Skocz do zawartości

Umowy na internet typu MAX 20mbit


Recommended Posts

Moja skarga do dialogu (netii) ..................... znany chyba temat, oferują łącze MAX20MBIT przy czym ograniczają je na 10mbit i powołują się na warunki techniczne............................

 

 

WITAM

 
POSIADAM UMOWĘ DIALOG MAX 20MBIT. INTERNET DLA LOKALU 95-*** ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI *********************. UMOWA ZAREJESTROWANA JEST NA MOJĄ MAMĘ TJ. ***********. POPROSIŁBYM O ZAREAGOWANIE NA PROBLEM ZMNIEJSZENIA PRZEPUSTOWOŚCI ŁĄCZA. PODPISUJĄC UMOWĘ * WRZEŚNIA 2013R. ZAPEWNIANO NAS IŻ WARUNKI TECHNICZNE BĘDĄ LEPSZE I SIEĆ LOKALNA BĘDZIE SUKCESYWNIE ROZBUDOWYWANA. TYMCZASEM OK. 1-2 MIESIĄCE TEMU BYŁEM ZADOWOLONY Z FAKTU IŻ ZOSTAŁO MI ZWIĘKSZONE OGRANICZENIE PRZEPUSTOWOŚCI DO 15MBIT. NIESTETY NIE TRWAŁO TO DŁUGO BO PO JAKIMŚ CZASIE (1-2 TYGODNIE) ZOSTAŁ ZMNIEJSZONY TRANSFER DANYCH CO JEST CAŁKOWICIE NIEZROZUMIAŁE DLA MNIE. OCZYWIŚCIE ZASŁANIANIE SIĘ CIĄGŁE WARUNKAMI TECHNICZNYMI PRZEZ KONSULTANTÓW SKUTKUJE TYM EMAILEM. SKORO KONSULTANCI PRZY PODPISYWANIU UMOWY ZAPEWNIALI ŻE PRZEPUSTOWOŚĆ BĘDZIE ROSŁA, CAŁKOWICIE NIEZROZUMIAŁE JEST DLA MNIE TO IŻ PO ZWIĘKSZENIU PRZEPUSTOWOŚCI, ZOSTAŁA MI ONA DOSŁOWNIE ZA CHWILĘ ZMNIEJSZONA. PRÓBOWAŁEM DZISIAJ TJ. **-05-2014 NA INFOLINI WYTŁUMACZYĆ PROBLEM LECZ ODPOWIEDZIANO MI ŻE WSZYSTKO ZALEŻY OD WARUNKÓW TECHNICZNYCH Z SUGESTIĄ IŻ ŁĄCZE DOSTĘPOWE W MOIM BUDYNKU MOGŁO BYĆ ZMNIEJSZONE O NOWEGO ABONENTA. OSOBIŚCIE UWAŻAM ŻE UMOWA OPISUJE IŻ OGRANICZENIE MOŻE WYNIKNĄĆ Z WARUNKÓW TECHNICZNYCH A NIE TEGO ILE MOICH SĄSIADÓW PODPISZE UMOWY. SKORO MOJE ŁĄCZE ZALEŻY TYLKO OD WARUNKÓW TECHNICZNYCH A NIE ILOŚCI I WIELKOŚCI ŁĄCZ MOICH SĄSIADÓW, SKORO MOJE ŁĄCZE BYŁO POWIĘKSZONE DO 15MBIT I SKORO PRZY PODPISYWANIU UMOWY ZAPEWNIANO NAS ŻE PRZEPUSTOWOŚĆ BĘDZIE ROSŁA A NIE SPADAŁA - UWAŻAM ŻE ZOSTAŁEM POKRZYWDZONY ZMIANĄ SZEROKOŚCI ŁĄCZA Z 10 DO 15MBIT.

 

Ciekawe co teraz zrobią. Chętnie się z nimi poszarpię bo to moja ostatnia umowa u nich i kolejna będzie już w multimedii na światłowodzie ............. pozostało 1,4 roku  :(

 

A poszarpię się z nimi dla zasad, 10mbit a 15mbit - żadna różnica. Chodzi o zasady i kłamstwa.

 

Macie takie umowy? jak to jest u was?

Link to post
Share on other sites

Mój pierwszy net był od neti 2mb ,jakieś pół roku temu zmieniłem na 20mb i co to samo zamiast obiecanych 20 mam ok.16 .A zapewniano mnie ,że będzie 20mb. Gdy do nich zadzwoniłem mówili ,że warunki techniczne bla bla bla bla bla. Jednak skończyło się na tym ,że dostałem 3 miesiące za darmo pakietu na telewizje - HBO itp. (ponieważ mam ofertę : net + telefon + TV) i na tym się skończyło ,ponieważ jak dla mnie więcej mi nie potrzeba ,a nie chciało mi się więcej z nimi kłócić :)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...