wykonania. Szczerze ci jej zazdroszczę :) . Obowiązkowo musisz kupić oplatane kable w kolorystyce na jaką się zdecydujesz tybardziej że masz piękną piwnicę. Gratuluje wydajnego pc.

 

Szczerze mówiąć mi kolorystycznie się podoba , ideału nie ma a podzespoły wyrwałem w rewelacyjnych cenach :).

Poza tym nie liczy się tylko wygląd a też wydajność , znajdź mi lepszą płytę z 8 fazową sekcją zasilania w tej cenie.

Oplotów nie planuję , Corsair RM ma bardzo ładne kable.

Link to post
Share on other sites

Mam taką propozycje: Na początek zająłbym się resztą, poczekał z przedłużkami.

-Wymieniłbym wentylatory na jednolite, a najlepiej jednakowe

-Rzeczywiście coś można zrobić z tą grafiką. Może cover? :menda:

Jak to będzie zrobione to można się poważnie zastanowić co będzie najlepiej pasowało.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dzięki za sugestie , a więc w planach jak na razie mam:

 

Zastąpienie wentylatorów Phanteksa i Zephyrów Be Quietami Pure Wings 2 140mm,

Być może przedłużki , i wykombinowanie coś z kartą graficzną.

Edytowane przez adam9871
Link to post
Share on other sites

Adam a nie lepiej by było dołożć te 30zł ( no chyba że te pure wings 2 masz w dobrej cenie :) ) do wentyaltora silent wings 2 ? Ja bym na twoim miejscu nic nie malował żeby nie stracić gwary ale poprosił kogoś ( nie wiem czy elder taki rodzaj naklejek zrobi) żeby zrobił ci naklejke na te pomarańczowe wstawki.

Edytowane przez Szymk0242
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Według mnie nie warto , ponieważ miałem wersję 120mm w arc mini i spisywały się rewelacyjnie.

Na 6 sztukach będzie 200 zł różnicy więc to sporo a potrzebuję 1x tył , 3x góra , 2x przód.

Fakt dzięki za podsunięcie pomysłu skontaktuję się z kimś :).

Link to post
Share on other sites

Według mnie najlepiej wyglądałby ten radek cały czarny a kolorystyka czerwono-czarna. a co do kabli to powinieneś kupić przedłużki atx 24 pin, 6pin i 8pin do karty graficzej, 8 pin do zasialnia procesora i obowiązkowo usb 2.0 i HD Audio które mają wszystkie kolory tęczy :). Osobiście używam przedłużek od bitfenixa i powiem szczerze że jakość wykonania stoi na najwyższym poziomie- gęsty nie prześwitujący oplot,żywe kolory i na szczęście nie ma w takich kablach jak 24pin czy 8 pin termokurczy jak u nzxt. Ja osobiście nie polecałbym darmacza ponieważ słyszałem że realizacja zamówienia trwa wieki, ale mogę się mylić. Jeśli nie bitfenix to najlepszy jest bit-tech. Oczywiście to moje zdanie.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...