Skocz do zawartości

PS 3, XBOX 360 -- czy jeszcze warto?


Recommended Posts

no własnie, co o tym myslicie. exów jesyt troche . tylko nie wiem jak sprawa wyglada z uzywkami. za ile tak srednio chodza exy, gdzie kupowac, konsola nowa czy uzywana. z dyskiem czy bez? jakies sugerowane wersje obu konsol. ile warto za to dac? czy lepiej zaczekac z rok półtora az sie na nexty gier pojawi duzo i ceny samych konsol spadna? jak myslicie?

Edytowane przez Daniel Qoolik
Link to post
Share on other sites

Xboxa kupisz za 320 zł a PS3 są droższe.

 

Xboxa szukaj w wersji z poprawionym chłodzeniem i HDMI (na płycie Falcon oraz lepszej Jasper). Zależy czy chcesz grać w gry oryginalne czy piraty. Do piratów potrzebujesz dysk minimum 120GB żeby nie wywalać co chwile nowych gier a do oryginałów styka Ci skromne 20GB np. do GTA V gdzie trzeba zainstalować pierwszą płytkę na dysk.

 

Do piratów na Xbox 360 aktualnie najbardziej się opłaca przeróbka RGH oraz jtag (poczytaj w necie co to jest).

 

PS3 - tylko wersja slim, żadne tam super slim czy inne cuda, tym bardziej nie kupuj wersji FAT bo Ci się zepsuje po miesiącu.

Akurat w PS3 każda konsola slim posiada dysk i jest on wystarczający do oryginalnego grania. Chcąc grać w piraty musisz mieć chociaż 500GB.

 

Kolega wyżej Ci podał możliwości piracenia PS3 - CFW Rogero.

 

Ogólnie gry na obie konsole są tak tanie, że czasem szkoda czasu na zabawy w piraty i warto kupować oryginalne gry.

Link to post
Share on other sites

Moim zdaniem warto, jest sporo gier ekskluzywnych, w które warto zagrać na konsolach. Sam kupiłem rok temu i jestem zadowolony z czarnulki. Kupiłem sobie PS plusa na rok i mam w co grać :) A gierki starsze na allegro po 30 zł chodzą, więc nie ma problemu. 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...