Skocz do zawartości

Recommended Posts

Nie napisałeś najważniejszego czy jest wygodny.

Co tam za stworzonko skrywasz w klatce królica czy świnkę morską?

Sprzęt grający Denon  8-)

kolumny masz trochę źle ustawione nie równa wysokość i są za mocno przyciśnięte w kąt blisko ściany, ale widzę że nie ma miejsca za bardzo.

Link to post
Share on other sites

Co tyłek to inna opinia. Miałem bardzo podobny fotel (inne podłokietniki) i za żadne grzechy bym do niego nie wrócił. Gąbka w siedzisku wyrobiła się po 2 czy 3 miesiącach i czułem się tak jakbym siedział na taborecie.

 

Teraz mam fotel Profim, po przymiarkach kilkunastu innych modeli i jest o niebo lepiej. Ma już prawie rok, gąbka się trzyma, materiał nie pęka.

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Specjalnie teraz sprawdziłem. Mam ten fotel dokładnie od 7 maja i nie widać po nim śladów zużycia. Obicie na siedzisku, oparciu i podłokietnikach wygląda prawie jak nowe, nie pęka i nie przeciera się. Gąbka czy co tam siedzi w środku nie wygniotła się. Wszystkie mechanizmy działają bez zastrzeżeń, jedynie co to po ok 2 miesiącach lekko zaczął mi poskrzypywać mechanizm tilt jak się do przodu pochylało. Kapka wd40 załatwiła sprawę i jest spokój do tej pory.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Update!

 

15.11.2014r.

 

Kilka dni nic nie pisałem , a więc nadszedł czas na nowe wieści :).

 

Wszystko jak na razie działa bardzo dobrze , jednak mam pewien problem przypadkowo uszkodziłem kabel 8 pin EPS ( jeszcze działa ) wiecie może czy Corsair jako takie dosyła za darmo lub za opłatą ?

Jeżeli ktokolwiek wie to bardzo proszę o informację gdzie mam się zgłosić będę naprawdę bardzo wdzięczny.

Otrzymałem informacje że biurko będzie u mnie prawdopodobnie w czwartek także bardzo szybko :D .

Co do wentylatorów to dostawa się trochę opóźnia , ale również powinny być u mnie do czwartku.

Na razie to na tyle.

Dzięki.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...