Skocz do zawartości

Recommended Posts

Czekam na budę ;) .


Update!

 

Okazało się że na obudowę poczekam jeszcze tydzień ( opóźnienie dostawy ) mam do was pytanie gdyż mogę zrezygnować z zamówienia.

Co sądzicie jednak o pokuszenie się na MATX czyli MSI Z97 GAMING 5 i SilverStone Temjin TJ-08BE szczerze mówiąc bardzo podoba mi się ta obudowa , jest coś w tym segmencie cenowym równie fajnego?

Link to post
Share on other sites

czekaj czekaj bo ten cooltek jest cudowny... ja choruję od 2 tygodni by ją kupić tylko po to by... mamie wymienić starego CM centuriona na tę właśnie budkę.. w środku 3gb ddr2, atlonik 4200+ i gts8800 320mb... ale by było na co popatrzeć :D ...buda droższa dwukrotnie niż to co jest w środku hehe

Edytowane przez Vieworld
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

tez gdybam msi vs strix... msi lepiej się kreci (1550-1600 vs 1450-1500 strix) i na boku ma akcenty czerwieni kiedy strix tylko na wentylatorach.. jednak strix ofertuje lepsze chłodzenie pasywne bo trzyma się aż do 67*C kiedy msi tylko do poziomu 60-62*C.. to ostatnie jest bardzie ciekawe ponieważ te karty zazwyczaj latają max około 75*C więc jest możliwość, że strix by się prawie nigdy nie włączał z wentylatorami... a cenowo obie tyle samo kosztują - ciężki dylemat... :)

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

ja bym poszedł w GD65... róznica w cenie niewielka, ale design ładniejszy... obie podobne.. gd65 posiada ponadto 12 faz na procku kiedy gaming5 ma ich 8... tu i tu zrobisz SLi... g65 ma msata 6Gb, a gaming5 ma m.2 10Gb... czy w ogóle wykorzystasz m.2/msata to już od inna sprawa, jeśli jednak tak to postaw do którego będzie Ci bliżej ceny/prędkość/sens zakupu... a jak nie to brałbym g65 z uwagi na lepszą do podkręcania i ładniejszą.. 

 

 

edit: do g65 podłączysz o 2 dyski więcej (łącznie 8)... o ile to ma dla Ciebie jakiekolwiek znaczenie hehe

Edytowane przez Vieworld
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

oj tam 'tyle'... 40-50zł to nie tak dużo jeśli będzie kręcił procka.. a obecnie jakiego masz asrocka bo się pogubiłem co masz w tej chwili? jeśli to ten H97 to możesz go sobie zostawić dopóki/o ile nie będziesz robił kiedyś SLI, nie jest bestia do kręcenia ale na tyle dobra konstrukcja, że sobie poradzi 

Edytowane przez Vieworld
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

tak tylko powiem, że jeśli ten LCD w pandorze jest dla kogos zbędnym dodatkiem to za 20% mniej jest wersja "Core" bez wyświetlacza dostępna... czekamy więc na budkę a póki nie robisz SLI to zostaw sobie obecne mobo... też miałem brać H97pro ale po paru rozważaniach postawiłem na Z97FatPro bo design... no i e-sata port a tak dodatkowy śledź musiałbym zapychać i i tak wydać z +60zł :)

Edytowane przez Vieworld
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

SLI nie planuję także mobo chyba zostaje. A co do obudowy będzie to napewno Cooltek W2 Czarny z oknem :) .

Update !

 

06.10.2014r.

 

Otrzymałem informację że sklepu Alternate że obudowa bedzie u mnie w czwartek lub w piątek także czekam z niecierpliwością :D.

 

http://geizhals.at/p/1129217.jpg

Edytowane przez adam9871
  • Popieram 4
Link to post
Share on other sites

lubię minimalizm.. ale logo to ja bym zrobił zupełnie inaczej.. jakbym dotknął ją w sobie łapska to bym pewnie wiedział ile można zrobić z tym użytym materiałem.. jakiś grawer laserkiem w stylu czcionki odręcznej.. taki miałem pomysł na samym początku jak tę budę odkryłem ale cóż póki co pozostaje w marzeniach i śledzeniu tego tematu Adama.. jestem bardzo niecierpliwy.. chyba na początku 2015 kupię ją sobie, postawię w salonie czy coś.. cokolwiek.. nie mogę sie doczekać realnych zdjęć tej budy bo bardzo mało takowych w internecie poza paroma reckami na portalach... Adam, kiedy sprzedajesz Coolteka? :P

Edytowane przez Vieworld
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dzięki za opinie. Zrobię dokładne zdjęcia obudowy i zobaczymy co da się zrobić :). Kiedy sprzedaję to nie wiem , jeszcze jej nawet nie mam :D.

Update!

 

08.10.2014r.

 

Otrzymałem informację że obudowa została do mnie wysłana w dniu dzisiejszym paczka idzie z Niemiec kurierem także powinna być u mnie w piątek , najpóźniej w poniedziałek.

 

Co do wentylatorów na przód decyduję się zamontować 2 sztuki BE QUIET PURE WINGS 2 140MM , na dół 2 sztuki BE QUIET PURE WINGS 2 120MM , oraz na tył 1 sztukę BE QUIET PURE WINGS 2 120MM według mnie są to bardzo ładne ciche i tanie wentylatorki ;) .

Edytowane przez adam9871
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...