Skocz do zawartości

Rozdzielczość ekranu


Recommended Posts

Witam,ciekawi mnie jak odblokować pełną listę rozdzielczości w Windows 8.Posiadam 32 calowy telewizor firmy Thomson,który podłączyłem po tym jak padł mi mój wysłużony asus 22 calowy i tutaj pojawia się problem,ponieważ wedle windows'a mój monitor obsługuję rozdzielczość 1360x768.Dodałem sobie rozdzielczość w panelu sterowania nvidii,ale nie widzi mi tych rozdzielczości w grach :/ Mam pytanie,czy jest jakaś możliwość odblokowania rozdzielczości poprzez windows'a ? 

Link to post
Share on other sites

1920x1080 ? 
Chodzi mi o to,że rozdzielczość jest w miarę popularna,ale niestety nie wykrywa mi jej automatycznie(widz max 1360x768), więc w panelu sterowania nvidii ustawiłem sobie rozdzielczość niestandardowa 1920x1080,ale nie widzi mi tej rozdzielczości w grach

Link to post
Share on other sites

Nie rozumiemy się telewizor obsługuję tę rozdzielczość,nawet tak ma napisane w instrukcji,na pulpicie dzięki sterownikom nvidii,też mam tę rozdzielczość(funkcja dodaj własną rozdzielczość) ,ale w grach nie mam tej rozdzielczości 

Link to post
Share on other sites
Gość Adrian

Vga powinien bez trudu przesłać FullHD o ile jest porządny i zakładam że nie ma więcej jak 10 metrów. Próbowałeś podłączyć przez dostępne w TV złącze HDMI ? telewizor jest zgodny z HDCP więc powinno śmigać bez wymuszenia rozdzielczości w sterownikach.

Link to post
Share on other sites
Gość Adrian

Co to znaczy źle ją wyświetla? może w panelu nvidia masz już nakombinowane i to przez to, sprubój przywrócić ustawienia domyslne. Sprawdź czy pod HDMI będziesz miał rozdziałkę w grze.

Link to post
Share on other sites

To dlaczego,kiedy podłączę pod inny monitor ten kabel to wszystko jest dobrze ? A poza tym już mówiłem,że na pulpicie mam przez ten kabel rozdzielczość 1920x1080,tylko że nie mam jej w grach (przez ustawienie własnej rozdzielczości w panelu nvidii).Wspominałem też,że przez HDMI obraz nie jest wyświetlany poprawnie.Jeszcze takie małe info,jak zmieniłem monitor to na początku był wykrywany jako stary ASUS,wtedy wszystko było dobrze i miałem 1920x1080 w grach.ja obstawiam,że to wina windows'a. 

Link to post
Share on other sites
Gość Adrian

Kiedyś miałem taką dziwną przypadłość że podłączając TV do karty Nvidia aby dobrze wykrywało obraz musiałem restartować komputer. Okazało się to winą sterowników, może w tą stronę można pójść.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...