Skocz do zawartości

Nowość od nV


Gość DANNY_79

Recommended Posts

GTX 460 - powtórka z GTX 260

Co dokładnie masz na myśli? 460 jest znacznie wydajniejszy od 260 i ma DX11 ;) Ciekawe jak będzie z ceną ale myślę, że dzięki tej karcie nVidia choć trochę nadrobi starty i podreperuje sobie opinie.
Link to post
Share on other sites

GTX 460 - powtórka z GTX 260

Co dokładnie masz na myśli? 460 jest znacznie wydajniejszy od 260 i ma DX11 :) Ciekawe jak będzie z ceną ale myślę, że dzięki tej karcie nVidia choć trochę nadrobi starty i podreperuje sobie opinie.

 

To że jest HIT, a nie KIT (jak w poprzednich GTXach)

 

A od 465 to widać że nawet Nvidia się odwróciła ;)

Link to post
Share on other sites
Gość Kotecek

Ale po co kupować z DX11 i płacić dodatkowe Xzł?

Mi tam starczy DX9 i też ładnie wygląda wszystko

Dokładnie. Zgadzam się w 97% ;) Pamiętam jak się w 2007r. podniecałem, zę DX10 wyszedł i kupiłem GF 8800GT za 1100PLN (zaraz po premierze). A teraz z perspektywy czasu wiem, że każdy kolejny DX był rewelacją i dawał nowe i ZAUWAŻALNIE LEPSZE efekty graficzne aż do DX9 włącznie. I tu lipa, bo DX10 i DX11 niestety nie dają nic specjalnego. Nowe efekty są ale generalnie poprawiają tylko jakość niektórych szczegółów. Zawsze gram na pełnych detalach lub powiedzmy na 85% bo nizej nie uznaję ale naprawdę jak już sobie gram to aż tak nie zwracam uwagi czy cień za drzewem ma na całej długości taką samą krawędź (DX9) czy ta krawędź się zmienia w różnych długościach tego cienia (DX11). Różnicę między DX9 a DX10 zauważyłem tylko w dwóch grach: Crysis (ładniejsze oświetlenie i HDR w DX10) i STALKER Clear Sky (lepsze i bardziej intensywne ocieniowanie w DX10). W innych grach różnic nie zauważyłem....

Link to post
Share on other sites

No. A przede wszystkim karta jest dla p. Kowalskiego. Cena/wydajność - GRATULUJE!

Aha. No i potanieją 465, bo 460 jest nowszy - lepszy.

460 od Palita Platinum Edition jest w niektórych grach i testach od 470 mocniejsza. :D

 

Great Job panowie z nV!!!

Link to post
Share on other sites

Podobny dobry jest sonic palit i saprkle _!!!

najtańsi producenci kart graficznych ,wszyscy ludzie celują w karty pokroju asus/ga/msi/gainward chociaż to samo co palit ale ma lepszą sprzedawalność ,a sprakle to nie dośyć że ma skopaną nazwe ,to robi beznadziejne loga na karty.

Jeżeli kogoś uraziłem :) to niech mi wybaczy ,bo to tylko moje zdanie na temat tych producentów

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...