Skocz do zawartości

Piecyk Chudego.


Recommended Posts

Nie chce wam psuć optymizmu itp ale zwróćcie uwagę na napięcie jakie dowaliło mu na auto. Ponad 1,3v przy 4,5 według mnie za rewelacyjne nie jest. Poczekajmy jak zacznie bawić się napięciami przy oc, jak zejcie poniżej 1,25v to będzie bardzo dobry wynik

Link to post
Share on other sites
Nie chce wam psuć optymizmu itp ale zwróćcie uwagę na napięcie jakie dowaliło mu na auto.

Zgadza się,wiem o tym,napięcie na auto przy 4.5GHz podaje 1.320V ale tak jak pisałem z tym się jeszcze pobawię.

Napięcie na 3.9GHz jest podawane 1.100V i o to mi chodziło,to jest kolosalna różnica bo na mniejszym zegarze w 4670k podawał 1.250V.

Dodam że na 4670K na 4.4GHz musiałem napięcie ustawić na 1.370V i o teście w IBT mogłem zapomnieć bo takie temperatury osiągał w OCCT bez linpacka.

O to mi chodzi,co do temperatur to ten nowy 4690k bije na głowę 4570k i dla 4670k zegar 4.5GHz był nieosiągalny.

I w sumie jestem zadowolony ze zmiany,natomiast z każdym dniem zbliża się premiera Brodwell'i ;)

Edytowane przez chudy131080
Link to post
Share on other sites

O LC pomyślę,gdzieś jakieś dziwne mam przeczucie jeśli chodzi o LC nie wiem dlaczego,używam wszak H90.Jednak wydajnością nie grzeszy więc chyba się zdecyduje,tylko wymieniać ten płyn co trochę,ehhh.

Edit.

Póki co zszedłem z napięciem do 1.250V przy 4.5GHz,dobrze się zapowiada.Natomiast h90 to troszkę słaby cooler :/

 

http://i.imgur.com/u2QflxY.jpg

 

Up.

Max minimalne napięcie dla 4.5GHz to 1.230V.

Na 1.220V łapał blue.

Temperatura praktycznie bez zmian.Czekać na chłodniejsze dni i sprawdzę maxa.

 

http://i.imgur.com/9c5QwAz.jpg

 

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Włączysz przycisk to automatycznie pójdzie na 4.2GHz (będzie się świecił),po wyłączeniu wróci na stock.

EDIT.

Asus Gtx 760 Mars sprzedany.Zamówiłem Asus R9 290X.Chciałem w sumie zamówić od MSI ale to moja czwarta karta od Asusa i z poprzednimi trzema nie miałem problemów więc nie zmieniałem producenta.W testach wypada dobrze więc się skusiłem na nią.

Edytowane przez chudy131080
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...