Skocz do zawartości

Chłodzenie od AMD Phenom II X4 965...


Recommended Posts

no w stresie taki procek ciągnie całkim sporo z czym się wiąże duże wydzielanie ciepła te 33% procent mogłoby byc zabójcze dla niego...ogólnie to masz włączone cool and quiet w biosie i minimalne zarządzanie energią w widnowsie??? nikt o to nie spytał...

Link to post
Share on other sites

Mam teraz inny problem,a mianowicie odpaliłem sobie gta 4 grałem tak z kilka godzin wszystko ładnie chodziło na maksimum potem wyłączyłem grę i po godzinie ponownie uruchomiłem grę w pewnym momencie zaczeła mi się przycinać i tak jest do teraz

nie wiem w czym jest problem może wina leży w tym że posiadam na razie tylko 2gb ram?

Chociaż wszystko na początku dobrze chodziło... :help:

Link to post
Share on other sites

Ale skoro przez kilka ładnych godzin dobrze chodziło to chyba nie ram? Czasem tak bywa z gta (super optymalizacja) , pograsz kilka godzin z płynością a potem du*a , ścina się. A sebastian jaki masz zainstalowany patch do gta?

Link to post
Share on other sites

Jeżeli chodzi o regulację obrotów wentylatora na płycie GA-790XT-USB3, to nalezy zrobić coś takiego:

1) wchodzisz do BIOS-u, Del przy uruchamianiu komputera

2) wybierasz zakładkę PC Health Status

3) zmieniasz CPU Smart FAN Control na Enabled

4) CPU Smart FAN Mode na PWM

5) wychodzisz z tej zakładki i wybierasz Save & Exit Setup

I będzie się kręcił wolniej podczas bezczynności procesora.

Link to post
Share on other sites

boxowe chłodzenie od phenomka jest całkiem wydajne ale głośne i niewiele z tym zrobisz, chyba że podłączysz wentylator na 5V

nie wiem w jakim miejscu ..... ten wyjec to poracha a zmniejszenie do tych 800 to samobójstwo jak dla mnie wczoraj zastąpiony został na mugena 2 rev b i w końcu jest spokój jaki oczekiwany był a wszystko to przy 1333 obrotach w pokoju 31,5 st. C a ten tylko 43 stopnie w spoczynku w stresie 57 -60 dla mnie rewelacja i nie słychać odkurzacza warto zainwestować te 160 zł

Link to post
Share on other sites

Również tak uważam, co prawda ja mam już 2-letniego thermalright'a, ale jakbym miał kupić chłodzenie to pewnie wziąłbym fortisa lub performę. Szkoda by mi było kasy, ale tego TR'a dorwałem bardzo tanio. Dałem tyle ile po ile dzisiaj mugen chodzi.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...